Düşünce gücüyle göğüslerimi büyütebilir miyim?

Beynimizin yetenekleri çok fazla. Ben sınırları zorlamak istiyorum.

Kitapta okudum. Umutsuz vaka olarak bir beyin kanseri hastası düşünce gücüyle tümörü küçültmeyi başarmış.

Bende göğüslerime odaklansam büyütebilir miyim?

Güncellemeler:

0|1
6|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Senin aura diye bahsettiğin şey kanıtlanamamış yalan bir teoridir tam aksine yalan olduğu kanıtlanmıştır.
    Kirlian fotoğrafçılığı, yüksek voltajlı, yüksek frekanslı, düşük amperli elektrik alanına dayalı aygıtlarla nesnelerden yayılan birtakım ışınımları fotoğrafik olarak saptamayı amaçlayan elektrografik fotoğrafçılık tekniğine verilen addır.
    Fakat bu teori çürütülmüştür.
    1976 yılında yayınlanan bilimsel araştırma sonuçları, Kirlian fotoğrafçılığının canlı dokularda tespit ettiği ışıma, şekil ve renk farklılıklarının büyük ölçüde yüzeyin üzerindeki ve içindeki nemden kaynaklandığını ortaya koymuştur.[1]
    Kirlian fotoğrafçılığının tinsel iddialarına kanıt olarak gösterdiği en ünlü deneylerinden biri bitki yaprağının bir kısmı kesilse de, Kirlian fotoğraflarında yaprak sanki kesilmemiş gibi, yaprağın bir bütün halinde ışınımının devam etmiş olmasıdır. Semyon Kirlian bu fotoğraflardan yola çıkarak, görüntülediği ışınımların önceden bilinen fiziksel etkenlerden kaynaklanmadığını iddia etmiştir. Fakat yapılan deneylerde yaprağın kesilmesinin ardından üzerinde durduğu yüzeyin artık maddelerden ve nemden temizlenmesiyle kesilen bölümün görüntüsü de kaybolmuştur.[2]
    Kirlian'ın bahsettiği ışıma görüntüsünün rutubet ile ilişkili olduğu kanıtlanmıştır. Görüntülenen yapraklarda rutubet arttıkça resimdeki renklerin yoğunluğu ve çeşitliliği artmakta, kurudukça orantılı olarak düşmektedir. Deneylerde, elektrik alanının oluşturduğu bilinen kimyasal ve fiziksel süreçler dışında bir enerji alanına dair kanıt ortaya çıkmamıştır.[3]
    Kirilian aurası olarak bilinen korona ışıması elektriksel iyonizasyon sonucu oluşmakta olup, pek çok faktörden etkilenir; nesnenin voltajı ve frekansı, görüntüleme yüzeyine uyguladığı basınç miktarı, etrafındaki ve içindeki rutubet miktarı ve iletkenliği etkileyen diğer faktörler ile yağ, ter, bakteriler ve diğer iyonlaştıran kirleticiler de görüntüyü etkileyen faktörler arasındadır.[4][5][6

0|0
    0|0
    • Bunlarda kaynaklar
      1^ Pehek, John O.; Kyler, Harry J and Faust, David L (15 October 1976). "Image Modulatic Corona Discharge Photography". Science 194 (4262): 263–270
      2^ "Kirlian photography". An Encyclopedia of Claims, Frauds, and Hoaxes of the Occult and Supernatural. James Randi Educational Foundation. Retrieved 2008-10-14., derived from:
      *Randi, James (1997). An Encyclopedia of Claims, Frauds, and Hoaxes of the Occult and Supernatural. St. Martin's Griffin. ISBN 0-312-15119-5.
      3^ Boyers, David G. and Tiller, William A. (1973). "Corona discharge photography". Journal of Applied Physics 44 (7): 3102–3112. doi:10.1063/1.1662715.
      4^ Opalinski, John, "Kirlian‐type images and the transport of thin‐film materials in high‐voltage corona discharges", Journal of Applied Physics, Vol 50, Issue 1, pp 498–504, Jan 1979. Abstract: ieeexplore.ieee.org/.../articleDetails.jsp

• Bunlara inanmak için çocuk olmalısın

• Ayrıca metafizik hakkındada bildiğin hiçbişey yok metafizikle göğsünün değişmesini bir tutmuşun metafiziğin ilkesi durağanlıktır yani zamanla değişmeme.

• bu sorudan sonra düşünce gücüyle malafatlarını büyütmek isteyen erkek sayısında artış olacaktır.. hele bide büyürse cenneti garantiledin aldığın dualarla:)))))))))))))))))

0|1
    0|0
  • o zaman bende siki mi büyütem öyle :D :D :D

1|2
    0|0
  • koyun can derdinde sibel can

2|1
    0|0
  • :D dusunecek kabılıyet varsa

0|0
    0|0
  • Biraz daha düşün Adriana falan halt etsin yanında.

0|1
    0|0
  • Sen öyle bişi yapamazsında burdaki abazauslar birazdan düşünce gücüyle gögğüslereine neler yapıyor bak bakalım :D :D

0|0
    0|1
    • Linki okudun mu? Düşünce gücüyle büyüme hormonu salgılata biliyormusuz.
      Ben bir gecede 95 olsun demiyorum tabiki. Yavas yavas.

• Açıkçası, beynimizin % 10’unu kullanıyor olmamız, bitkisel hayatta olmamız anlamına gelir.

• İmza:PROF. DR. ZİYA SELÇUK

• Bak şimdi bu konu parapsikolojiye bağlıdır ve biyokinezi olarak geçer. Yanlış anlama ama istersen mesaj at bilgilendireyim istersende internetten bak biyokinezi için. Tamamen yardım amaçlı soyluyorum bunu. Sadece goğus değil boyunu da uzatırsın , göz rengini de değiştirebilrisin. İyi geceler dilerim. İstersen sahte bir hesapla da mesaj atabilirsin gizliliğini korumak için

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım düşünce gücüyle bir kızın bakireliğini bozmuştu olabilir..

1|0
    0|0
  • seks gucuyle buyutebilirsin

0|0
    2|0
  • Son Düşünce bükücü

1|2
    0|0
  • Göğüsler büyürse uçmayıda dene.

1|0
    0|0
    • Kate upton gibide olsun demiyorum 2 beden falan

• hipnoz ile zayıflayanları biliyorum göğüsleride büyüte bilirsin galiba ama hipnozda baya bir iyi olman gerek sanırım

0|0
    0|0
  • Götünü büyüten var arkadaşlarımdan , bence olabilir

1|0
    0|0
  • Göğsüne masaj yap daha hızlı buyur

0|1
    0|0
  • Yaşınız kaç sizin?

0|0
    0|0
    • Bilgin yoksa konußmayacaksın

• İşte sendede bilgi fazlalığı var yarım beyninle ne yapacağını şaşırıyorsun

• büyütebilirsen bana haber verirmisin:)

0|0
    0|0
    • Neden sendemi memeni büyütmek istiyosun

• Ellenmesi lazım o zaman büyür

0|1
    0|0
  • ne kullanıyorsan ben de istiyorum :(

0|0
    0|0
  • beyin nakli yaptır sen önce

0|0
    0|0
    • Bence sen biraz oku araştır. Bilmediğin konuda da yorum yapma buradan komik duruyor fazlaca

• şakaysa komik , güldüm ben

0|0
    0|0
  • bir cozumu var tek

0|0
    0|0
  • ben düşünerek penisimi 20 cm den 35 e cıkardım erkekler deneyın oluyo arkadaşım sende dene cok fena

0|1
    0|0
  • fazla çizgi film izlersen olacagı bu

0|0
    0|0
    • Abi ne cahilsiniz hiçbiriniz mi metafiziklr alakali bir şey bilmiyorsunuz? Aura desem ha one ya diye kalirsiniz mal gibi

• uçmuşsun sen devam et

• Şakamısın sen:-) :-)

0|0
    0|0
    • Boyle birnşey var

• Bilmem gogus için var ama onun için olurmu

• Valla olursa iyi olur.. madurum :(

• Sen bir dene eğer gerçekten oluyorsa banaada haber ver.
    Benimde PİPİM küçük onu buyuteyim bari yav

0|0
    0|0
  • İnanasım gelmedi.

0|0
    0|0
  • Evet mantıklı denemeye değer :D ben düşünceyle penisimi buyutebiliyorum mesela :D

1|0
    0|0
    • Guzel

• bizimki daha basit :D bir kızı düşününce penis buyur kalkar ama düşünmeyi kesince küçülür iner :)

• ewd ben de okumustum olur olur dusun odaklan olacak

0|0
    0|0
    • Denicem.

• senın kı fazla buyumus dusunce gucune gesmıssın panpa

• Tmm.

• Belki olabilir denemek lazım. Bende uçmayı deneyeceğim.

0|0
    0|0
    • Dene yapabiliriz istersek

• Deneyeceğim. Bende okumuştum ama pek ihtimal vermemiştim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Haaaha :D
    Beynini, vaktini ve paranı güzel şeylere çalıştırsan ya.
    Sonra da yok kadınlar otomobil kullanamaz, yok kadınlar aptaldır, yok kadınlar üniversitede matematik okuyamaz, kadınlar çok para kazanamaz gibi söylemlerle karşılaşıp durursunuz!
    Senin gibiler içinse bunların bir kısmı doğru.

0|0
    0|0
  • amacın burada ilgi çekmek başka bişey değil senin gibi insanın bir kız olmasından utanıyorum yazık

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• Facede resmini çekip dalga geçmişler sen metafizik de bir insan hastalıgından kurtulmak istiyosa moral onu iyi eder düşünce gücü değil senin dediğin olay yetenek işi allah o kimseye yetenek vermiştir. taşı bile kaldıran güç

• Kupa felan kapatanlar var ama nası oluyo tam bilmiyorum :D Sütyen üstten küçük geliyor demişsin belki de göğüs tipine uygun değildir. İnternetten bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bedenim 75 b ya.

• yok o anlamda değil göğüs şekli farklı oluyor ona göre sütyen oluyor. elma, damla v. s

• Hmm duymadım hiç

• Beynini büyütmeni öneririm o güçle

0|4
    0|1
    • Bilmiyorsan neddn yorum yaparsin bilmem. Metafizik bilmiyorsan konuşma

• facebook da bu sorunun fotografını çekip dalga geçmişler anlayacağın fame olmuşsun gelip bir bakayım dedim

• Hani nerde link at

• Tabi sen yat uyu sabah 95 beden olur onlar

0|1
    0|1
    • Off bilip bilmeden konuşmayin

• Nasıl olacak kuzum o

0|1
    0|0
    • Odaklanmak lazim.
      insan intihar bile edebilir düşünce gücüyle

• www.kadinlarkulubu.com/.../page-24#post-13162182

boyle bişey varmış. Beyin büyüme hormonu salfiliyormus