Bu ay hasta olmadım .. Telaşlanmam gereken bir durum var mıdır ?

bu ay hasta olmadım her ay düzenli oluyordum. doktora gitmeyi düşünyorum. ama bakire değilim. herhangi birşey belli olurmu ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda biraz daha bekleyin gibi tavsiyeler de bulunulmuş fakat hamilelik olasılığı varsa hiç beklemeyin acilen bir jinekolog ya da kadın doğum uzmanına muayene olun çünkü yaşınız daha çok genç sanıyorum evli de değilsiniz kürtaj yaptırmak isterseniz sadece 10 hafta ya kadar zamanınız var.10.Hafta ya kadar hiç bir neden belirtmek zorunda olmaksızın kürtaj yaptırabilirsiniz.(Böyle birşey yaşamanızı istemem ama zorunlu kalırsanız bu operasyonu mutlaka tam teşekküllü hastanelerde ve kesinlikle konunun uzmanı doktorlar tarafından yapılmasını tercih edin ayrıca anestezinin lokal değil genel olmasını isteyin çünkü lokal anesteziyle de yapılabilse bile yaşayacağınız operasyonu görmek sizin için çok daha büyük bir psikolojik yıkıma neden olacaktır)

10. hafta dan sonra ise sizin ya da bebeğin sağlığı tehlike de değilse kürtaj yaptıramazsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Doktor bakire olup olmadığını anlar ama bu konuda sana karışamaz ve bunu ailene ya da aile hekimine de bildiremez bu konu da endişe etmene gerek yok.Bunun dışında senin yaşında ki kadınların düzenli bir şekilde regl olması gerekmektedir teşhis ve tedavi için iyi bir jinekoloğa gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ne kadar gecikti adetin?

0|0
    0|0
  • öncelikle doktorun bakire olup olmaman ile ilgili bir sey diyemez soruda sormaz ancak güvenli seks diye katolog ve burosür verebilir kaldıki evet bakire olup olmamanı anlar.

0|0
    0|0
  • Hormon testleri falan yapar, adet olamamanın altında yatan sebebi araştırır. Zaten işi icabı sorabilir, kimseye de bekaretinden bahsetmez.Stres veya başka bir nedenle gecikmiş olabilir ama tabi git ve çözüm bul, belki tedavi gerektiren bir durum vardır.

0|0
    0|0
  • doktoruna göre değişir eğerki kızı varsa senin yaşlarında aile hekimine söyler oda aileye başvurur...bu yüzden ne diyoruz ilişkilerde lütfen korunun yada fren balatalarını bi servise gösterin...Unutmada söyleyeyim çıkan haberlere göre ailenize mesaj bile atıyorlar.Bunun çok geyiği oldu dikkat et kısacası.

0|0
    0|0
  • açıp bakarsa anlaşılır da bilmiyorum gerekir mi o şekilde bakması... bence eczaneden bi test çubuğu alıp baksan iyi olur...

0|0
    0|0
  • Bakire olup olmadığının anlaşılabilmesini soruyorsan anlaşılır... Ama bu ne doktoru ne de başka birini ilgilendirir... Çekinmene gerek yok zaten adet olmadın diye doktor vajinana bakmaz...

0|0
    0|0
  • dr bakıre olup olmamanı anlar fakat sana neden bakıre degılsın dıye soru sormaz sadece senın durumunu degerlendırır hasta olmamanla ılgılı baskada bır yorum yapacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • akesin anlar oo sen vermişsin seni yaramaz seni der sana :D anlasa bile doktor ne karışır arkadaşım ya istediğini yaparsın

0|0
    0|0
  • doktor sana bir bakar, sonra hastanenin iç hattından anons yapar, dikkat dikkat şimdi odamdan çıkacak hanım bakire değildir...

0|0
    0|0
  • eczaneden tes çubukları var şüpeni giderirsin

0|0
    0|0
  • bu ay ilişkiye girdiysen telaşlanman gereken bir durum var malesef :)

0|0
    0|0
  • ne belli olacak ki ?

0|0
    0|0
  • ne hastalığı ya doğal bi süreç

0|0
    0|0
  • özellikle stresin çok etkisi var benim bildiğim kadarı ile

0|0
    0|0
  • Doktor oranı incelerse garanti anlar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktor ne karışır

0|0
    0|0
  • Daha ilk zamandan belirti falan olmaz bence doktora git ya da eczaneden test al rahatlarsın böylece

0|0
    0|0
  • hiç bir şşey olmaz benim bazen 2 ay olmadığım oluyo kansızlık susuzluk stres etkileyebiliyo merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...