Erken Boşalma Sorunu Yardım Lütfen?

henüz cinsel ilişkiye girmedim kimseyle ama mast yaparken boşalmam bir dakikamı dahil almıyor cinsel ilişki sırasında değişen birşey oluyor mu? olmuyorsa ilişkiye gireceğim kızın tatmin olamayabileceğinden şüpheleniyorum lütfen gerçekten bilgisi olan yazsın...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel iliskiye de mast gozuyle bosalma odaklı yaklasirsan cok daha kotu olur.

oysa masta da iliskiye de sureyi uzatip zevk alma olarak bakman lazim.

Masti da bosalmadan birak yeniden basla birak yeniden basla birak yeniden başla 3. De sal gitsin.

Ilk baslarda basarusiz olabilirsin ama boylesi daha iyi 30 saniyeden 45. Dakikayi görmüş birisi olarak soyluyorum

Yardim icin cerazza yontemini arastir. Orada daha detayli anlatiyor isin felsefesini.

Sonra isemek gibi gelmeden durdurabiliyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlişki bir dakikanı bile almazsa tabi tatmin edemezsin. Zevk almaya ve süreyi uzatmaya bak, hem mast yaparken hem ilerde iliskiye girerken

0|0
    0|0
    • ilişki demiyorum mast'ta kısa süre de geliyor ilişki sırasında değişmez mi aceba.

• Hayır değişmez. Hatta dahada hızlı boşalırsın çünkü mast dan çok daha zevkli

• anladım teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok hızlı mast yapıyorsun sanırım?

0|0
    0|0
  • tabiki olur... erken boşalırsın ilişki sırasında...

mastürbasyonda boşalma süreni uzatmaya bak... tam boşalacakken tut kendini.. o şekilde erken boşalmayı önleyebilirsin bir de KEGEL EGZERSİZİNİ yap her tuvalette.. işe yarıyor

bliyorsundur heralde kegel egzersizini duymuşsundur bir yerden...

0|0
    0|0
  • Lustral, prozak, depreks gibi antideprasanlar anestol gibi benzeri krem ve sipreyler var uyuşturur 20 ve 30 dk gibi olur ama en iyisi erken boşalma terapilerine git.

0|0
    0|0
  • Bende denemedim ama uzun diyolar kendi yaptığindan

0|0
    0|0
    • masttan daha mı uzun sürüyor boşalma ilşki sırasın da ben daha da kısa süreceğinden korkuyordm.

Yükleniyor...