Beni kendinizin yerine koyun, siz ne yapardiniz?

3-4 sene bi kızla birlikte oldum birbirimizi çok seviyorduk ama yollarımız bi şekilde ayrıldı yaklaşık 10 yıl bi aradan sonra karşılaştık ilk günkü gibiydi biz onunla sanki karı koca gibiydik birlikteyken bekaretine hiç dokunmamış ama yapmadığımız şeyde kalmamıştı.

Evlenmişti o bire çocuğu olmuştu eşi zengin durumuda iyidi yaşça ondan 8 yaş büyükmüş neyse sürekli arar oldu beni görüşmeye başladık birgün bana içini döktü eşinin onunla cinsellik yaşamadığını o işin 3 ayda bir olduğunu sabri kalmadığını onu sevdiğinden katlandığını falan anlattı o kadarda güzel biriki manken gibi desem yeridir o istemeyecek erkek yoktur heralde.

Ben de bi bayan bana bunu anlatınca ona yakınlaşmaya çalıştım elini tutmaya falan o ise eşini sevdiğin beni yakın bulduğu için anlattığını söyledi ve bir daha aramadı sizce hatalı benmiyim o mu bi bayan bunları anlatırsa 3 yıl o vücudu ezbere bilen ben durabilirmiydim? Yorum sizin bakalım

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• burda sadece o kadın ilerde yaşayacağı pişmanlığın, vicdan azabının önüne geçmiş aramamakla. o da duramayacağınızı bildiği için kendini geri çekmiş bence sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçma yaaa sana karşu ilgisi olmasa aramazdı sana yenıden bağlanmak istemediği için uzak duruyor belli

0|0
    0|0
  • o kadının belliki bıraz psikolojısı sarsılmış ve kendını eskıden yaşanmışlıkların hatırına sana yakın bulmuş ve içini dökmüş..

sen beklemeye devam et..

el tutmadan ileriye gitmediysen tabiki..

belki geri arar seni

0|0
    0|0
  • amacı sadece tekrar onu arzulayıp arzulamadığını öğrenmek.öğrenmiş

0|0
    0|0
  • Yanlış yaparsın ,kendıne yapılmasını ıstemeyecegın seyı baskasına düşünme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapma evli biriyle ilişkiye girmekten daha kötüsü olamaz. iğrenç bi durum gerçekten.. söylediğinde haklısın tamam o seni zarflar gibi konuşmuş sende aklına geleni yapmışsın ama bırak artık düşünmeyi bak ne güzel aramıyormuş bile işte...

0|0
    0|0
  • normal olanı yapmışsın... bende olsam aynı şeyi yapardım.. o kadının bu konuları anlatacak hiçmi kız arkadaşı yok... sezen275 de dediği gibi o seni istemiş ama vicdanımı artk o zenginlikten mahrum kalmamı artık bilemeyecem duygularına karşı çıkmış ve seni aramamış..

0|0
    0|0
  • aslında kısmen haklısın çünkü dediğin gibi baya bişey yaşadığı kişiye bunları açmış ama yine de öyle yapmaman lazımdı hatta bence biraz daha ailesine bağlanmasına yardımcı olmalıydın çünkü herşey olabilir kadınlar hele evli olanlar bu durumlarda eşlerini aldatma oranları baya bi yüksek oluyor buna kapı açmak gibi bişey bu tabi bu benim kendi görüşüm ve herkes yorumlarken kndi açısndan yormlar :D

0|0
    0|0
    • olmadımmı sanıyorsun neler yaptım ama o kafasında bitirmiş bence herifi ama bana acıkça söyleyemiyor

• Yanlis yapmissin tabii evli kadina bakmak delikanli adama yakismaz senin esinle sorunlarin olursa gidip baskasiyla beraber olmasini kabul edermisin evli oldugunu bildigin halde yaklasmak yanlis ters

0|0
    0|0
Yükleniyor...