Sabah seksimiz başıma dert açar mı?

Sevgilim le bu sabah yaptık o işi 4 kere dısarı boşalma yöntemiyle yapıyoruz ama 1 kere kucakta oldugu icin poşet taktıı içerideyken hiç gelmiyor mu o meniden? kasıklara boşaldığı için orayı temizlerken falan hamile kalma riskim var mı?
(regl olmama çok az var)

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• 2|5
    0|0
    • Prezervatif soru kaldırırlar diye öyle yazdım

• gebelik riskinin neler olduğunu bilmemen çok ayıp ama

0|1
    0|0
    • Of bilmiyorum işte

• Hahah taman poşet ay lav :)

• başarılar.

• sabah sabah 4 posta da neydi.. bayağı azgın çiftsiniz maşallah... sonradan enerjiyi nasıl yakaladınız:)

0|0
    0|0
    • Sabah 6da kalktım onun icin işi o zaman bitti 7 bucuk gibi bende oldu 45 dakika falan sürdü biraz vakit geçirdik sonra gitti bir uyku çektim miss gibi :)

• Sacmalama yaa ne poseti delimiain sen kimi kandiriyon.
    Hem 4 kere yok 5 kere o ne yaaa biraz inandırıcı olun lütfen yaaa

0|0
    0|0
  • Regl olmana az kaldı diyorsan yani şu adetin orta kısmını geçtiysen birşey olmaz.

0|0
    0|0
    • Evet olmam gerekiyordu ama geciktim

• Her neyse karmaşık bir cümle yazmışsında. Kasıklarından sağ kurtulan spermlerin yumurtaya ulaşma ihtimali çok düşük ihtimaller. Okyanusu aşmak gibi birşey.

• Peki teşekkürler

• Bir risk yok korkmayın

0|0
    0|0
    • Regl olmama az kaldığı için hemen yumurtalanma olmaz dimi? sonrasında mıydı ya

• İstemsizce gelmez. Erkeğin görevi bu, dışarı çıkarması lazım o anda. Ama gün olarak olma ihtimali yok

• Pekii çok teşekkür ediyorum

• Bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Boşver içine girmiş zaten boşalsa ne yazar boşalmasa. Kaç yaşından beri bozuk kızlığın?

0|0
    0|0
    • 2 senedir

• Gelir elbet bir gün ya

• Boşalınca söyle :))

• güne baya erken başlamışsınız demekki

0|0
    0|0
  • Inşallah kalırsın saglikli bir evlat olur

0|0
    0|0
    • Neden öyle dedi şimdi

• Dedin

• Adami 5 defa bosaltiyorsan anne olmaya layık bir mankensin

• her pozisyonda hamile kalınacak die bir durum söz konusu değil

0|0
    0|0
    • Aşağılarda yazdım korkumun sebebini zaten

• o poşeti hiç çıkarmasın partnerine söyle o zaman sizdeki iştah baya fazla maşşallahınız var :)))

• bir kıza anal tecavüzden sonra vajinanın üzerine boşalmış adam. kızın bekareti bozulmamış ama hamile kalmış. olma ihtimali var yani, en iyisi prezervatif

0|0
    0|0
    • Ölüyomus spermler

• Anladım

• Ejakulasyon sonrası spermin ömrü, eğer gerekli fizyolojik koşullar sağlanıyor ise, yani sıcaklık, nem vb. uygun ise yaklaşık 72 saattir. Kuru ortamlarda, belirgin olarak düşük veya yüksek sıcaklıklarda veya insan için potansiyel zararlı olabilecek kimyasal maddelerin varlığında, belirtilen süre ciddi olarak kısalır.

• seks yaptigin kisiye sor o nediyo?

0|0
    0|0
    • Sordum korkma diyor ben biliyorum malımı falan dedi de tatmin olmadım

• 45 dakika sürdü yorulmadım işte

• Heee 45 dakkada 4 kezmi aaa bizimki 45 dakkada bosalcaksam onu enyaz 7. 8 falqn yapiyorum. Benim 4 olmam sanirim 4 saat falan olurdu o yuden sasirdim... matamatigim iyimi bu arada...

• Poşet ney l*n :))

0|0
    0|0
    • Prezervatif soru kaldırılır belki diye yazmadım

• bir gün çıkar belki karşına

• Zor ya okul bitti evde yatış

• Yok bende sevgilimi ayni sekilde skiyorum hep ve hic hamile falan kalmiyor. Korkma birsey olmaz.

0|0
    0|0
    • Ya her defasında aynı korkuyu yaşıyorum bunda biraz çok oldu o yüzden aklıma takıldı.

• Düzgün konus

• Kaç yaşında adamsın kim bilir kurduğun kelimelere bak. he burdan sana yazdım diye tüm kızlar gördü zaten onlara yalakalık yaptığımı. topu topu bir tane kız yorum yapmış buraya oda senin yorumlarına mı bakıcak. O kızlar olmasa hani kezban dediklerin varya onlar olmasa çükünü taşlara vurursun. Motorlardan hiç bahsetmiyorum ble

• Şimdi sen namuslu musun?

0|0
    0|0
    • Öyle bişey dediğimi hatırlamıyorum?

• hm ona göre cevap vercektim.
      Orsbu gibi kızsın zaten ar damarın çatlamş prçalnmış hatta.
      Takma yani çocuk olsa aldıracak kadar da dinsizsin.

• Bu beni ilgilendirir her koyun kendi bacagından asılır seni gerecek bir konu yok. İyi günler

• Vajinanın içerisi baziktir spermler girdiği andan itibaren ölmeye başlar ;) kasıklarına boşalsa bile içine giren sperm telef olur :D haa bu şekilde yumurtaya ulaşırsada süper spermdir :D bu söylediklerim erkeksen geçerli değil takılma :D:D

0|0
    0|0
    • Ya hayır kızım sabahtan beri kafama takıldı erkek arkadasıma da söyledim korkma ben biliyorum malımı olmaz falan dedi de işte

• Tecrübesizim napalim:)

• anlattığına bakılırsa amma da tecrübesizsin :))

• dünyanın çivisini çıkardınız anasını satayım yuh valla :)

0|0
    0|0
  • Poşet nedir mk ya cahillik diz boyu, sonra hamileyim yardım edin 😭". Yazık ^^

1|1
    0|0
    • Prezervatif soruyu kaldırırlar diye öyle yazdım

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...