Okullarda cinsellik eğitimi verilmeli mi

bence cinsellik eğitimi verilmesi gerekiyor insanlar hasta ve bunun farkında bile değiller eşlerine bahane buluyorlar alet boyu takıntısı yapıyorlar kızlarda erkeklerde bunu yapıyor hala 2 kez adet gördüğü halde 3 ay önce yaptığı ilişkiden hamile kalacağını sanan insanlar var. özellikle penis boyu bence tam bir saçmalık hayvan p*rnosu diye bişey var tabi dünyadan birhabeer yaşayan insanlar şimdi benim yaptığımı filan sanacaklar zaten biraz kafaları çalışsa cinsellik eiğitimine gerek kalmayabilirdi herneyse orda atlar insanlardan zevk alıyor köpeklerde öyle yani bu işin boyla enle bir alakası olsa at bir insandan zevk almaz zevk almayan bir ata asla yaklaşamazsın beynini dağıtır köpek incecik aletiyle kadını bağırttıramaz. cinsellik eiğitimi sizcede gereklimi

Güncellemeler:
kocasının karşısında soyunmanın günah olduğunu bile düşünen insanlar var cinsellik eğitimi derken hatunu altına böylealacan şöle yapacan gibi değil cinsel hastalıklar normal ilişki ters ilşkinin sonuçları vs
hayvanlarla ilişki iğrenç bir sapıklıktır bunu örnek aldığımı düşünenler çıkıyor.öyle bişey düşünmüyorum ama muhabbet kuşlarım bile ayaklarıma saldrıyor hayvanlar insanlarla çiftleşmyi seviyor.bunu kabul etmek size zor gelebilir ama bu bir gerçek alışmalısınız :D

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• Millet profesördür sorsan

0|3
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• bence verilmeli,eğitimsiz olan çok insan var.

0|1
    0|0
  • Verilmeli, aksi halde insanlar yanlıs bilgiler edinip at-ları, kopek-leri hayvanlar gibi masum canlıları bu sekilde sacma salak orneklerle insanlara bilgi veriyorum sanarak konusabilir.

pardon ama sormak istiyorum ne tur bir sapıksın ? hayvanın insandan zevk aldıgını nereden cıkartıyorsun nasıl bir zihniyettir bu ? Bilmiyorsanız ogrenin sacma sapan orneklerle gelmeyin, hayvanlar uremek icin ciftlesirler zevk almak icin degil.

1|1
    0|1
    • baksen insanlarla üremeyemi çalışıyorlar sence neden insanları seçiyorlar hayvanlar insanlara yapmaktan gayette güzel zevk alıyorlar izle biraz öyle şeyleri kendi hayal aleminde yaşamayı bırak

• usluba bak hele. ben salagım sen akıllısın bay sapık.

• aynen öyle kafan olsa düşünürsün yazdıklarımı iyi okusan anlarsın bir ihtimal zeyıf ama napalım arada çıkıyor birileri

• Ünv. cinsellik eğitimi verilmeli. Diğer yaş gurupları öğrendiklerini uygulama eğilimindeler.

1|1
    0|0
    • cinsellik eğitimi derken nasıl yapacaklarını pozisyonları anlatmayacaklar :D ve herkes ünv okumuyor mesela lise son iyi olabilir

• lise son olabilir.

• esas lise son tehlikeli:)

• Bence gerekli

0|1
    0|0
  • verilmemeli

gencler b*kunu cıkarır

0|2
    1|1
    • neden boku çıksınki eğlenceli olduğu için çok konuşabilirler ama tutup aletimin boyu şu kadar ya zevk almazsa yada işte görüyoruz burda sorulan soruları verien saçma cevabları nasıl öğrenecekler kadın orgazm olduğunu bile bilmiyor boşalamıyorum diye aldatıryor :)

• konuşsun öğrensn nevarki bunda

• Verilmediği için zaten şimdi burda bunları tartışıyoruz.Çok geriyiz bu konuda

0|1
    0|0
  • evet verılmelı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• küçük yaştan itibaren cinsellik eğitimi verilmeli, cinsellik öcü değil. verilmediği ve üstünün kapatılıp tabu haline getirildiği yerlerde neler olduğunu görüyoruz. küçük kızlara tecavüzler mi ararsın, bebeğe bile tecavüz eden var yaa, bir şeyi baskıladıkça boku çıkar. bu arada at köpek örneklerin sabah sabah güldürdü ne yalan söyliyim, okuyunca bi tuhaf geldi, insandan zevk alan at :D

1|1
    0|0
    • tuhaf gelmesin zevk almasa yaklaştırmaz adama kuyruk kaldırıyor at yoksa adamın yumurtalarını ağzından çıkartır

• üniversitede bölüme göre verilmeli bence ki hem zaten üniversitede psikoloji bölümünde bununla ilgili dersler veriliyor. ilkokulda yapılsa bu o zamanki ergenleri düşünemiyorum :D hem 18 yaşından küçük birisine cinsellik neden yarası kii :D çok öğrenmek istiyorsa annesi babası alatsın o yaşına kadar :)

0|1
    0|0
  • bence her dersin son 5 dk sında verilmeli cinsellik dersi sonucunda devamsızlıkların onune gecılır ve ogrencıler butun derslere katılır...

0|2
    0|0
  • Hayır bnce okullarda verilmemsi gerekiyor çünkü kızların sexe yatkın olmamasının sebebi içinde böyle bir merak ve dürtünün uyandırılmamasıdır eğer okullarda verilirse erkekler için hiç sorun olmaz fakat kızlardaki dürtüyü tetikleyebilir veya merak yaratabilir bu da kızlarımızın erken yaşta kullanılmaya başlaması yoldan çıkması gibi sebeplere yol açar bu da hiç hoş olmaz :)

0|0
    0|1
    • sen uyuyorsun heralde :) millet coşmuş haberin yok. birde asıl hiç bilmediği için aparak öğrenmeye çalışıyor dneme yanılma yöntemi yani :D yada alakası yok cinselliği öğrenmeyle yapmanın

• O zaman sen kız çocuğun olursa yap senin dediğin gibi gitsin o... olsun :) Ben oturumu kapattım polemiğe girme artık benimle :)

• sende erkek çocuğuna öner git liselileri parmakla de hoşuna gider bende kapattım oturumu

• evet verilmeli. özellikle ergenlik çağındaki çocuklara vücutlarında oluşacak değişiklikler anlatılmalı ve diğer bilgiler de verilmeli.

0|1
    0|0
  • verilmesine ne hacet gençlik uygulamalı eğitime geçmiş:)))

0|0
    0|1
    • ya seks yapmak farklı şey cinsellik eiğitimi farklı şey ben ne diyorum sen ne diyon arkdaşım ya

• aman öğrenmesinler yoksa erkeklerin işi kötü neyse kara yoğurt yemeye devam et sen

• hee hee o dediğinden bilgin

• benim zamanımda arada bir rehberlik dersi oluyordu... orda veriliyordu cinsel bilgiler... kalktı mı onlar ?

0|0
    0|0
    • vatandasın amacı ders-egitim degil ki? sapık insanlar ve masum hayvanlar..

• boşalana kadar zevk alma değil onlardaki durum... bu sadece bizde ve yunuslarda geçerli. onlardaki durum, içgüdüsel olarak boşalma isteğidir. zevk almak için değil bakın, sadece içgüdüsel. amaçları yok içgüdüsel yapıyorlar bunu... zevk alan sadece kadın olabilir ama bu durum, hayvancağızın da zevk aldığı için yaptığı anlamına gelmiyor... yaradılışları böyle.

• seks zaten bir içgüdü içgüdüsel denince anlamsızca çiftleşmek demek olmaz. tad alma duyusu varki boşalıyor girip çıkmak zevk veiryor neye göre boşalacak betninde süre sayacımı var 10 dk 45 sn gitgel boşalt demiyor heralde

• Olum burası "TÜRKİYE" atalarımız dedelerimiz cinsellik eğitimimi almıslar..

LAAAAA OLUM BİZİMMMM İNSANNLARIMIZZZ GİTSİNLERRR EDEPPP DERSİİİ ALSINLAR ÖNCEEE

0|1
    1|0
    • bunu en iyi cevap seçerim sorunu derinlemesine çözmüssün hacı :)

• helal adanalı celal sen adamın kralısın bilen yok kıymetini

• olum bak git

• verilmeli tabii.

0|0
    0|0
Yükleniyor...