Seks sırasında çok ağrı çekiyorum sizce?

Git geller sırasında kasıklarımda ya da tam orta bölgede çok ağrı oluyo. Bazen bıçak saplanır gibi.. bu neden olabilir?
Psikolojikmi sizce? Ama ağrılar çok gerçek.. yardımcı olursanız sevinirim..
bu ağrıı yüzünden cinsel isteğim kaybolmaya başladı

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı tarafa sezdirmeden onun gururunu incitmeden cinsel ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu bir aldatma sayılmaz. Partnerini seviyorsundur ama herkes dört dörtlük bir ilişki sağlayamaz. Kimisi duygusal anlamda seni tamamlayabilir bir başkası bedensel ihtiyaçlara yönelik daha iyi olabilir. Örneğin psikolojiniz bozuktur bunu sevgiliniz tedavi edemez. Gidip bir uzmandan destek alırsınız. Bana göre bedensel ihtiyaçları da her erkek karşılayamaz profesyonel bir destek alınabilir.
    Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor’
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir sonuç. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkekler var.
    Afedersiniz ama bu ülkede aşk budaları fazlasıyla var ve ülkedeki gerçek istatistikleri söyledim.
    Seks farklı bir sanat dalı. Herkes yapacak tabi ama bazıları ise diğerlerinden kat kat fazla zevk alacak. Nasıl zengin fakir orta halli kavramları varsa seks hayatına da bu şekilde bakabilirsiniz. Kimileri bu konuda yoksundur fakir bir ilişki yaşar kimileri standarttır orta halli yaşar.
    Karar sizin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Birçok nedeni olabilir. Bazı sorular sormak gerekli kesin tanı için.

0|0
    0|0
  • Kuruluk varsa bunun icin jhonson baby yag kullan ama sanirim birde vajinan dar

Jonhson baby yag her derde deva ;)

0|0
    0|1
    • Vajinamla alakası var mı ki. Kasıklarımda ağrı oluyo

• Ağrım olduğunda dediğiniz pozisyonda yapıyoruz.. hatta bazen hiç yapmıyorum ozaman bile ağrım oluyo..

• Pozisyon degistirin, yani sen uste ol ya da dogy deneyin falan yani

• Mantar kapma olasılığın var ne alaka deme eski bir hatun partnerim dede vardı

0|0
    0|1
    • Mantardan ağrı olurmuki. Daha önce vardı ama antibiyotik falan kullandım geçmiştir heralde

• Beyaz bir akıntı sürekli oluyor..

• Yapış yapış hatta nerdeyse tutkalımsı bir haldeyse geçmişler olsun dediğim gibi mantar yüksek ihtimal.

• Baksana ya herkes Jinekolog

0|0
    0|0
  • Eşine yavaş olmasını söyle. Öyle deneyin

0|0
    0|0
  • sevgilininki büyüktür benimki gibi 11 cm lazım sana kanka :D

0|0
    0|0
    • Fazla büyük değil bence bilmiyorum kaç cm olduğunu.. ama özellikle bazı pozisyonlarda çok ağrı oluyo

• Çok saçma. Cinsellik kategorisinde cinsellik sormak yanlışmı yani.. :) bu aşırılığı neye göre belirliyolar acaba

• admin tahrik olmazsa kaldırıyordur :D mesaj atabilirsin ama kanka

• pisikolojik felan değil sende muhtemeken kist var

0|0
    0|0
    • Kist ağrı mı yapar ilişki sırasında

• sağlık olsun, sie geçmiş olsun, ihmal etmeyin doktora gidin derim.

• Peki teşekkürler

• La. n millet senin derdini bırakmıs esinın sikinin derdine düşmüş:-) :-)

0|0
    0|0
  • pozisyon değişikliğinde fark ediyormu

0|0
    0|0
    • Misyonerde yavaş yaparsam ağrı olmuyo. Değişik pozisyonlarda ağrı oluyo. Bende yapamıyorum o yüzden

• Bence okadar büyük değil gibi emin değilim. En sonunda ölçmesini isticem artık.. :)

• doggy pozisyonunda ağrı yapar çoğunda yapar aslında en acısız misyoner

• Endometriozis.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...