Cinsel ürün kullanan var mı?

Çok merak ediyorum kızlardan veya erkeklerden kaç kişi cinsel ürün kullanıyor? Cinsel ürün derken azdırıcı hap, kondom, ped gibi şeyler değil. Cep vajinası, vibarator, penis pompası gibi.

Ben cep vajinası veya şişme bebek almayı düşünüyorum. Kullanıp da yorum yazabilecek var mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sabun kullaniyorum abicim bildigin arap sabunu oldumu :))

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyor ya?sabunu falan ortadan deliyormusun hiç denemedim

• puahaha :) erkek olmadığım halde nasıl kullanıldığını tahmin edebiliyorum :)

• İşte aranan cevap burada :D

Kızlar Ne Diyor 3

• vibratör kullanıyorum

1|1
    0|1
    • internetden mi sipariş ettin yoksa sexshopa gidip mi aldın veya başka türlü?

• Sende ona şişme manken falan hediye et,bence ne olur ne olmaz :D

• Melis bu kadar tepkiye gerek yok, evli bekar yeter yetmez beni baglamaz sonucta ben degilim iki tarafla da birlikte olan. biz işin şakasındayız hemen panik yapma 70 milyon görmeyecek bunları ;)

• evet var hemde 2 tane vibratör..

biri manuel biri titreşimli

0|0
    0|0
  • Şişme bebek ne ya?

0|0
    0|0
    • Plastikden vajinali şişme bebek işte :) Pardon filmini izlediysen filmin sahnelerinde vardı.

• şişme kadın ,şişme bebek,şişme manken hepsi denebilir. Google da 3 kelimeyi arattığındada aynı sonuca varırsın.

• Orjinal'e yakın lateks malzeme vs. malzemelerden üretilen ve erkeğin ihtiyacını karşılayabileceği eli'ne ikame olabilecek bir poşet bayan'dır kendisi :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kullanmayın derim hiç denemedim ama gerceği varkan plastiğinden ne zevk alabilirsinki ha plastik ha elin aynı kapıya çıkar bence :)))

0|0
    0|0
    • Öyle bir yazmışsın ki sanki gerçeği varken bunu tercih ediyorsun gibi olmuş. Olduğu zaman var olmadığı zaman var.Elimizi mikeceğimize dalgayi mikeriz :D

• "Elimizi mikeceğimize dalgayi mikeriz" bence sen kendini mikmeye devam et iğrenç ötesi

Yükleniyor...