Kapat

Anlaşılır mı kesin bir cevap vermek çok mu zor?

Ben bakire değilim,evet hatalıyım kabul ediyorum.Ama benim suçum yok güvendiğim adam beni bıraktı.nişanlıydık evlencektik hata benim mi hayır.Şimdi arkadaşlar lütfen ciddi cevaplar istiyorum,nette çok araştırdım,ve diktirmeyi düşünüyorum.Bende böyle yapmak istemezdim ama ilerde yüzüme elbet vurucaktır.kORKUM anlaşılıp anlaşılmaması yani vajinaya baktığında anlayabilir mi?tecrübeli bir erkek bunu anlarmı?dikiş izi kalır mı?gizli cevaplarda verebilirsinz yeterki şu anlaşılır mı anlaşılmaz mı bunu öğrenmek istiyorum?

0|0
12|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi Yorum:

"Ama benim sucum yok güvendiğim adam beni bıraktı.nişanlıydık evlencektik hata benim mi hayır." Böyle saçma bir şey olabilir mi? Hata senin değil mi şimdi? O adam ne kadar hatalısa sende o kadar hatalısın. Sen evlenmeden (nişanlı ol olma) cinsel ilişkiye girdiysen biri tabni ki hatalısın.

"Bende böyle yapmak istemezdim ama ilerde yüzüme elbet vurucaktır." Büyük ihtimal ile.

kORKUM anlaşılıp anlaşılmaması yani vajinaya baktığında anlayabilir mi?tecrübeli bir erkek bunu anlarmı?dikiş izi kalır mı?gizli cevaplarda verebilirsinz yeterki şu anlaşılır mı anlaşılmaz mı bunu öğrenmek istiyorum?:

Yeni yırtılmalar çok süre geçmeden diktirildiğinde bunun anlaşılması nerede imkansız, yani bir jinekoloğun detaylı kontrolü ile anlaşılabiliyor. Tecrübeli bir erkek -p*rnocu olsa- anlayamaz dışarıdan bakarak.

Kızlık zarının bozulmasından aşağı yukarı 1 yıl ve daha az sürede yapılan operasyonlarda iz hiç yada hiçe yakın derece kalmıyor.

Bir erkek ilişki esnasında yada öncesinde bunu anlayamaz. İlişkide yine ilk kez kadın olunuyor gibi kanama gerçekleşir. Pesnis ucuna dikilen zar baskı yapar. Kadına da bir zararı yoktur bunun.

Fakat en büyük zararı bu işin: Kendini ve karşındakini kandırmaktır!

Bu arada belli bir süre geçtikten sonra operasyon yapılamıyor yada beklenileni karşılayamayabiliyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

• Kızlık zarı bozulmamış iken bile erkek anlaması çok zordur. Zaten ilişkinin başlaması sırasında erkeğin şehvet duygusu kabaracağından bu gibi detaylara takılmaz. İlişki sonunda kanama olmaz ise, soru işaretleri başlar. Kızlık zarı dikimini istersen düğünden 3 gün önce istersen 1-2 ay öncede yaptırabilirsin. Önceden yaptırırsan sorun olması bakımından kontroller için zaman bulabilirsin. Ayrıca belirttiğim gibi normal zarı erkek anlamazken dikilmişi anlaması da çok zordur. Dikiş işlemleri vajinanın iç duvarlarında olacağından iz de kalmaz. Bu arada şunu söylemeden gecemeyeceğim; benim suçum yok demişsiniz ama siz neden böyle ileride sorun olabilecek birşeye zemin oldunuz. Nişanlılık birşeyin teminatı değildir ki. ! Hiç çevrenizde nişan atmaları duymadınız mı ? Hakkınızda hayırlısının olmasını dilerim. Daha detaylı ve doğru bilgi için işin ehli olan jinekologlara başvurmanızı dilerim. Teşekkür ederim.

2|0
    0|0
  • sımdı bak... benım bır arkadasım bunu yaptırdı ..dıkıs ızının kalıcagı bır teknolojı yok artık..yanı lazerle bıle dıkıyorlar..ama sunu unutma sakın ILERDE DIKTIRDIKTEN SONRA KAN GELICEK DIYE BIR GARANTI YOK! yanı gelmeyebılırde bunu unutma.. gelelım tecrubelı erkek konusuna...

sımdı bır erkek konuyu anlar ama kımıde anlamaz bu erkegın yapısı we ne kadar cok kulalakı (wajına ) gorduguyle alakalı bır durum..,

durumu soyle anlatayım .. wajınanını etrafında cınsel ılıskıye baglı olu derıler oluyor .. bunlardan anlasılabılır mesela ama bunu herkes anlamaz...benım sana tawsıye dıktır ıcın rahat etsın sonrada toparlattır.. bu kesın cozum bence kralı gelse anlıyamaz bende anlıyamam hatta dıyebılırım ..

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim.kafamı kurcalıyordu bu durum?vajinayı diktirdikten sonra normal zar gibi dötünüyor sanırım baktığında anlamaz

• etrafından anlıyabılır bunu..yanı dur bır yakından bakayım dese ..anladın sen ... ısı bılen bırıyse anlar.ama dıkım oyle dısardan bellı olmaz ıcerden dıkılıyor o

• içimi rahatlattın.saoll

• Jinekolog olmayan kimse bir halt anlayamamaz bakarak. Çünkü o zar var iken de orada durmakta ama kimse bakıp da anlayamıyor, çünkü gördüğünü yorumlayamıyor.

Hata sende değil, bekart gibi kavramla kadını sindiren zihniyette.

Neyse, dikilmiş ise sıcak suda kanama yaptığına dair birşeyler duymuştum. Onun dışında bakarak anlayamaz erkek, doktor değilse. Ha sıcak suyu da duydum, bire bir görmüşlüğüm yok, sadece bir duyum.

Tabi diktirmenin, bekaretin vb vb kavramların hakkında yorum yapmayacağım. Sadece soruya cevap vermek istedim.

3|0
    0|1
  • tecrübeli bi erkek demişssin sen sormayacak mısın nerden geliyor bu tecrübe diye.. arkadaşım bence diktirme seni kabul edecek olan böyle etsin zaten bayanlarda bakirelik seviyesi gitikçe azalıyor ama emin ol erkeklerde de bakirlik seviyesi diplerde yani... bence açık açık söyle bunu ezikliğini ileride yaşamazsın.. bence artık erkekler şunu arıyor bakire olmayabilir ama benimle birlikte bir yola girdikten sonra bana sadık kalsın diye düşünen çok erkek tanıyorum bende öyle düşünüyorum.. bence söylemelisin cünkü senin felaketin olabilir.

0|1
    0|0
  • diktirme konusunda bir bilgim yok. diktirdikten sonra münasebetle beraber kan geliyorsa erkeğin fark edeceği bir durum yok. sonuçta her kadında değişir bu durum. kiminden az kan gelir kiminden çok. kiminin ki hemen yırtılır kiminin ki doğum esnasında. çevrenden ve ailenden habersiz yapabilceksen yap bence kafan rahat olur.

1|0
    0|0
  • yaptığın hata değilde yalan söylersen asıl o hata..

2|3
    0|0
  • diktir gitsin mutlulığun herşeyden önmli

2|0
    0|0
  • oh anasını satim çüktür çüktür sonra diktir bişey yaptıysan arkasında dur.ömür boyu yalanmı sölicen

3|4
    3|0
  • Canım benim , hepimizin hataları oldu bu hayatta... Seni böyle kabul edecek biri çıkar mutlaka karşına, onu aldatarak daha büyük bir hata yapmış olursun...

3|0
    0|0
  • Bence ne yaparsan yap bir erkek senın daha onceden tecrubelı oldugunu her halinden anlar bakışlarından hareketlerınden durusundan bıle anlar bence böyle hem kendını hemde karsındakını kandıracak işlere girmekdense bunu izzah etmen daha mantıklı cunku aksi durum senın ıcın daha teklıkelı olur yani söylmessın erkek fark eder basına daha buyuk sorunlar cıkar

söyle senı sevıyorsa öyle kabul etsin .

0|0
    0|0
  • Heee zorla yaptı dimi suçu yokmuş diktir beni kandırırsın ya vicdanını?

2|3
    0|0
  • Hem, hatalıyım, kabul ediyorum diyorsun...Hemde nişanlıydık evlenicektik hata benim mi, diyorsun...Önce ne söylediğini bil...Evet hatalısın, hatta çok hatalısın...Gidipte evlenmeden önce, adama kendini sunarsan, böyle şeylerle uğraşırsın...Kaç kere söyledim "Evlenmeden evvel ilişkiye girmeyin, geri dönülmez hatalara giripte pişman olan bi sürü insan tanıdım" diye...Ama görüyorum ki sen ilişkiye girdiğin için değil, sırf o et parçası yok olduğu için pişmansın...Bence sen o et parçasını diktireceğine, ahlakını düzelt ve doğru bi insan ol...Ancak o zaman temiz biri olabilirsin...

0|1
    4|0
  • nişanlı olmak evli olmanın anlamına gelmezki boşyeremi gerdek gecesi var evlenip insanlar gerdeğe giriyor bence kendin gibi bakir olmayan birini bulup evlilikte sıkıntı olursa sende bakir değilsin dersin bakire değildim gibi sonuçta bakir olmayan erkek bakire kız istemesi bana saçma geliyor

1|0
    0|0
  • kandırmak daha güzel diymi karşındakini? nişanlıydık evlenecektik? sent mi verdi eline? noter tastikli kağıt mı imzaladı seninle kesin kes evleneceğine? tek duam odur ki inşallah bi aksilik çıkarda evlenirken evleneceğin kişi bunu öğrenirde nikah masasında bırakılırsın...

0|1
    0|0
  • ruhunu diktirebilirmisin?

1|3
    0|0
  • Anlaşılır hiç boşuna masrafa girme,Kaldı ki bunu evleneceğiniz erkeke söylemeniz daha doğru bir davranıştır.

0|0
    0|0
  • Çok fazla ilişkiye girmediysen, diktirdiğinde bakılınca normal erkek anlayamaz. Vajina iç yapısını bilen biri ancak anlar.

İlişkilerinde ozal fantezi aletleri kullanmadıysan ve Sadece penis girişyle genişşlediyse dktirince erkek anlamaz cok tecrubeli değilse ...

bu arada anal yaptıysan kesin anlaşılır.. arkadan penis girmemiş anüs ile girmiş anüs damar yapısı aynı değildir..

0|0
    0|0
  • Nişanlılık karnesini henüz almamış ögrenciye hediye olarak bisiklet almaya benzer.karneni almadıgın için o bisiklete binemezsin,yanına gelir kornasına basar tozunu alır gidersin.Yıl sonu karneyi aldıgında bisiklet senindir istedigin gibi binersin.

Gelelim soruna:Birlikte olacagın insan zara kıla tüye takılıyorsa boşuna zaman harcama.Diktirme olayı zamanında yaptıgın hatanın dahada katmerlisi olur.

0|0
    0|0
  • bence diktirmene gerek yok ,bunu ilişkinde zamanı gelince söylersin unutma aşk herşeyin önüne gecer

3|0
    0|0
  • diktirme, o konular açıldığında söyle. kuranda yalan söylemek zina etmekten daha günahtır. seni alacak olan böyle alsın.

1|0
    0|0
  • yapay kızlık kanları var hem ucuz hemde işe yarıyor . nasıl kullanabilecegini araştırabilirsin veya anlatabilirim

1|0
    0|1
  • Anlasilir olacagini sanmiyorm fakat soyle bir durum var. Diktirdikten sonra kanamama ohtimali,bunu gozardi etme. Ayrica illa ki kandirmak istiyosan milyonda bir dogustan kanama olmuyor kadinda. Onlardan biriyim dersin.

0|0
    0|0
  • doktor dışında kimse anlayamaz.

0|0
    0|0
  • Deneyimine bağlı.Anlama ihtimali var.Saf birini araman gerekir ki o tür adamları kandırmak daha acı verici olsa gerek sana güvenmiş etmiş.Sen güveninin hayal kırıklığına dönüşmesini bir başkasına yaşatacaksın bu işin özeti bu.

0|0
    0|0
  • İyi hoş diktir de sonra evleneceğim insana bakireyim diyeceksin. Yazık değil mi o insana vicdanın rahat eder mi ? Seni seven her haliyle sever.

0|0
    0|0
  • Diktirdiğinde bunu uzman doktordan baska kimse anlayamaz.EĞer esin doktor değilsse problem yok fakat diktirme biraz masraflı

0|0
    0|0
  • Anlamaz ayakta uyutursun eger istersen. Boyle bir sey yapma olgun bir erkek bul dicem de bu daha büyük bir sıkıntı

0|0
    0|0
    • biliyorum.söylesem dert söylemesem dertttt

• diktirme 2 milyar felan 60 tlye falan yapay zarlar var 2 tane kullanan kişi var hiç bişe olmadı

1|0
    0|0
  • SEni öyle sevebilecek birini bul :)

0|0
    0|0
  • bnce hç uğraşma arkadaşım.seven öyle de kabul eder yıne de sen itiraf etme derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Bekarete önem veren bir yapın var ama nişanlı olmak evlilik garanti demek değildir o bakımdan suçlu sensin. Gelelim kızlık zarı dikimine iz bırakmıyor ve anlaşılmıyor . Bazı sazanlar atlayıp bana soracak şimdiden söyleyeyim sadece konuyu biliyorum.

1|1
    0|0
  • yalan üzerine bir mutluluk inşa edilemez tatlım. Boşver bunları. Seni bu şekilde kabul edecek bir erkek ile evlen. Yoksa eğer evde kalmak daha iyidir.

0|1
    0|0
  • Anlaşılır Şöyleki Sıcak bir duş aldığında dikilmiş olan kızlık zarın kanama yapmaya başlayacaktır hadi bunu yapmadın diyelim ikincisi ise normalde gelen kandan bu gelecek olan kan daha koyu renkte oluyor bunuda dikkatli ve bilgili erkek anlar sadece bazende gelmeyebiliyor kan

0|0
    0|0
    • gerçek kızlık zarını kaybettiginde acı çekiyorsun ya

sahte dikilmiş olan zarda da aynı acıyı duyuyormusun

sahte zar kanadıgında neden gerçek zardan daha koyu oluyor boya falan mı

• jinekolog değilse anlayamaz da, sen böyle bir yalanın vebaliyle yaşabilir misin?

0|0
    0|0
  • Okuduğum yazılarda bir işe yaramadığını biliyorum. Anlaşılma olayına gelince anlaşılmaz hekim olmadığı sürece. İşin sıkıntılı kısmı o kadar işin içine gireceksin ama birlikteliğin sırasında ya beklediğin sonucu görmezsen birde bu var. Onuda hesap et derim.

0|0
    0|0
  • niye hata sende degil eski nisanlin basina silah mi dayadi birlikte olman icin eger oyleyse hata sende degil tamam

0|1
    0|0
  • anlaşılır mı anlaşılmaz mı bilmem ama bence diktirme konusunu iyi düşün evlendiğinde kocan anlamasa bile sen hep korkacaksın ona ihanet etmiş gibi hisedeceksin ..eğer ilerde öğrenirse senin hakkında kötü şeyler düşünebilir bence söylemelisin seni öyle kabul etmeli.. asla yalan söyleme unutmaki her yalan er veya geç ortaya çıkar .. hakkında hayırlısı canım iyi düşün

0|1
    0|0
  • Böyle bir vebale girme evleneceğin adamın suçu ne ? Seni gerçekten seviyorsa zaten her hatanla kabul eder saçmalama ne diktirmesi

1|1
    0|0
  • anlasilir bacim. mikrocerrahideki gibi yapiyorlarsa anlasilnaz da. diger turlu her turlu anlasilir izi kalir. getir bana ben bile anlarim :-)

0|0
    0|1
  • konu hakkında fıkrım yok bılgımde yok sadece cok acıyormus bunu duymustum

0|0
    0|0
  • diktirdikten sonra tekrar kanama meydana gelmiyor. Bil istedim bebegim :)

0|0
    0|0
  • Bence dürüst ol birini seversen herşeyi anlat sen onun tepkisinden korkuyorsun sanırım ne yapar diye en fazla insanlıktan çıkar sana o...u gibi davranır sende gider adalete teslim edersin onu korkma çünkü korkunca daha çok zarar veriyorlar gözünün yaşına bakmıyorlar güçlü ol lütfen

0|0
    0|0
Yükleniyor...