Arkadaşlar ayak fetişistiyim ya bunun tedavisi var mıdır bugün bir olay başıma geldi de?

üniversitede dersteydik kızın bir tanesi amfide çaprazımda oturuyor etekliydi babet giymişti ders ilerleyince çıkarttı ayakkabısını çorap filan da yok ben ereksiyon oldum bütün ders onu izledim ya eskiden bu kadar değildi de artık ne yapmalıyım tedavisi var mı bunun dersi dinleyemdim bile gözüm hep oradaydı

Güncellemeler:
şuna bir baksaydınız iyiydi :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne ayak birader! :D

2|1
    0|0
    • hastalık gibi ya

• yok görmüyorum

• Bence göz kaçması, takıntı gibi birşeydir, kış geliyor pek ayak göremiceksin :) kışın atlatırsın

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamadım anlıyamıyacam. Tuhaf geliyor. Ayaklar bana çok çirkin gelir hep

1|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Bide kendi resmini koymuş rezil olcam diye korkmuyon mu çocuğum

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Tedavisi %100 oranında yok ve tedavisi senden geçiyor. Kendini zorlaman lazım. Bu "önünde birisinin limon yiyince ağzının sulanması, ancak kendini zorlarsan sonraları sulanmaması" gibi bir şey.

0|1
    0|0
    • abi bak öyle bir şey değil kız ayakkabıyı çıkarınca acayip tahrik oldum önümde soyunmuş kadar

• Eskiden bacaktan aşırı tahrik olurdum, şimdi tık yok (fazla da abartmayayım :D) . Kendini zorlayınca oluyor.

• Psikolojik bir durum tamamen

1|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de vardı. Kendim çözdüm açıkçası:) İstersen terapiste de gidebilirsin ama gereksiz bence. Youtube'da araştır ilgilendiğin tarz videolar var;) Devamlı onları izleye izleye bir süre sonra çekiciliği kalmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...