Hamileyim. İstanbul'da kürtaj olmak için en guvenilir yer neresi? Ama gizlilik çok önemli. İsmim hiçbir şekilde görünmemeli devletteki kayıtlarda?

Bir de tahlil laboratuarı lazım aynı şekilde ismim gizli kalacak sekilde. Lütfen yardımcı olun. Hayat memat meselesi.

Güncellemeler:
Arkadaslar lutfen bakın onemli.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• canım bırak sen bu dengesizce cevap verenleri.. ben orda oturmuyorum başka bir sehirdeyim ama özel bir hastaneye gidip kadın dogum uzmaniyla konus bakalm ne diyecek onlar gizlilikle halledebiliyo ama ücret konusunu konusman lazm.. Ayrıca sakin hastane statüsünde olmayan bir yerde yaptırma bir enfeksiyon kaparsan dönüsü olmaz.. şimdiden çok gecmis olsun..

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim arastiema yapicam artik. Dogurmak da isterim evlenebiliriz ama cok erken ve alkol ve sigara aldim. Cocuk saglikli olmaz. Ondan korkuyorum. :(

• Allah sabır versin.. dikkatli ol bundan sonra.. tekrar gecmis olsun..

• Cok tesekkur ederim.. evet daha cok dikkat edicem. Bu acıyi Allah kimseye yasatmasin. Sadece mutlulugunu yasatsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesin hamile misin?

0|0
    0|0
  • O boku yemeden önce aklın neredeydi? Allahın verdigi canı nasıl alıyorsun l*n sen İnş beter olursun pislik

0|0
    1|0
    • Bilmeden konusma bence. Dogurursam sakat olma ihtimali yuksek. Sakat cocuk mu dogurayim? Gerizekali.

• Gicik ya :-D

• Tamam.

• kasap cemal'e git

1|0
    2|0
  • Ohoo gizlilik onemli fiyorsun ilan ettin?
    Dikatli ol kayit disi yaptirmak istiyorsan cook sakat steril olmayan bir ortamda vs allah muhafaza:(
    Su boku yerken korunun be mk off sonra
    Neysee olan olmus kolaygelsin vede simdiden gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Onu yemeden düşünecektin madem yedin dogur cocugunu

0|0
    1|0
  • Yasak degilmi kurtaj

0|0
    1|0
  • Kardeşim cocugu yaptıgın kişiyle evlen ve cocugunu dogur nasıl kıycaksın ona yazık günah degilmi

0|0
    0|0
    • Cocuk sakat dogacak buyuk ihtimalle. Alkol aldim sigara ictim. Ameliyat olmustum narkoz almıştım iliskiden önce. Nasil dogurayim olmaz yani.

• Anladım ALLAH sana akıl fikir versin ne diyimki üzüldüm

• özel hastanelerden birine git görüş doktorla. ama acele et, yasal süreyi geçirme sakın.

0|0
    0|0
  • bir daha zor hamile kalırsın.

0|0
    0|0
    • Kurtajdan sonra hamile kalinabilir.

• Hata üstüne hataa... Allah seni affetsin..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • Tesekkurler. Fikrin var mi pekibiliyor musun güvenilir bir yer?

• Peki teşekkürler

• Rica ederim.

• Ne halt yediysen arkasında dur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...