Erkek modasında ne kadar ileriye gidebiliyoruz?

Beyler giyimde sınırlarınız nedir? Mesela şunları giyer misiniz link link ben şahsen cesaret edemem. Gay clublar haricinde giyen de görmedim. Peki nedir bu zorlama "moda" anlayışı? Hanımlar siz ne diyorsunuz bu konuda, nasıl giyinelim?

Güncellemeler:
Hayır merak ettiğim hep alışveriş sitelerinde bu tarz şeyler çıkıyor, satılıyor demek ki?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Gay clublar haricinde giyen de görmedim nedir bu pur ne :(

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Linklerdeki kıyafetleri hiç yakıştıramıyorum erkeklere hoş değil bence. Moda diye kötü çirkin ne varsa üstlerine geçirmelerine de karşıyım zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Moda diye birşeyin varlığına inanmıyorum.Linkler ise asla bana göre değil.

Kişi eğer giydiği elbisenin hakkını veriyor ve fit duruyorsa ve elbise onu tamamlayabiliyorsa,bence o elbise giyilmelidir.

0|1
    0|0
  • o cantamsi sey harici giyerim. sapka takmayi da seviyorum zaten . burada yaygin, gay club da giyilir ya da gay misin bunu giydin demiyor kimse de :)

1|0
    0|0
  • O gösterdiklerin çok iddialı. Modayı asla takip etmem. Yakışanı düşündüğümü giyerim polemiğe girmem evet mi ?

0|0
    0|0
  • Usta resimler etilerde gece sahne alanlardan hallice.. Giydiremezler.

0|1
    1|0
  • Giyilebilinir ama mankenin vücudu güzel. Bende o kadar güzel durmaz. O yüzden giymeyebilirim. Aynı tarzda bana yakışacak bi' kıyafet giyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...