Erken boşalma problemine çözüm

Sevgilimle güzel bir özel hayatımız var fakat ben biraz yetersiz kalıyorum. Erken boşalma konusunda ne gibi adımlar atabilirim. Çözümü nelerdir düşüncelerinizi merak ediyorum.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• seroxat, laroxyl gibi bazı antidepresanların boşalmayı geciktirdiği yönünde bulgular rapor edilmiş. ama gene de bunu doktor denetiminde kullanmak uygundur...

Bir başka yol da terapi olabilir. Tam boşalmak üzereyken testisleri avuçlayıp aşağıya doğru çekmek ejekülasyonu durdurur. Bir süre asılarak beklemek ve ejekülasyon tamamen geri gittiğinde devam etmek ve tekrar boşalmaya yaklaşıldığında gene aynı şekilde testisleri avuçlayıp aşağıya doğru asılmak...

böylece eşinin boşalma frekansı her ilişkide biraz daha uzayacaktır. ( bu arada bunu evli bir arkadaşıma tavsiye etmiştim. Sürekli uygulamışlar. Şimdi de adam boşalmak bilmiyormuş:)))) saatlerce üstümden inmiyor diye şikayet etmeye başladı. O yüzden fazla abartmayıp orta karar bi yerde durun tamam mı?

NOT: Ayrıca bu tekniği masturbasyon yaparken de kullanarak egzersiz yapabilirsin.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlyas Salmanı düşün

0|1
    0|2
    • Ben gayet ciddi bir şekilde bir soru paylaştım fikir almak için fakat sen geyik yapıyorsun. Hakettiğin gibi bir cevap verdim. Ne farkeder tekrar üye olurum sen sadece egonu tatmin etmiş olursun. Bekliyorum bakalım attır. Tehdit ediyor bide yahu!

• starla böyle ergenlere tavsiyede bulunursan böyle olur.

• ilyas salmanı bi kez düşünsem seksten soğurum be :D aposdkasdkaşlskd :D

• Kegel egzersizi yapabilirsin ya da geciktirici haplar var kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • sorunuza cevap veremeyecegım ama sızın sorunuzla ılgılı olarak bilgi eksikliğim var.Erken boşaldıgında bır daha sex ıstegın kalmıyormu?

0|0
    0|0
  • buluşmadan bi gün önce illklerine kadar boşal .

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek ve kesin çözüm cinsel terapi alarak boşalma refleksi kontrolünü öğrenmen.

0|0
    0|0
  • masturbasyon kısa tutuldugundan erken boşalmaya neden olur yapma yada suresini cok uzun tut .. ben yapmamanı devamlı cinsel ilişkiye girmeni oneririm haa bu imkanın yoksa zaten ugraşma gec gelemezsin.

kısa vadeli cozumler hiç kullanmadım ama geciktiriciler var veya 1-2 postadan sonra ilişkiye girin.

0|0
    0|0
  • çin topu hm erken hem uzun yarısını çiğne 1 dakıak sonra su ile gar gara yap yut baharatcılarda bulursun bnu bılmyn yoktur ;)

0|0
    0|0
    • Ne derecede sağlıklı veya olumlu olumsuz yönleri nelerdir biliyor musunuz?

• kardesım hıc bır problem yok dedgm gbı çiğne yut 45 dakıka sonra ilşkıye gir bn de kullandım cıkarmadan 2 posta attım :)

• Çin topunu denedim arkadaş 1 gram etkisi olmadı yahu:) Hiçbirşey değişmedi hala aynı :( kesin ve kalıcı bir çözüm bulmam gerek

• erken boşalmayı önleyin diyorsunuz da sperm çıkma noktasına geldiğinde içeride tutmaya kalkışınca canımız acıyor, boşalmak lazım. Kadınlar bir sonraki sevişmede orgazm oluversin

0|0
    0|0
  • çözümü ben sana yazayım. kesin çözümdür. eczaneye gidip 1 mg risperdal alıyorsun ve akşamları tok karnına hapı ikiye bölüp yarısını içiyorsun 3 gün içinde sorun düzelecek ve bana dua edeceksiniz.

0|0
    0|0
    • İnternette baktımda söylediğin ilaç hakkında pekte iç açıcı şeyler yazılmıyor maalesef.

• internete baktığında hiçbir ilaç için içacıcı şeyler yazmaz. sen bilirsin. abim ürolog ondan yazmıştım sana bunu

• Teşekkürler

Yükleniyor...