Cinsellik derken mide bulantıma engel olamıyorum.

Vajinumuş hastalığım var bakireyim. Titizliğim ve bekaretimi koruma nedenim cinsellikten soğumama neden oldu fakat benimkisi biraz fazla bir soğuma. aklıma geldiğinde midem fena bulanıyor erkeklerden nefret ediyorum hiçbir erkeğe yaklaşamıyorum(abime bile) nasıl çare bulaçam ne yapmam lazım?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Soırunun cinsel tiksinti bozukuğu.Bununla ilgili cinsel terapi almalıısın.Herkesi kötü olarak genellemen mutsuz olmana neden olur.Bir an önce terapiye başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Korku Denen Şeyin Tek Bir Çaresi Vardır .

Korkunla yüzleşmeden korkunu yenemessin

bence sadece yapabilecegin yüzleşmek

0|0
    2|0
  • Korkma, birine tutulunca düzelirsin. Ama sakın bir daha soğumak istemiyorum diye ilişkiye girmeye kalkma. Tertemizsin hep temiz kal...

0|0
    0|0
  • vajinusmus içine alamama durumudur. erkeklerden soğuk olma dürtüsü değil canım. ben o şekilde biliyorum.

Rahim kaslarının kasılıp, erkeğin penisinn girmesinin engellenmei ve kadınında zorlanma durumunda bundan acı cekmesi seklinde biliyorum.

Muhtemelen içindeki cinsel baskı, sosyal anlamda da soğukluk oluşturmuş. temel sorun vajinusmus değil gibi. Hemcinse ilgi duyma gibi bir özellik belirdimi peki?

0|0
    0|0
    • hayır aksine cinsellige ilgi duyan hemcinslerimden soğudugum oldu.

• Burada buna ne cevap verebiliriz ki? Sen hastasın ve çaren doktorlar.

0|1
    0|0
    • show tvde hergün çıkıyorlar zaten izliyorum bir çare bulamadım daha çok midemi bulandırıyorlar.

• hemen git hristiyan ol bakiresinde rahibe olursun...

0|1
    0|0
  • bence gününün birinde seversen birini aşık olursan ,geçer sanıyorum çünki aşk herşeyin önüne geçer

1|0
    0|0
  • bunu anlayacak bir erkekle ilk adımlarını atmaya başla bence

0|0
    0|0
  • Abime bile derken benimde midem bulandı.

0|0
    0|0
    • yanlış anlamyın o anlamda değil yani konuşurken falan kendimi kasıyorum.

• Zamanla geçer.

• ne yani mastürbasyon falan yapmıyor musun gerçekten ? hiç bişey seni etkilemiyor mu ?

0|0
    0|0
    • hayır

• kız arkadaşımda korkuyordu , kötü oluyordu ama aştık bu konuyu . En iyi çözüm sevmek sevilmek.O zaman geçer muhtemelen.

• ciddi birşey vallahi vahim durum

0|0
    0|0
  • Konusarsk cozebilecegin bir durum...cok iyi bilirim bu durumu...

0|0
    0|0
    • Konusarak demek istemistim... bu konuyla ilgili sorunlari olan iki yakinim vardi, konusarak hallettiler sorunlarini

• yaşın küçük galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsel tiksinti bozukluğu, cinsellikten iğrenme ve tiksinti ile kendisini gösteren bir cinsel işlev problemidir. Cinsel tiksinti bozukluğu bizim toplumumuzda kadınlara karşı olan cinsel baskılar nedeni ile özellikle kadınlarda oldukça sık görülen bir cinsel sorundur. Bu kişilerde cinsel istek hat safhada azalmıştır. Cinsellliğe karşı aşırı bir duyarsızlık, cinsellikten nefret ve öfke vardır.

Cinsel tiksinti bozukluğuna neden olan en sık nedenler:

Cinsellikle ilgili yanlış, eksik değer yargıları ve öğretiler

Muhafazakar ve katı dini kurallar ile büyüme

Cinsellikle ilgili yasaklar ve katı ahlaki kurallar

Cinsel baskılar

Önceden yaşanmış cinsel travmalar (taciz, cinsel istismar ve tecavüzler)

Ayrıca cinsel ilişkinin ağrılı olması (disparoni) durumu da zamanla cinsel isteksizlik ve cinsel tiksintiye yol açabilir.

Tedavisi olan bir rahatsızlık tatlım. Doğru doktoru bul ve tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Tedavi

0|0
    0|0
  • hemen bir dr a gitmelisin, bekaretini korumak ve titizliğin sende fobi ve takıntı olmus olabilir, ki obsesive compulsive disorder diyorlar buna, emin ol tedavinden sonra bir erkeğe asık olup mutlu olacaksındır, bu seni rahatsız ettiğine gore asık olmayı ve erkeklere ilgi duymayı istiyorsun...

0|0
    0|0
    • hayır ama bir erkekle konuşurken normal bir şekilde konuşmak istiyorum bakkaldaki erkekle konuşurken bile rahat değilim kendimi çok kasıyorum.

• doktora git.

0|0
    0|0
  • Durumun vahimmiş doktora gittin mi? Bence psikoloğa gitmelisin başka çözümü yok gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...