Protein tozları hakkında iki soru

Protein tozlarının zararı oluyor mu? Duyduğuma göre ilerde iktidarsızlık yapıyormuş. Protein tozlarının kaslarınızda yaptığı değişiklikler yararlar kaç hafta veya ay sonra gözle görülür oluyor?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozları doğal yollarla elde edildiğinden yan etkisi ve zararı söz konusu değildir. İktidarsızlık yapanlar 'steroid' dir. zamanım olsa hepsi için 1 sayfa yazı yazarım ...

İnsan kaslarını ne kadar yorarsa kaslar o kadar gelişir. Ve bu süerçte proteine ihtiyaç duyar. Whey protein kullanıyorsan 1 ölçeğini 300 ml yarım yağlı sütle antremandan hemen sonra ve kahvaltıdan önce kullanman yeterli olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• sürekli içilmeyecek bi ürün yani öğün aralarında kullanılmamasın tavsiye ederim sonuçta işlenmiş yani kimyasal gıda tabi vücuda zararı olur antreman günlerinde içmekte çok fayda var vücudunun durumuna göre değişir bende 1 haftada fark ettiriyo birazda sende bilgili olmalısın bu konuda

0|0
    0|0
  • protein tozu iktidarsız yapmaz steroidler spermi azaltır sende steroid alma zaten yarışmaya hazırlanmıyorsan gerek yok...valla protein tozunu alıp oturusan duba gibi kilo alırsın mesela ama protein tozunu alıpta çalışırsan bi body building salonunda 2 ayda şekil olmaya başlar ufaktan..ama genetikte önemli tabi kaslarının genetiği uygunsa olur bunlar

0|0
    0|0
  • yok ya ben kullandım performansım arttı hatta.düzenli içersen ben mesela spora haftada 5 kez gidiyordum spordan 1 saat önce bide spordan hemen sonra sütle karıştırıp içiodm nitro-tech iiçiodm adınıda söliim hadi 15 gün sonra çevrem tarafından oo kasların çıkmış dendi yani garanti o olmadan zaten vücut yapılmıo

0|0
    0|0
  • porotein tozlarını fazla miktarda ve uzun süre kullanırsan karaciğeri zorlayabileceği için çeşitli ratalsızlıklara sebep olabilir. çünkü proteinlerin hazmı, sindirimi bünyemiz açısıdan zordur. bunu bir de saf protein tozları olduğunu düşünürsen, daha zor olur.

0|0
    0|0
  • eskiden kullanıyordum protein tozu bi zararını görmedim duymadım.. kaslara yaptığı değişlik sana bağlı arkadaşım.. sırf protein tozu alıosun diye yine yağlı ve ya cok karbonhidrat tüketirsen o kasları zor belli edersin..

0|0
    0|0
  • kullanma kullanan arkadaşlar kolaya kaçanlardır.Bal,pekmez,fındık ezmesi,süt,ton balığı,alabalık,somon balığı,tereyağı bunlar seni çelik gibi yapar protein tozu tırt

0|0
    0|0
Yükleniyor...