Merhaba arkadaslar agresif halim seks yapmamis olmamdan olabilir mi?

Ben 24 yasindayim ve bakireyim kimseyle birsey yapmadim opusme haricinde bu aralar hayatim da kimsede yok ama çok sinirliyim agresifim ailemi sürekli kiriyorum çok azginim çok istekliyim sizce güzel bir seks yapsam bu halim geçer mi herkez sen penissizlikten bu haldesin diyor mast da yapiyorum ama doymuyorum güzel bir seks istiyorum ama evlenmeden de olmaz doğuda yasiyorum çünkü. Napmaliyim çok gerginim?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kolaymı değişecek ruh halin.. o zaman evli çiftler hiç sorun yaşamazdı bu hayatta.. Sen cinselliğe odaklandığın işin öyle düşünüyorsun belliki sosyallik yok yalnız kalma süren çok uzun ve aile içi durumunda da boşlukluklar yaşıyorsun.. Önceliklerini değiştir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Seks sırasında mutluluk hormonu salgılanır. Rahatlatır yani dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Özelden mesaj atar mısın?

0|0
    0|1
  • Evet canım

0|0
    0|0
  • alakasız bilinç altında agresiflik vardır ve günlük hayatta bazı hareket söz ve davranışlar bunu tetikliyordur

0|0
    0|0
  • önceden yapıpta şimdi yapmıyor olsan penissizlikten olabilir dicemde önceden de yapmamışsın zaten penissizlikten olucağını sanmıyorum azgınlığına gelince senin yaşında senin durumunda olan her kez senin gibi bundan şüpen olmasın (başta ben olmak üzere :)) anormal bir durum değil yani

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Z2qj5A.png onu da yaparız yavrumm

0|0
    0|0
  • Sürtünerek seviş öyle yapacak güvenilir birini bul ama ;) doğudaysanda dikkatli ol

0|0
    0|0
  • o sana öyle söyleyenlerden uzak dur. doğru yoldasın. sadece bir boşlukda olduğun için böyle düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • kesnlikle evlen ama adamı ilk geceda sağçıksın yarına da lazım

0|0
    0|0
  • herkes kim dio anlamadım ayrıca doguda nerdesin hangi il yani acaba ynı yerdemiyiz sorusu aklıma geldi yuani

0|0
    0|1
  • evlenmeden yapma kafanı vurursun duvarlara

1|0
    0|0
  • olabilir insan vücüdu sekse üremeye programlı buna karşı gelince vücut abidik gubidik tepkiler vermeye başlıyor

0|0
    0|0
  • özel mesaj olarak cevaplar yağacak, çare bulacaksın bence

0|0
    0|1
  • Boşalıp deşarj olmanız için illa vajinal ilişkiye ihtiyacınız yok

0|0
    0|0
  • ben dokturum skypda beni ekle söyleyim

0|0
    0|0
  • neden yapmadın senmı ıstemedım

0|0
    0|0
  • sanal seks yap hazır ve nazırız haberın olsun :)

0|0
    0|0
  • her zamanmi böylesin yoksa sadece adet zamanlarındamı böyle oluyorsun

0|0
    0|0
  • Vakti geldiği zaman ilişki yaşanmadığı zaman bu tür gerginlikler yaşar insan. Bende bazen senle aynı durumu yaşıyorum, kaldı ki bu durumda olan her insan yaşar. Yaşınız da gelmiş zaten. Madem siz de benim gibi evlenmeden ilişki yaşayamayacağınız bir çevrede yaşıyorsanız biran önce evlenmeye bakın...

0|0
    0|0
  • Senın gibi bir kadın vardı iş yerimde büyüktü benden kutsal bakire derdik. bigün içtik onunla ve seviştik kadın normale döndü biraz ama azgınlıgı bitmedi cok çektim :)

0|0
    0|0
    • Çok iyi denk geldiniz bana aynı durum hemen hemen :)

• bir pompa iyi gelir ateşin düşer rahatlarsın :)))

0|1
    0|0
  • batıda yaşayıp bakire olanlarda var senin yaşında olup bunun seksle alakası yok bence bu agresiflikten seksi sorumlu tutmanda garip aklını başka bir şeylere ver ya da evlen bence 24 üne kadar saklamışsın kendini yazık etme başkasına verip.

0|0
    0|0
  • Bekaretini korumak istiyorsan kendini boşalttıracak bir erkek bul yoksa öbür türlü bekaretini kaybetmek zorundasın. Tabi ilgisi var elbet insan yapınca rahatlıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bundan olabilir evet fakat kızlarda bu gerginliğin olduğunu bilmiyordum. Masturbasyon yaptın mı hiç?

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ama yetmiyor sıkıldım ondan

• Kendini boşaltamıyor olabilirsin o zaman. Kadınlarda en büyük sinir sitres boşalamamaktan kaynaklanır. Yapıyor ama boşalamıyorsan çok gergin olursun.

• yo boşalıyorum farkındayım ama nedense farklılık istiyorum canım

Yükleniyor...