Cinsellik amaçlı aldatmayı affeder misiniz?

2 - 3 yıllık seviyeli bir şekilde gayet mutlu giden ilişkinizde, erkek arkadaşınızın sizi cinsellık amaçlı aynı kişiyle 2 defa aldattığını öğreniyorsunuz. Hatta bunu ondan değil, başkası tarafından ögreniyorsunuz. Ne yaparsınız?

Sorum kızlara, başına gelmiş ve sevgilisi onu affetmış- ya da affetmemiş baylarda cevaplıyabilir.

• Düşünmedem ayrılırdım, Aldatma aldatmadır, böyle birşeyin affı olmaz.
    71% (45)52% (11)67% (56)Oy Ver
  • Biz o tür şeyler yaşamıyoruz, ihtiyaçtan dolayı aldatmış arada sevgi yok sonuçta affederdim
    14% (9)33% (7)19% (16)Oy Ver
  • Çok tepki verir ancak bi şans daha verirdim. Çünkü çoooook seviyorum.
    15% (9)15% (3)14% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yalnız arkadaşlar hepimiz dürüst olalım, ve empati yapmaya çalısalım..

0|0
26|13

En İyi Erkek Görüşü

• kızdan dayak yenir mi ben yedim.. bildiğiniz ağız burun girdi bana, affetmeyi geçin şimdi mesaj atsam silah bulsa alır gelir vurmaya :)

2|0
    0|0
    • iyi yapmş eger aldattıysan gebertse yeriydi.

• mermi bulamazsa onuda sen alıp gelirsin artık. bu dayanışma mantığı ne abi ya. erkeklerde yok bu ne güzel...

Erkekler Ne Diyor 12

• karşımdakine gerçekten değer veriyorsam kesinlikle affetmem.çünkü herşey 1 sefer ile başlar.devamı da gelir. ama sadece ilişki içinde olduğum birini neden önemseyeyimki zaten alacağımı alıyorum.o an benim için sadece alacağımı almaktır kimle ne yapdığı beni ilgilendirmez. . gerçekden erkek seviyorsa affetmez.(anadolu erkeği ) bu söylediklerim birde yaşantı farklılıkları gösterebilir.mesela avrupadaki insanlar gibi olamaz Türk erkekleri.kızlar açısından da aynı şekilde düşünüyorum.herşey 1 seferle başlar.karşındaki insan sana gerçekten değer veriyorsa yapamaz zaten böyle bişi.gerçektensevmiyor değer vermiyorsa karşısındaki insan o insan için sadece bir mendildir,burnunu siler atarsın zamanı gelince.böyle tiplerden uzak durmak lazım.(kendimce)

1|0
    0|0
  • Asla affetmezdim.

0|0
    0|0
  • evlenmeden bırak her şeyi yapsın hevesini alsın evlenınce yapsa daha mı iyi olacak .. belkide evlenmeyeceksın niye kısıtlıyosun ki güzel günlerini hem onunla o işi yapmıyosunuz hm kısıtlıyorsunuz saçmalık..

0|0
    0|0
  • Ben sahsen her zaman B sikkini benimsemisimdir.Cinsllik aldatmasini buyutenleri de anlayamamisimdir hep.

0|0
    1|0
  • asla, ilişkim o gün biter.

1|0
    0|0
  • Gebertirimmm

2|0
    0|0
  • Bilmiyorum. O an aklıma ilk olarak affetmek gelirse affederim ama ayrılmak gelirse ayrılırım. Zor seçim, emin olamıyorum.

0|0
    0|0
    • Bir erkek olarak bunu söylemek şaşırtıcı, çok seviyor olmalısın sanırım

şıklardan hangisini seçtiniz?

• Bilmediğim için, hiç yaşamadığım için muamma. Nasıl hissederim, ne düşünürüm kestiremiyorum. Hatta o an karar bile veremeyebilirim. Az önce kendi kendime umursamazdım herhalde diyordum. Şimdi ayrılabilirim diyorum. Az sonra tekrar fikir değiştirebilirim.

Ne pis bir soru bu arkadaş. İçinden çıkamadım.

• Hehehe :) peki teşekkür ederiz

• affederdim

1|0
    1|0
  • ne ben onu affediyim ne de o beni..

1|0
    0|0
  • ne affetmeyi ne affedilmeyi beklerim...ondan öte iş yok artık...

1|0
    0|0
  • sevgilim beni asla affetmezdi, ne de ben affedilmeyi umardim

1|0
    0|0
  • ben affetmem sonuçta bayan leke ömür boyu üzerinde kalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• gözü dişarda demekki.bi insan severken neden aldatsin.gözü doymuyor benim dişimda başka kadinlara ihtiyaç duyuyor demekki.sadik olmayan adamla işim olmaz asla affetmem...

1|0
    0|0
  • Aldatma aldatmadır. Seven insan aldatmaz.

1|1
    0|0
  • asla affetmem direk bitiririm

1|0
    0|0
  • ayrılık sebebidir üzgünüm..:(( ama kesinliği konusunda hiçbir şüphem olmamalı..ispatlanırsa da sessizce çıkar giderim

0|0
    0|0
  • asla diyorum o kadar net.

1|0
    0|0
  • bn affedebilirdim, eğer arada cinsel bi birliktelik yoksa genelevler bugünler için var..

ancak aynı kişiyle 2 sefer yapması durumu işi bozuyor bnce

0|0
    0|0
  • affedilmez zinhar

1|1
    0|0
  • Beni seviyosa uçkuruna da sahip çıkabilmeli.. Ben ewlenmeden olmaz diyorsam o da başkasına giderse kendi kaybeder.. beni hiçe sayarak gitmiştir.. dönüşü de olmasın.. mastürbasyon denen bişey war sonuçta.. ihtiyacını öyle görebilir..

1|0
    0|0
  • eger cinsel yöndende bir beraberligimiz varsa asla affetmezdim ama birde söyle birsey var adama cinsel yönden hicbirsey vermiyorsam 2-3 yil cok uzun bir süre bi erkek icin bence?

yani hem adamla cinsel yönden hicbirsey yasamayip hemde gittin baskasiyla yattin diye trip yapmak veya terketmek de mantik disi gibi..

0|1
    2|0
    • yıllarca kadın eli değmeden yaşamış bi erkek ne oluyor da yapamazsam ölürüm havalarına giriyo ve nasıl oluyor da bir kadın buna hak veriyor anlayamıyorum..

• aynen o erkek degildir kanımca erkek görünümlü bayandoğan görünümlü şahin gibi:D

• Benim değmedi yıllarca kadın eli nolmuş yani

• Olmaz ,aldatmıssa aldatmıstır .

Ne yanı şimdi bu adam ,evlensen dur bırde başkasıyla olayım

dese aldatmadan saymıyacakmısın

1|1
    0|0
  • Bitti..asla yüzüne bakmam ...

1|1
    0|0
  • Pişmansa ciddi anlamda zaten muhakak telafi ederi.Bırak o yapsın birşeyleri.Yıktığı gibi yapsın istiyorsa.Pişmanlık yoksa zaten artık ne ilişki yürür nede ortada bi af sebebi olur

0|0
    0|0
  • A-s-l-a

1|1
    1|0
  • asla affetmem böle bişeyin affı olmaz ya . 2-3 yıllık sewiyeli bir ilişkiden bahsedioruz üstelik

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ihtiyacı olduğu için yapmıştır.. bunu gelip bana anlatmasın zaten.

0|0
    1|0
  • cinsellik olsada olmasada aldatılmayı affetmem ..

1|0
    0|0
  • asla affetmem asla

0|1
    0|0
  • affetmem...asla ve asla...

1|0
    1|0
  • asla affetmem.aldatmanın cinselliği sevmesi sevmemesi olmaz.

0|0
    0|0
  • aldatna aldatnadır, 1 dk düşünmem ayrılırım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Sanirim o sinirle aklimdan penisini kesmek gecerdi :-)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Affedilmiyor. Çok seviyordum onun ki bir kişiyle bir defaydı tabi üstelik onunla herşeyi yaşamamıza ve hiç de kötü olmamama hatta mükemmel olmama rağmen aldattı . Affetmeye çok uğraştım ama edemedim miden bulanıyor ondan. iki katım adamı dövdüm evet tekme tokat kafasında su içtiği bardağı kırdım allah ne verdiyse.içim hala soğumadı ama bitti hala peşimde beni bırakamaz adım gibi biliyorum ama olmuyor . Yani anlayacağın affetmek isterdim unutmak isterdim yani ama olmadı kaybettik aşkı.

0|0
    1|0
    • evet haklısın. Affedilse bile güven gidiyor, şüphe ve birazda sogukluk geliyor bi süre sonra kendiliğinden bitiyor zaten

• Şöyle bi durum var ki onun bu isteğini sen karşılayamıyorsan o da başkasına gider, erkek işte.

0|0
    3|1
Yükleniyor...