Erkekler, ne düşünüyorsunuz?

Kadınlar hakkında ne kadar ne biliyorsunuz? Mesela kadınların adet olması hakkında fikirleriniz? bir kadının adet olduğunu nasıl anlarsınız? Anladığınızda nasıl davranırsınız?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Menstrüel siklustaki süregelen tüm biyokimyasal ve hormonal süreçleri birçok kadından daha iyi biliyorum.

Regl döneminde salgıladıkları kokudan anlaşabiliyor. Yumurtlama döneminde ise çok daha cezp edici kokular salgılıyorlar ama kullanılan parfümlerden ötürü anlaşılamaması da mümkün.

İşin bu kadar moleküler biyoloji kısmına girmeden bakacak olursa eğer beyaz pantolon giymiyorsa kesin olarak regl olmadığını düşünebiliriz.

0|0
    0|0
    • Moleküler biyolojiyle alakadar mısın? Ben beyaz pantolon kısmını mantıklı bulmuyorum. En azından ben ve benim çevremdeki kimse bu dönemde beyaz pantolon tercih etmez.

• Gerçekten bugün ben öğrendiğim şeylere çok şaşırdım. Çok da katkısı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ediyorum size. Başarılaaar..

• İnsan davranışlarını ve karar verme dürtülerini etkileyen ama insanın kendisin fark etmediği o kadar çok faktör var ki insan biraz araştırınca böyle maddesel şeylerden soğuyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu dönem kişiden kişiye değişkenlik gösterir.
    Bazı kadınlarda hafif ağrılar gözlemlenirken bazı kadınlarda ise ağrıların boyutu dayanılmaz olur. Kimi kadınların bu dönemlerde bayıldığı bilinir. Bunun dışında adet döneminde olan bir kadın demir vitamini kaybettiği için demir içeren gıdaları tüketmelidir.
    Ağrılar için ilaç dışında papatya çayı ve sıcak su torbaları ile yapılan hafif baskılarda iyi sonuç verir.
    Bu dönem içerisinde böylesine bir ağrıyı çeken kadınlara karşı hassas davranılmalı ve dikkat edilmelidir.

0|0
    0|0
    • Bilgilendirme için çok teşekkür ederim:) ama zaten yaşadığım için bunları şahsen biliyorum:)

• Bilmeyen ve bilmek istemeyen hemcinslerim için yapmıştım, Rica ederim.

• İnce fikrinizden ötürü de teşekkür ederim keşke herkes bilmesi gerekeni bilse..

• Sinirli ağrı seks isteği varsa kedin adettir

0|0
    0|0
  • valla sevgilinin günlerini ben sayıyorum bir hafta boyunca ne lazımsa iti oluyorum nerdeyse herşeyi alttan alıyorum yani güzel oluyo ama bence ya belki de sevdiğimden :D

0|0
    0|0
    • Günlerini mi sayıyorsun? Böyleleri de var demek:) gününü bildiğin için utanmıyor mu?

• Niye utansın ki ilerde zaten ogrenecem ayni eve girince :D

• Valla yalan yok bu cinsellikle ilgili karşılıklı sohbet edebileceğim bir bayan arıyorum,
    Bana yalansız anlatıp sorduklarima cevap verecek hanim var mı burada acaba?
    Tam bilgi sahibi değilim ama olmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • evlenince zaten eşime böyle şeylerde bana söylesi gerektini anlayış göstercemi söylerim digerleri beni baglamaz

0|0
    0|0
    • Zaten eşin olunca ondan çok dikkat edersin. Her halinden anlarsın.

• zaten cem yilmazin dediği gibi genelde onun halleri var oluyo sinirinden anliyip alttan aliyoruz doğal bir durum baska dusunce yok. :D

0|0
    0|0
  • Anlarsın erkeklerin bilmedigi kendine küser: )

0|1
    0|0
  • Kimsinin kokusundan anlarım hayvan bile daha temiz kokuyor kimisinden

0|1
    0|0
  • Çok çikolata istiyosa benden anlarım. Bide yersiz yersiz mal mal gülmesi var tabi afvjhxzz

0|0
    0|0
  • Uuuuu cok ayip 🙈🙊

0|0
    0|0
  • Duygusal olurlar, agresiflesirler, ruh halleri gelgitlerle dolu olur vs...

0|0
    0|0
  • sorarak anlarım genelde hasta olduguuzda hırcın sınırlı ve agrılı bır surece gırıyosunuz.

0|0
    0|0
  • elimde bir kutu nutella giderim kapısına :) aksileşmeye başladıgında karnım agrıyo dedıgınde anlarım. sarılırım alnından operım sarılarak fılm ızlerız :)

0|0
    0|0
  • çıkarım sanatı. bütün insanları çözmeye yarar. öğren

0|0
    0|0
    • Çıkarım sanatı mı? Senden duyuyorum ilk defa. Ne o?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...