İlk gecede kan gelmemesi ve acımaması mümkünmüş. Bunu duydunuz mu?

İlk gece kız istekli , çok rahat olursa kan gelmez. Ve de erkek acemi olmazsa, kızı güzelce gevşetirse. Bir doktordan duydum. Ama erkekte aacele etmemeli. Bu zaman ne kan gelir ne de acır. Ne güzelmiş

• biliyordum
    60% (12)67% (8)62% (20)Oy Ver
  • şimdi duydum
    40% (8)33% (4)38% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrudur. Benzer bir soruyu soran başka bir erkek kullacıya ilk gece korkusu ile ilgili verdiğim cevabı aynen yapıştırıyorum.
    _________
    Ön sevişmeyi uzun tut. Ön sevişme denen şey cinsel organların, ilişkiye hazırlanması aslında basit mantıkla. Duyulara bedene hitap ederek biraz sonra gerçekleşecek birleşme için erkek tarafından seminal sıvı salgılanırken, kadın bedeninde de genişleme ve uzamalar olur.

İstediği kadar kalın olsun canım kardeşim senin kalın dediğin şey nedir ki. O vajinadan bebek çıkartıyor. İşte öyle muhteşem bir yaratık bu kadınlar. Bebeğin kafasıyla karşılaştırıldığında seninki dikiş ipliği.

Yalnız birleşme faslına geçildiğinde de birden bire tam birleşme yapmaya çalışma. Hem erken boşalırsın, hem zevk alamazsın hem de karşı tarafın canını acıtırsın.

Ufak girip çıkma hareketleriyle mehter takımı gibi iki ileri bir geri, iki ileri bir geri şekilde ilerlemek lazım. Bu hem senin erken boşalma ihtimalini düşürür. Hem karşı tarafın genişlemesini sağladığı gibi karşı cinste isteği artırarak orgazmı kuvvetlendirir. Üstelik penisin tüm yüzeyinin tamamen ıslanarak içeride daha kolay hareket etmesini sağlayacağı için bu sayede ilk sevişmede bile acı vermek yerine orgazmın şiddetini artırısın. Kuruluğu önlemek için tükürük, kayganlaştırıcı kullanıyorlar ama işin doğallığını bozuyor.

Hatta içinden tamamen çıkıp dokunuşlarla devam ettirin sevişmeyi. Sonra tekrar içini doldurmaya başla. artık yavaş yavaş iki ileri bir geri gitmek yerine ilerle dur şeklinde devam edebilirsin yine bu süreçte başını tamamen çıkartıp kaldığın yere kadar tek hamlede ilerleyebilirsin.

artık gerisi de sizin fantezilerinize kalsın basit aslında. ilk başlarda sıkıntı olabiliyor ama sonrasında birleşme sürelerini 35-40 dakikalara kadar uzatabiliyorsun. Sizin fantezi dünyanıza kalıyor artık dediğim gibi:
    ___

Kan gelmesi durumu zarın esnekliği ile ilgili bir durumdur. Esnekse yırtılma olmayabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bamya formatların da diilse tıbben ve anatomik olarak olabilitesi yok. İsterse bir vazelin fabrikasını komple yol boyu döşesen bile.

1|0
    1|0
    • Nasıl yani ?

• Yeterince açık olmadımı partner erkek şahısın o malum organı bamya formatın da diilse bayan organın malum yeri de ne kadar vazelin veya kayganlaştırıcı sürülürse sürülsün kanama ve acı olmaması imkan dahilinde değil. Ha ama ızdırap olmaz tabi doktorun anlattığı şekil de olursa.

• esnek yırtılmayan zar türünden bir yapıya sahıp olanlar kadınlardan kan gelmıyor. kısının gevsemesıyle alakası yok.

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarın varsa kan gelmeyebilir acıması olayıda partnerinin profesyonelligine kalmış yani kibar olcak

0|0
    0|0
  • Rahat olmakla kan gelmemenin alakası yok, o zarın esnekliğinden kaynaklanan birşey

0|0
    0|0
  • Gevşemekle ne alakası var acaba

0|0
    0|0
  • biliyordum

0|0
    0|0
  • Bazı Hymen kızlık zarları daha içerde ve daha esnektir. Bu yüzden kanama olmayabilir ya da gözle hissedilmeyebilir. Sonuçda atardamar değil kılcaldamar kanaması Artı erkeğin penis oyutunada bağlı olarak yaşanılabilir

0|0
    0|0
  • Öyle değil o :) bazı kadınların zarları esnek oluyormuş o yüzden kan gelemeye biliyormuş bazende 2-3 kez kan gelirmiş tam olarak yırtılmazmış zar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Esnek olmasından kaynaklı bir durum

1|0
    0|0
    • Hayır o ayrı konu. Detayı oku

• Okudum esnek olmamasi dışında öyle birşey olmasi mümkün degil arkadasta demis zaten vazelin fabrikasini dosesen gelir diye

• Şu esnek zarlari ben hic gormedim hep girerken zorlaniyorum niye bilmiyorum

• Evet zar kanayamayabiliyorve biz kızlar malesef sulu muamelesi görüyoruz

0|0
    0|0
  • Ne kadar gevsersen gevse o an geldiginde acıyacak mi dusuncesi dikkat dağıtıyor. Ama rahat olmak lazım sonucta milyonlarca insan sevisiyor ve normal bisey

0|0
    0|0
  • Bunu duymuştum da pek ihtimal vermedim.

Gerçi fazla ıslanmadan dolayı zarın esnemesinden kaynaklı bir şey olabilir. Belki de bütün zarlar aslında o derece esnektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...