Ertesi gün hapı kullanan hem cinselerim :/?

benim bu hapı kullanalı 1 aydan fazla oldu 12 saat içinde kullandım o hapı kullanınca kanamam filan olmadı fakat tam beklediğim tarihte reglm oldu benim sorum şu benim reglm 2.5 3 gün oldu yoğun bir kanamam varken birden kesildi sürekli tuvalete çıkıyorum açıkcası test yapmayda korkuyorum adet söktürücü bitkiler içiyorum 1 haftadır bu ilacın etkileri ne kadar sürüyor siz nasıl atlattınız bu hap yüzünden nasıl yan etkiler yaşadınız paylaşıp beni bilgilendirirmisiniz regl olduğum halde hamile olma oranı ne olabilir

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Regl olduğu için hamile değilsin ama bu hapı korunma yöntemi olarak kullanma adet düzenini bozar çünkü.

0|0
    0|0
    • evet korunma yöntemi olarak kullanmak çok büyük cahillik malesef ya hani hamileykende regl olanlar var ya onu merak ettim ben öyle bir durum var mı diye

• komik gelcek ama o nasıl oluyor yani nasıl anlıyoruz

• test yaptın mı negatif çıktıysa sorun yok ya da kan testi yaptır takıntı yaptıysan.

Erkekler Ne Diyor 5

• http://i.hizliresim.com/9pYy0r.jpg yapma yha bak bak bak

0|2
    0|0
  • Büyük bir ihtimalle hamile değilsin adetinde evham yaptığından sıkıntı olmuştur kesin emin olmak için test yaptır

0|0
    0|0
  • problem yok merak etme regl e yakın hamilelik olmaz

0|0
    0|0
    • yanlış biliyorsun regl a yakın hamilelik olur ve regldn bir hafta içinde ama benm merak ettiğim bu hapı kullandğm halde regl dönemm aksamamış olması ve bu hapın etkisi ne kadar sürüyor benim 1.5 ay oldu bunu alalı o regl kanaması değilmiydi kafamda deli sorular yani :/

• ama benm reglm yakın değildi sen soruyu tamamen yanlış anlamışsın sanırım benm o ilacı aldığımda regl bitile 4 5 gün olmuştu o ilaç hani regl dönemini aksatıyor ya bana bir şey olmadı tam günümde oldum ama regl dönemim kısa sürdü benim endişem üstüne görmemiydi yani

• Haplar düzensiz yapabilir

• tamamını okumadım ama tüm bünyeyi değiştirdiğini biliyorum.

0|0
    0|0
    • bunu bende biliyorum ama kullanan kızlar ne kadr sürede atlattı onu merak ediyorum

• erkeklerde korunma yöntemlerinde kısır olma olasılığı yok ama bizlerde var malesef ama sizler kabul etmiyorsunuz inş hepimizin gönlüne göre olur rabbim çocuk isteyenlere versin bizede aratmasın tabi şimdide vermesin :) :)

• her şey yoluna girdiğinde versin :) biz erkekler kabul ediyoruz ama hepimiz değil. bazılarımız. yolunuz açık olsun.

• hamile kalmazsın regl olduysan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...