Kizlardaki o sey beni mahvediyor?

Kizlari cok sevmeme ragmen iliski sirasinda salgiladiklari kokulu sivi midemi cok bulandiriyor resmen o an herseyi birakmak istiyorum. Kizlar bu kokuyu siz hissetmiyormusunuz? Erkekler bu durumda siz ne yapiyorsunuz? Kizlarin hepsinde bu kokulu sivi var caresi yokmu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik olarak birbirinize uygun olmadığınız için o koku sana iğrenç geliyor. Normalde sizi deli gibi kudurtması gerekirdi. O sıvılarşekerli birleşiklerdir ve erkekten gelecek olan sperm miktarını artırmak için çekici özelliktedir.

Bununla birlikte karşı cins eğer kişisel hijyenine dikkat etmiyorsa, mantar ya da bakteri enfeksiyonu varsa yine kötü kokabilir.

0|0
    0|0
    • Belkide gercekten iyi bakmamasindan bakteriden. Olabilir

• Parfüm kullanmayan sabah uyandığı gibi yola düşen öz güveni yüksek kadınlar arasından tercihini yap.

Parfüm özütü ve içinde bulunun kimyasallar beynin karar verme yeteğini bozar. Pusulanın yanına konmuş mıknatıs gibi olursun.

Koku fetişizmi oldu bu bilgiyi öğrendikten sonra bende. Farkında olmadan kokluyorum önüme geleni. Regl olduklarında tuhaf bir koku yayıyorlar.

detaylı bilgi için gen frekansı ve kokuların ilişkisini araştırabilirsin.

• Cok tesekkur ederim hocam cok sagol arastiracam kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 1

• Belki senden geliyordur nerden biliyorsun? erkeklerde de var.

0|0
    0|0
    • Erkeklerde olmaz kizin orasini opup yalarken geliyor o koku sevismediysen bilemezsin

• Gelmiyor ki gerek yok oyüzden

• Vay be senin gibi tertemiz kizlar cikmiyorki karsima sadece bir kere cikti

Erkekler Ne Diyor 4

• evet ama onla barışık olmalısın , senin sıvı dediğin onların zevk suyu :D buna yapcak bişey yok , hepsinde akar.

0|0
    0|0
    • Sen ne yapiyorsun peki bu kokulu sivi salgilaninca

• Eyvallahım Dasın usta :>) kal sağlıcakla.

• Sende kardesim iyi geceler;)

• Yalamak iğrenç bence. Kokusu da görüntüsüde iğrençtir. Sonuçta penisi kaydırmak için değilmi. Niye yalayim ki. Penisim yalasın orasını.

0|0
    0|0
    • :))) Dimi dili memesi varken orayi yalamak cok igrenc

• nasıl kokuyo la çok merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • Hic yapmadinmi biriyle zevk suyu kokusu

• yalamadım benim öyle ilişkimde pek olmadı zaten 1 kere onuda kesinlikle yalamazdım ondan sonra da olmadı paraylaydı çook merak ettim şimdi

• :)) Arkasi yarin;)

• Kokulu sıvı ne la? Ben o an sex'e odaklanıyorm koku moku işlemiyor mk.

0|0
    0|0
    • :))) Iliskiye baslarken zevkten salgiladiklari sivi

• İyi bakalım :)

• Birkac cevap gelirse ok

Yükleniyor...