Çiftlerin cinsel birleşme esnasında birbirinden ayrılamaması?

www.haberzamani.com/album-p1-aid,5038.html#galeri

bu haberi gördüm ve daha önce de böyle bir olay duymuştum ama merak ettiğim bu durum hangi şartlarda oluyor ve çift neden kendileri ayrılamıyorlar? bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının canı yanarsa ani bir refleks veya hareket olursa kadın aşırı stresli ve korkuyorsa ve vajinismus varsa cinsel ilişki sırasında vajina kasları kasılı kalır hatta içeride bulunan penisi kırabilir. Eğer çiftler belli bir süre sonra ayrılamazlarsa cerrahi müdahale gereklidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadınla ilgili bir durum bu.

1|0
    0|0
  • valla o dediğin olay köpeklerin çiftleşmesınde olur ve dişi kendını sıktığı zaman kilitlenir belkı ınsanlarda da kadın aşırı derece de kendını sıktığında gerçekleşiyor olabılır
    köpeklerde bu olduğunda ne yapsan bırakmaz dişi en az yarım saat o sekılde kalır tek bir şey ayırır oda dişinin üzerine su dökersen hemen bırakır belkı ınsanlarda da işe yarar su dökmek :)

1|0
    0|0
    • insanlarla benzerlik olabilir de su dökmenin işe yarayacağını sanmıyorum ama ilginç bir durum insanın başına gelse rezil olur o halde :s

• bilmiyorum başıma gelmediği için :D o panikle insan öyle sakin kalıp ayrılmayı bekleyebilir mi acaba bilemiyorum :))

• başka çare var mı :)

• Erkek şeyini çekse çıkarır ama kadının canı çok acır diye çıkartmıyor. Penise bişey olmaz. Erkeklere tavsiyem vajinaya birden giriş yapmayın. Alıştırın sulansın yumuşasın öyle girin. Sonra istediğin gibi devam et.

1|0
    0|0
  • :D ilk kez duyuyorum ve kitlenme sadece köpeklerde oluyor diye biliyordum :D yani zevkten ölenleri gördüm duydum ama bu dünya da ilk heralde :>)

0|1
    0|0
    • nasıl ölenler var derken :s

• filandiya da mı neydi , 2 çift gerdek gecesi zevkten ölmüştü , gazetelere çıkmıştı , kilolulardı bide.

• Sıkışıp kalması nasıl oluyor l*n girdiği yer kapı deliği miydi sanki...

1|1
    0|0
    • anlamadım hiç nasıl oluyor ama oluyormuş işte

• Kadında kasılma olmuş , kadın orgazma ulaşırken sıkıp sıkıp açar demekki kasılma olmuş ondan

1|0
    0|0
    • evet olabilir başka türlüsü mümkün değil zaten sanırım

• yok öyle bişşşey

1|0
    0|0
  • Evet doğrudur çık nadir de olsa bazı durumlarda vajina kendini istem dışı kasabiliyor ve bunun sonucunda geniş içeride ise vajna kazanamadığı için zorlamaya başlıyor ve resmen kilitleniyor.
    Bu olay aslında çoğunlukla köpeklerde görülmektedir

0|0
    0|0
  • o değilde rezalete kes * hastaneye yapışık ikiz gibi gidiyorsun...

0|0
    0|0
  • Inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
  • sıcak su dökselerdi ayrılılardı :)) biz köpeklere öyle yapardık küçükkken koptum gümekten ya :))

1|0
    0|0
    • suyu akıl etmemişler demek ki :D

• bencede :) kesşke ben orda olsaydım ne güzel ayırdım onları :))

• Korkmaya başladım a*mdan bakirim bakir kalacam galiba.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...