Bu sorum erkeklere?

Bitane Kiziniz Ve Oglunuz Var Ve Oglunuz Kiziniza Tecavuz Etse Ne Yaparsiniz Bu Baba Kizini Faiselikle Suclamis Oglunun Tarafinda Olmus.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ovv çok kötü durum allah başa vermesin ama oğlumu döve döve gebertirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle olaylar var, orası bir gerçek. Ensest insanlar, çarpık ilişkiler vs. Oğlumu redderdim, bulunduğum ilden uzakta ki bir yetimhaneye yerleştirir, her ay belli miktar para yollarım. Bir kaç bağlantım sayesinde uzman erbaş olarak askerde kalmasını ve ömrünün sonuna kadar belli duvarlar içinde yaşayarak bana yaklaşmasını engellerim. Kızımın tedavisini yaptırırdım herhalde.

0|0
    0|0
  • ne yapabilirsinki biri oğlun öbürü kızın olayın üstünü kapatır oğlanı döverim kızı da psikoloğa götürürüm bir dahada evden çıkarsam kızı da yanımda götürürüm heryere biraz dağıtır kizi alır belki bir tur felan ayarlarım oğlanı da okutur okulu bitince üniversite ye yollarım yurtlu yok üniversite ye gitmiyorsa iş bulur ev tutarım sonucta oğlum biride kızım bir elin parmaklarını kesebilirmisin

2|0
    0|0
  • Büyük konuşmak gibi olmasın ama cinsel organını keserim sonra da evltlıktan reddederim

0|0
    0|0
  • Ensest e Hayır. 2sinide reddederdm.

0|0
    0|0
  • Soruyu sorana söylüyorum Allah sana kıl versin

0|0
    0|0
  • Böle birşeyin olması mümkün degil bilemiyorum ne yapardım ama ikisinide bir güzel döverdim heralde

0|0
    0|0
  • ikiside öz mü?

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum nerdn çıkarıyoruz bunları :(

0|0
    0|0
  • Fantaziyin a mına çakayım senin

0|0
    0|0
  • böyle saçmalıkmı olur sorunun rezilliğe bak

0|0
    0|0
  • Oglani vurur kiza sahip cikarim.

0|0
    0|0
  • Oğlanı vururdum herhalde gerçekten olmuşmu böyle bir olay yuh valla

0|0
    0|0
  • Nasıl böyle sorular geliyor aklınıza sabah sabah midem kalktı resmen oğlan kıza tecavüz ettiyse kızın ne suçu var sonuçta tecavüz zorla olur oğlan şerefsizin teki olur anck kız da istekli olup ta olaya sonradan tecavüz dediyse rezilliği ortaya çıkmasın diye oğlan pezeven k kız da doruk noktasında faişedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baştan asagi psikolojik sorunu olan bir aile

1|0
    0|0
  • Oha be neler oluyo hayatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...