4 yıl sonra ayrıldık çok çaresizim

arkadaşlar merhaba...sorum genelde erkekler için...ben 4yıl biri ile konuştum.ve sürekli tartışmalardan dolayı ayrıldık ikimiz...ama işin garibi aramızda cinsel ilişki geçti:(:(ama kızlık zarım esnek olduğu için kan gelmedi...doktora gittim dedi ki zedelenme var dedi başkası ile evlendiğinde fark edilebilir dedi..dikilmesini söledi...ama korkuyom...çaresiz kaldım...ayrılcağımız aklıma gelmezdi...dürüst bi şekilde karşıma çıkan erkeğe soledim kabul etmedi...artık hiç bi erkeğede bu konuyu açmıyom...çünkü erkeklerin %80i kabul etmez...ne olur beni aydınlatın lüten

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• normalde çok katıyımdır bu konuda senin için demiyorum üstüne alınma ama "vermiceksin arkadaş" derdim ha hala fikirlerim aynı benimde 4 yıllık bir ilişkim var kız arkadaşımla başbaşa aynı evde kaldık 3 saa evet yakınlaştık ama teklif dahi etmedim...sana nasıl teklif edebildi bunu ve sende kabul ettin o kısmı beni ilgilendirmez yapılacak şeyde şu ailenede söyleyemiceğini düşünüyorum bunu şimdiden para biriktirip KALİTELİ bir doktora diktirirsen erkek farketmez o anda eğer bakir br erkekse zaten gözü dönmüş olacağı için rahat ol..dur zara bakıyım dicek erkek çok zordur kanasın yeter...hepsi hallolur emin ol tek sorun vicdan...

0|0
    0|0
    • evet sorun vicdan..ve ben her seyi dürüstlüğümden kaybediyom.

Erkekler Ne Diyor 7

• evlenmeden 2 gün önce diktir. derim bunuda kimseye söyleme

evlendikten sonra her sey tatlıya baglanır

0|0
    0|0
  • elbette bulunduğun ortamı yaşadığın yeri bilmiyorum ama böyle peşin düşünme. dar kafalı çok adam var ama bu herkesin aynı olduğu anlamına gelmiyor. iki gram kan gelmedi diye seni sevmeyecek adam hiç sevmesin, sıkma kendini.

1|0
    0|2
    • keske herkes sen gibi düşünse kardeşim...istanbul izmir gibi bazı yerlerde bunlar normal karsılanıyo ama...bulunduğum şehir öyle değil malesef :(

• evlenmeden 1 yada 2 gün önce yapılıyomus...yarım saat kadar sürüyomus...yani bırınde kalmaya gerek yok..ayağa kalkabiliyomusun

• tamam o zaman sıkma canını;)

• doktor seni kandırmış.zedelenmesi demek kızlık zarının yırtılması demek değil.hayatına devam et.zaten başka yapacak bişey de yok.ilerde başkaları da olacaktır

0|0
    0|0
  • bende kabul etmezdim hiç aklına gelmedimi bir gün bu çocuk ya giderse diye yaniii hiiiççç miii ?

0|1
    1|0
  • tek duamız allah seni karşımıza çıkarmasın.

2|0
    1|1
    • senin adına üzüldüm keşke 5 dakkalık zewk için yapmasaydın böle bişey.

• keske...ama inanmayacan belki de zorla yaptı bana emın olsun bu mubarek günde yemin edıyom...keske kendi isteğimle olsada bu kadar sıkıntı etmesem

• Elin kazmasına kutuyu teslim ederken bunları düşünsen ne olurdu ?..

1|1
    1|1
  • sana inanıp seninle evlenecek erkek için üzülüyorum

0|1
    1|1
    • ben yaptığım şeyi kesinlikle doğru bulmuyom...ikimizinde aklına gelmezdi gercekten ayrılık...ama tartısmalar yuzunden son verdım...bi hata yaptıysam bunu ömür boyu çekmek zorunda değilim diye düşündüm..hatasız kul olmaz...kendimi övmek için demiyom ama her kızı kız mı zannedıyonuz...

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni kabul edecek birini bulacaksın.

Not:Sevgilim cinsel ilişki istiyor diyen kızlar. Aklınızı başınıza toplayın. Şekil A.

1|4
    1|0
  • Evleneceğin erkeğe sölemelisin bunu yıllarca bunun vicdanıyla yaşayamazsın.Hem seni bu şekilde kabul eden erkek olucaktır yani 4 yıl boyunca sevip bişiler yaşamış olabilirsin.Öle erkekler var ki kız aldatıyo genede kabul ediyo durumu seni kabul etmeyen erkekte sevmiyodur zaten.

0|0
    0|0
  • fark edılmez bence ya ama edılcekse kucuk bı ıhtımal dahı varsa evlenecegın adama soylemelısın kabul eder bence severse.

0|0
    0|0
    • nıye fark edilmez anlamadım...

• esnek ama dr dikilse daha iyi olur dedi..bASKA Bİ DR GİTTİĞİNDE SÖLEYEBİLİR DEDİ...

• hm anladım.öyleyse söylersin açık açık

• o kadar da kendını kucuk gorme lutfen beni kabul etmez ne demek ya erkek baskalarıyla yapınca ıyı oluyo ama

1|1
    1|1
    • erkek kızdan bi adım önde erkeğe bi şey olmuyo

• kızların degerını dusuren yıne kızlar oluyo ama bunun da farkına varın artık

• seni o halinle kabul edecek erkek mutlak karşına çıkacaktır..sen hayatına bak

1|1
    0|0
    • hiç sanmıyom

• çıkar çıkarrr benim sevgilimde çok katı bu konuda.ama ben buldum beni o halimle isteyen erkek

Yükleniyor...