İçime boşalırken yanma oldu neden kı?

içime boşalırken yanma oldu neden kı? içime boşalırken yanma oldu neden kı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Surtunmede tahriş olmuştur vajinan bosalinca yanma yapmıştır tahriş olan yere gelince

0|0
    0|0
    • arkadandı

• onunda deneyımı yok benden baska. alısmıstım bıraz ama o an cok kotuydu

• bir defakine tecruben oldu dikkat et

Erkekler Ne Diyor 13

• İçinde uzun süre kaldı mı?

0|0
    0|0
  • uzaylı olmasın sevgilin asitli falan bişiler çıkmıştır öğğ :S

0|1
    0|0
  • Sert girmiştir canım

0|0
    0|0
  • Diliyle anüsünü çok güzel alıştırması lazımdı seni kıvama sokmadığı için olmuştur

0|0
    0|0
    • Onu yapmiyor sevmiyor yani

• Ben kız arkadaşıma devamlı yapıyorum çokta hoşuna gidiyor kabul etmesi lazım o zaman gevşersin seninde çok hoşuna gider

• sorunuda seni de

0|0
    0|0
    • Neden

• kardeşim burdaki insanları ürolog sanma bunların çoğu konuşmak için konuşur eğer doktor değillerse

• hamile kalırsında gününü görürsün

0|0
    0|0
    • Arkadanmi

• Ya tamam anliyorum ama 7 senedir beraberiz ve bu yaz evlenicez. benden baska kimsesi olmadi onada hak veriyorum.

• evlenıcen diye bekaretini vermen gerekmez burada nişan takıp bekkaret verip ortada kalanlar var aileler tanıştı ayrılsak bile annesını tanıyorum söylerim diyorsan anal ilişkiye niye giriyorsun Cok büyük Günah bacım birdaha nolursa olsun yapmayın böyle birşey adet olunca kocan senlede yatmak ister bacısıyla yatmış kadar günah oldugunu bıle bıle sevgilin öyle bir insan ulan insan nişanlısından istermi su kız bozanlara sinir oluyorum aynısnı sevgilinize yapsalar neyse bıldıgını yap ben sadece Sana Allah için yanlış yaptınızı söyledim az sıkın dişinizi evlenınce ters ilişki oral ilişkide yapmak isticektir caiz dedegildir kimseye karışma hakkım yok

• Motoru ısınmadan mı calıstırdın rolantide yanma yapar

0|0
    0|0
  • kedidir o kedi

0|0
    0|0
  • Çok büyük demekki

0|0
    0|0
  • adam ateş püskürmüş

0|0
    0|0
  • Sicak sicak firindan yeni cikti ya ondan üflede attir

0|0
    0|0
  • sende boşlattırma içine hala hala ne mal sın ya

0|0
    0|0
  • Yanıcı madde mi boşaldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşinizin arka tarafınıza boşalmasına müsade etmeyiniz. Spermlerle birlikte orada enfeksiyona neden olurlar ve zamanla orada giderilemez kaşıntı oluşur. Siz de bunu canınız tekrar anal ilişkiye girmek istiyor zannedebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...