Mastürbasyon esnasında oluşan baş ağrısı ve cinsellikten tiksinme. Bu problemleri yaşayan var mı?

Uzun süredir mast yaptıktan sonra birden cinsellikten tiksiniyorum yani yanımda partnerim olsa direk kovacam yanımdan. Ek olarak arada bir genelde kış aylarında mast esnasında yoğun baş ağrısı oluyor. Bu sorunları yaşayan var mı? Acaba psikolojim de mi bir sorun var? Nasıl bir çözüm yolu uygulamalıyım? Bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Mastürbasyondan sonra baş ağrın oluyorsa büyük ihtimal kendini çok sıkıyorsun o yüzden oluyordur.
    Tiksinme de normaldir, pişmanlığın getirdiği bir şey.

0|0
    0|0
    • Mast esnasında oluşuyor baş ağrısı

• Eh, yine aynı sonuca çıkıyor. Mastürbasyon yaparken kendini çok kasıyorsun demekki.

• Anladım teşekkürler cevabın için. Tiksinme de sanırım seks yapmaya başladıktan sonra zamanla geçecektir o zaman.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı sende problem yok bugün 4 kere yaptım ve şu an 0 istek ve uysalım ☺ama baş ağrısı yok yok bende o garip biraz

0|0
    0|0
    • Ben bir kere yapıyorum o gün içinde tiksinme oluşuyor bende

• Ara vermeden yap art arda 1 2 3 4 ☺ertesi gün yine eski sen olursun 😉

• Deneyecem teşekkürler cevabın için.

• aynısı bana da oluyor bilen varsa yazsın nedenlerini de bende ögrenmiş olayım mastürbasyon yapınca pişman oluyorum ne bilim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...