Doğum kontrol hapları güvenilir midir?

Erkek arkadaşımla aktif bir cinsel hayatımız var artık onun korunmasını istemiyorum. Bunun için ben korunmak istiyorum bayanlar önerebileceğiniz güvenilir bir doğum kontrol hapı var mı?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dogum kontrol bapinin iki turlusu var birini surekli kullanman gerekiyor yasmin tarzi. Digeri piyasada ertesi gun hapi denilen ilaclar. Yas min tarzi surekli kullanilmasi gereken ilaclar Kadinlarin hormon dengelerini bozdugundan benim sana tavsiyem ertesi gun ilacidir. Fakat genede en etkili dogum kontrol yontemi prezervatiftir. Eger soeularin olursa ben eczaciyim sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • prezervatif kullanmak istemiyoruz ertesi gün hapı dediğiniz nasıl bir haptır bir aksilik yaşar mıyız

• Ella ilacin adi. Bikac cesisi daha var ama su anda en etkilisi ella dir. Iliskiye girdikten sonraki 72 saat icerisinde kullanirssniz etkikidir.

Siz genede vucudunuzda iliski sonrasi sperm birakmayin. Buna yonelik dusunuzu alin sonra bu ilaci kullanin. Etkilidir.

Cocugunuz olursada adini calypso koyun :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle jinekoloğa gidip bazı testler yaptırman gerekli. Sana uygun ilaç ancak öyle tespit edilebilir. Kafana göre bir ilaca başlaman faydadan çok zarar getirebilir.

0|0
    0|0
  • Güvenli ama sağlıklı değil

0|0
    0|0
  • güvenli ama sağlıklı değil. kadının yumurtalıkları için baya riski var. implant yöntemini duydun mu? araştırmanı öneririm. hem çok güvenli hem de daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • sipral tak en güvenli untma derdin olmaz

0|0
    0|1
  • spral en güzeli rahat tak yat.

0|0
    0|0
  • spral en güzeli rahat tak yat.

0|0
    0|0
  • zamanında alırsan evet. eşim yasmin kullanıyor memnunuz :)

0|0
    0|0
  • ayda yılda bir kullanacaksan kullanılabilir. ama yok düzenli sevişiyoruz, ben de her gün bundan atacam diyorsan, hem bir süre sonra korumamaya başlar hem de sağlığından olursun. git spiral taktır daha iyi

0|0
    0|0
  • güvenilir olmaya güvenilir de. Mide bulantısı stres uykusuzluk kilo aldırma gibi yan etkileri de var onlara da bir göz at derim.

0|0
    0|1
  • içme bırak hamile kal

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Korur ama ananı ağlatır. Sağlıksızdır. Yan etkilerine bir bak

0|0
    0|0
  • bugune kdr hıc kullanmamıstım ama gecen ay bır igne kesfettım hıcte rahatsızlık vermedı 2. ay ve sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...