Benzer sorular var ama rahat edemedim bu ay sorduğum için de özür dilerim ama yardım lütfen :(

sevgilim karnıma boşaldı. ordan biraz vajinama aktı ve hemen ıslak mendille sildim. bunun üstünden 1 hafta geçti. bakire olup olmamanın önemi yokmuş. ihtimalde varmış. okudum bunları. bu ihtimal ne kadar? ve geçen ay 30 unda adet oldum geciktirici kullandım bu ay bi düzensizlik olur mu?intiharı bile düşünüyorum. kafayı yemek üzereyim. lütfen yardım edin. :( çok teşekkür ederim şimdiden..

Güncellemeler:
bilip bilmeden eleştiri yapanlar yaptığım doğru demiyorum aldırma gb bi niyetm yok pişmanm. o yüzden de intiharı düşünüyorum. bekara avrat boşamak kolay. olayın ne durumda olduğunu bilmeden yargılamayın.sadece cevap. gene de sağolun.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yazdıklarımı sonuna kadar ve dikkatli oku...

Olaya iki açıdan bakalım, önce hamile olduğunu varsayalım;

Yapmış olduğun şey ve sonucu burda sorunu yanıtlayan bizleri değil seni bağlar... O yüzden yorumlarımızı çok da ciddiye alma... Hamile kalmış dahi olsan şu ihtimalleri düşün;

- Ne hata yapmış olursan ol, sen ailenin biricik kızısın, belki kızacak, psikolojik baskı uygulayacak ve hatta şiddet göreceksin ama asla onların evladı olduğun gerçeği değişmeyecek ve onlar yine seni biricik kızları olarak sevmeye devam edeceklerdir.

- Sevgilinle birlikte yaşadığın şeyler ve bunu isteyerek yapmışsın... Bu yüzden hem kendini hem sevgilini kötü hissettirme, ilişkini normal sürecinde devam ettir. Ona suçluluk hissettirirsen senden uzaklaşacaktır.

-Hayatında yaptığın veya yapacağın hiçbir hatanın karşılığı intihar olamaz... Sen hamile değilsen bu psikolojiyle mi anne olacaksın? Aklını başına al...

Gelelim gerçek ve asıl seçeneğe; hamile olmamana

- Güzel birşey yaşamışsın, sonu biraz erkek arkadaşının eşşekliğiyle riskli bitmiş... Vajinaya meni aktı diye hamile kalma olasılığı yok denecek kadar azdır...

- Menilerin büyük kısmı hava ile temas ettiği andan itibaren ölürler.

- Gereksiz paniğin sadece psikolojini bozuyor...

1|2
    0|0
    • teşekkür ederim..

• Birşey kesinleşmeyecek canım hamile kalma olasılığın yok...

• tamam..

Erkekler Ne Diyor 18

• sen bu naneleri yedikten sonra bakire olsan ne olur ki? kendinizi de ilerde evleneceğiniz adamı da kandırmayn bence. sevgiliyken herşeyi yapıyorsunuz sonra ahh ben ne yaptım vahh ben ne yapacağım diyorsunuz. biraz düşünerek hareket edin. kendinizi hem bir peynir turune çevirmeyin hemde hayatınızı kaliteli yaşayın. erkekler her zaman cinsellik düşünür. sen kızsın biraz kendini korumayı bil. hamile kalma htimalin tabi ki de var. insanlar tuvaletten bile hamile kalabiliyor. ders olsun bir daha yapmazsın umarım böyle şeyler. kürtaj da kalktı hadi bakalım ne yapacaksınız. tekrar söylüyorum kullandırtma kendini.çok vicdan azabı çekersin ilerde.

0|0
    1|0
    • sana bakireyim demedim ya da çok namusluyum falan. olanı anlattım soru sordum. şu anda çekiyorum vicdan azabı. sorumu okusan anlayıp bu yorumu yapmazdın.

• bu şekilde hamile kalmak çok zordur ama imkansız değildir.dikkat etmek gerek.

arkadaşın biri 1 damla bile yeter demiş:) spermler mikroskopik hücrelerdir gözle gözükmez.1gözle gözükmeyen tek bir sperm hücresi bile yetebilir döllenme olması için.yani gözle gözükmeyen miktarda spermden bile hamile kalınabşlir teorik olarak...

hamilelik hakkında bilgi edinmeden cinsellik yaşamayın..hamilelikle ilgili tıbbi yazılar okumanı öneririm...doğum kontrol yöntemlerini öğren...geri çekmenin doğrum kontrol yöntemi olmadığını bil...prezervatifin nasıl kullanılınca koruduğunu öğren..

0|0
    0|0
    • Gözle gözükmez işte damla dememdeki kast hücreden bahsediyorum .. Yumurtalığa ulaştımı tehlikeli . Önemli olan hücre zaten ..))

• oyle dusunursende ertesi gun hapı var ama dikkatli olun koruyucu kullanın illaki biryere bosalacaksa baska yer olsa vajinadan uzak yer olursa

0|0
    0|0
    • sorduklarım öyle bi ihtimal yok dedi sevgilim de dahil o yüzden hap almaktan vazgeçtim ama sonradan öğrendim ki varmış ihtimal ve şimdi de çok geç.

• ok yoksa iyi ama dikkatli olun lütfen gençsin sanırım heleki bakireysen dahada dikkatli ol

• tamam

• büyük ihtimalle değilsindir, bazen öyle durumlar ouyo ki boşalma tamamen vajinanın içine gerçekleşse bile gebelik gerçekleşmeyebiliyo. sızmayla falan zor yani o işler. sperm dediğin şey çok uzun süre canlı kalamıyo. karnına akacak ordan yüze yüze vajinaya girecek falan filan çok mantıklı değil. bikeresinde benzer bi durum yaşayıp korkmuştum ama kızarkadaşım zamanında adet olunca çok rahatlamıştım seni anlıyorum. intiharı falan düşünme sakın. eğer gebeysen bile şunu sakın unutma sen bireysin, birey olarak hakların herzaman için birey olma potansiyeli olan şeyden daha fazla. bunu ben uydurmuyorum, anayasamız böyle. senin karnındaki bebek dünyaya gelmeden önce 'potansiyel birey' olarak tanımlanır. potansiyel bireyin yaşama hakkı anneye bağlıdır.

0|0
    0|0
    • anladım.. umarım bende de bişe çıkmaz.

• arkadaşım kim ne söylerse bende dahil hep ihtımal dahilinde konuşuyoruz en mantıklısı bir eczaneye git ve hamilelik test çubuklarından al idrarını yap negatıfse hamıle degılsın pozitifse hamilesın enazından zaman gecmeden hamileysen bile tedbirini alırsın degilsende kendı kendını yememiş olursun kafan rahat olur..iyi günler

0|0
    0|0
    • ne tedbiri alcm biterim ya :(

• ekledim..

• burdan ekledim ben.

• İhtimal %6.8889

0|0
    1|0
    • komik.

• düşük hapı ne bilgi versen ? kürtaj hayatta olmaz :(

• Mesaj at bana , yol göstermek olmaz burdan

• Hamile olma ihtimalin yok gibi bişey, ama çok merak ediyorsan 10 sonra filan git bi test al öğren...Ama umarım aklı başında, düzgün birisindirde bir daha Eşinden başkası ile cinsel ilişki yaşamazsın...

0|0
    0|0
  • İntihar mi ciddi misin sen ? Nereye gidiyoruz arkadaslar toplum olarak bir doku kalintisi nasil bir insanin canindan daha degerli olabilir

0|0
    0|0
    • doku kalıntısı başka bişeye dönüşürse olabilir..

• Neye donusurse donussun. Hicbir sey senden onemli degil. Sen öldugun zaman ailende ölür unutma. Adının neye ciktigi da onemli degil. Sen dimdik dur sadece. Gamze ozcelik bile intihar etmedi sımsıkı durdu her seyin karsisinda. Ki senin burada adnin cikacagi bir olay bile yok. Eger sevgilin millete yayarsa yukardakine havale et. Tehdit falan ederse de savciliga git. Her seye care var ama olume yok. Siz boyle yapinca ben de kiziyorum uzuluyorum. Elalem ne der lafini bosver lutfen

• onları düşünmüyorum zaten tek düşündüğüm hamile miym değil miym

• tedirgin olma bu kadar , test al yaptır.bakalım ne çıkacak.düşüncesiz erkek arkadaşınada söyle daha dikkatli olsun.

0|0
    0|0
    • söyledim ztn. testten de korkyrm beklyp görmk ve adet olmak istyrm :/

• Bu şekilde hamile kalma ihtimalin %1 değildir ama...O tür şüpheli durumlarda ertesigün hapını kullan..Bu sefer geçmiş ama aklında bulunsun...

0|0
    0|0
    • ihtimal yok denecek kadar az yani ?

• sayısal loto cıkma ihtimali kadar ihtimal var...sağlıkcıyım...takma kafana...

• çok teşşekkür ederim..

• Yah bu da sana ders olsun . Yapmadan önce düşünceksin yaptıktan sonrada tutuşmicaksın . En ufacık bir damla bile yumurtalığa ulaşırsa bi sekilde kötü .

0|0
    0|0
  • vajinaya sperm girdiği sürece hamile kalma riski bardır.bakire olup olmamanın bir önemi yok

0|0
    0|0
  • ne intiharı saçmalama 15-20 gün sonra (daha erken değil) bi eczaneden dogum kont stick al.

0|0
    0|0
  • yüz de 5 ihtimal derim

0|0
    0|0
  • geçen ayın 30 undaysa 10 gün var daha ayın 30 una :D acelen ne

0|0
    0|0
    • korku :/

• olursa ebesininkini görür :)

• :(

• Saçmalama ne intiharı

ben o kısımı okumamışım ya .(((((

0|0
    0|0
  • su mubarek gunde bence ac ellerını semaya dua et, o cocuktan uzak dur bu halınde senı yalnız bırakıyorsa, ıntıharı dusunme hamıle olman cok cok cok zor ama olsan bıle ıntıhardan dolayı otopsı yapılır ev orda cıkar, o zaman da aılen kımsenın yuzune bakamaz, ama ıntıhar etmezsen kı hamıle degılsın bunun cozum yolları var. hayat herseye ragmen yasamaya deyer, ben 14 senelık ılskımden ayrdıldım 4 defa ıntıhar ettım olmedım. bence yasamk daha guzel

0|0
    0|0
    • :( bilmiyorum ...

• bızde sevglmle boyle syler yasadgmzda regl gecıcıknce stressten kudururduk ancak ben onu alır yanımda gezdrrdım her yere bırlkte gıderdıkkı unutsun dıye sonra gecelerı alır evme getrrdım, sonra bı bakmısız beklenen sey gelmıss:) stress gecıktırır gıt mutlu olacagn syler yap ha suda bı gercek mastrbasyn yap kasların kasılıp gevsedgnden surecı one alma ıhtımalın var denenmıs ve gorulmus bır seydır

• tamam sağol :)

• ne intihat et nede kafayı ye.detaylı konuşmak istersen beni bul yeter.

0|0
    0|0
    • profalani açsan?

• açtım profilimi.espri yapmak istemedim ama doğru cümle olmamış özür dilerim.

• sana demedim zaten onu.

Kızlar Ne Diyor 3

• canım adet gününü beklemen çok gereksiz olur çünkü üzerine gelme olabiliyor sen gidip rütest çubuğu al kendine zaten hamile değilsinde için rahat etsin diye çünkü psikolojikmen kendini öyleymiş gibi hissediyorsun :)

0|0
    0|0
    • tamam umarım öyledir canım saol

• o şekilde ilk hamile kalma şansın çok az.

0|0
    0|0
  • Daha önce geciktirici kullandıysan bu düzensizliklere neden olacaktır birkaç ay. Ayrıca hamile kalmak o kadar basit değil sanmıyorum o şekilde hamile kalacağını olumsuz düşünme. Ama eğer içim rahat etmez dersen kan testi yaptırıp rahatlayabilirsin

0|0
    0|0
    • korkuyorum sadece. beklicem adet gününü. psikolojm berbat durumda :(

• teşekkür ederim canım rahatladım biraz

• Ne demek rica ederim

Yükleniyor...