Tatilde neler yapayım sevgilime :)

arkadaşlar, biz haftaya tatile çıkıcaz ve sevgilime orada çeşitli sürprizler yapmak istiyorum..kendisi asker, bir hafta izinli olacak..neler önerirsiniz, her şeye açığız..ha merak ederseniz eğer..bir çok şeyi aştık..öyle saçmasapan fikri olanlar yazmasınlar..ben aşkımızı canlı tutmak amacıyla soruyorum bu soruyu? Cinsellik anlamında değil..öyle olsa o kategoriye yazardım..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bisey yapmana gerek yok o sana yapacak bir seyler dikkat et derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tatili nerede geçireceğiniz, nereye tatile gittiğiniz çok önemli...

0|0
    0|0
    • deniz kenarı, otel

• kıbrıs

• Kıbrıs'ta harika rum müzikleri ve yemekleri yapan mekanlar var... Özellikle mimarisi güzel sokakları gezebilir, rum mutfağını keşfe dalabilirsiniz...

• bol bol dans edin...

0|0
    0|0
  • inşallah seni terkederde evlenmeden öyle işler yapmaman gerektiğini bi kez daha gözüne sokar.

0|0
    1|0
    • Kardeş hak valla . Bırak kullansın atsın kızı . Hakediyor . alışmıştır zaten

• valla ilk sen dedin "inşallah terkeder" diye..yorumuna baksana..bana başka bir şey bırakmadın ki..ben niye senin seviyene indim ki bu kadar..hadi işine..marş marş..

• sana marş yallah güzelim

• valla ramazandan sonra çıkın tatile kazaya kurban gitme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilin askerse birçok mekana giremezsiniz Kıbrıs'ta. Ama Girne Horbour'da sahil boyu elele yürümek, yine Girne'de Eziç Premier'de aksam üstü başbaşa yenilen bir yemek ister istemez sizi ve ortamı romantikleştirir. Zaten sıcak havadan dolayı geri kalan zamanınızıda denizde havuzda falan geçirirsiniz. Araba kiralasanız bile ancak akşamları dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • askerse napıcağın belli değilmi bacımmmm tuğba ekinciden o şimdi asker canı neler ister şarkısını aç icraata koyur askerde hep seni hatırlasınnn :)))

0|0
    0|0
  • bi kaç hediye işini görür bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...