Vajinayla anus arasindaki catlak sizce onemli biseymidir?

Uzun zamandir basur ve kabizlik sorunum var ve gecenlerde farkettimki vajinayla anusun arasindaki deri catlamis gibi bu kotu biseymi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu sitede ne kadar kız varsa hepsinde basur sorunu var. Hep acı isot mu yiyorsunuz kızlar? Meksika sosuyla urfa biberini kokteyl yapıp damardan vücuda mı enjekte ediyorsunuz?

Neyse...

Sorununa gelince;

Eğer bu sana acı veriyorsa kötü bir şeydir. Bence acilen bir doktora görün derim ben. Bir de acı yemeyi bırak. Biraz diyet yap. Abur cuburda buna neden oluyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Sitedeki kizlar bilmem ama bayanlarda cok gorulen biseydir cunku disarda olunca buyuk tuvaleti tutariz falan
      Aci vermiyo sadece yirtilmis gibi gorunusu kotu ama bir zarari var mı bilmiom

Erkekler Ne Diyor 17

• bir sağlık problemi ancak bukadar tahrik edici olabilirdi :) geçmiş olsun. bence bir uzmana sor bagsurun çatlaklara neden olduğunu okumuştumda sen yinede ihmal etme en azından bağrsak olayını çöz kabızlık bağsuru getiri oda diğer sıkıntıları..

0|0
    0|0
    • Yuh arkadaş sağlık sorunundanda tahrik oldunuz ya nedir bu abazalık tedavi olun olum

• kardeş ilk cümle soruya doluşup sapıtacak ergenler içindi benim için değil. ilk cümlenin sonundna gelen yorumu okursan ciddi anlamda cevap verdiğimi anlardın. ayrıca abazalık değil o abazanlık olacak abazalık kafkas kökenli bir etnik toplumun adı abazanlık ise cinsel açlık çekmenin argodaki karşılığı. bundan sonra birine tedavi ol abazafalan yazacaksan önce yorum hangi amaçla yazılmaya çalışmış ve yorumun tamamını oku.. birde bu abaza olayına dikkat et bu ülkede 400 bin kadar abaza yurtdaş var alınıyorlar bu imla bilgisizliğinden.

• Geçmiş olsun oradan bir sorun olacağını zannetmiyorum anüste olursa tehlikeli ama basur kabızlık probleminizide size şöyle diyim büyük tuvaletinizde kendinizi fazla zorlamayın ıkınmayın fazla ve yediklerinize dikkat edin.

0|0
    0|0
  • Bebegim hic korkma senin gibi bircok guzeldede ayni sorunu gozumle gordum. Evet kizlarda cok rastlanan bir durum bu. Ki basur oldugunuda soyluyorsun. O defekasyon sirasinda asiri zorlanmadan dolayi oluyor ayrica anal seks yapanlardada cok goruluyor

0|0
    0|0
    • Gercektenmi ben dogum yapanlarda oldunu biliyorumda ben ne dogum yaptim nede iliski yasadim bu yuzden acaba bitek bendemi oldu ve kotu biseymi diyorum

• Hayir kotu sayilmaz biraz canini yakar o kadar. Dedigim gibi tuvalette defekasyon sirasinda zorlanmadanda kaynaklanabilir

• lavman kullan bağarsakları açarsın az rahatlar anüsün

0|0
    0|0
    • Kullandim zaten

• halamı kabızsın yani ayrıca bir doktora görün çatlak ne boyutu ne mikrop kapma sonra

• Dr basvur ilerlemeden onlem alinsin

0|0
    0|0
    • Ilerlermiki

• Buyuk bir ihtimal cunku o bolke surekli otur kalklarda gerilen bir bolge catlak buyuye bilir

• korkmaaa

0|0
    0|0
  • Yani kötüdür bence

0|0
    0|0
  • Doktora git bacım

1|0
    0|0
  • Rabbim sifani versin insanllah acil. Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • Sagol gitmek istiyorum falan utaniyorum da

• süveyş kanalı açılıyor desene :) biz ne bilelim git bir doktora sor güzelim

0|0
    0|0
  • basur nedemeki. catlaklik kotu bisey oldugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Doktora git sağlık sakaya alınmaz

0|0
    0|0
  • Bosver kim gorecek :)

0|0
    0|0
    • Kimse gormuyoda daha beter olmasindan korkuyorum

• Resmini cekip atabilme sansin var mi saglikciyim ben durum kotuyse soylerim doktora gidersin.. profilimdende bakabilirsin saglikci olduguma

• sorun değil

0|0
    0|0
  • acil doktora git

0|0
    0|0
  • Kimsenin umrunda olmaz:-) :-) rahat ol.. hem nasıl gördün sen orayı oda ayrı merak konusu:-) :-)

0|0
    0|0
  • Olur mu canım çok iyi bişey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet sıkıtı oluşturur. Enfeksiyon riski vardır. İleride doğurganlığı tehlikeye atacak sağlık problemlerine neden olabilir. Bana ulaşabilirseniz yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
  • Can yakabilir. Görüntü olarak nasıl bilmiyorum ama cinsel hayatını da etkileyebilir erkeğin takıntılıysa

0|0
    0|0
  • Dr değilim.

0|0
    0|0
  • Rahat ol geçer o çok zorlamışsındır tuvaletteyken. ... bol bol su iç ve kabak yemeyi ye bağırsaklarına iyi gelecek tuvaletini yaparken rahatlarsın. Çatlak içinde bepanthen hametan gibi basit kremler var cilt yenilenmesini sağlayan onlardan kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Nasil gördün onu

0|0
    0|0
    • Aynada

• Takilcak bişey değil bence kim görecek ki

Yükleniyor...