Doğuştan mı değil mi?

merak ediyorum erkeklerin penis boyu veya bicimi dogustan gelen genetik bir sey mi yoksa sonradan yasam tarzina bagli olarak degisebilir mi

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Penisin boyu kalınlığı ve yamukluk gibi bicimi belirli bir yasa kadar yani 4 ila 8 yasa kadar değişiklik gösterebilir. Yani bebeyim bezi çok sıkmak, ya da kilodunu çok yukarı çekmek, pipiyi içeri ya yamuk olarak bırakmak seklini etkileyen bir faktördür.
    Son okarakta ergenlik yaşına gelince kalınlaşır belli bir uzunluğa ulaşır ve o şekilde hayat boyu gider.
    Sonrada ilaçla hala bitkisel le büyümez ve küçülmez.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• o zaman bebeklerin pipilerinin yanina bir cubuk baglayip ona sariyoruz pipileri buyuk olsun ileride diye
      kivrilmasin :)

• Pipiye çubuk bağlamak büyük olmasına etkilemez arkadaşım sadece piponun yamuk olmamasını etkiler.
      Eğer büyük olsun ileride istiyorsan, çamaşırları çok fazla yukarıya çektirmeye çek sin bezini de ayni şekilde.
      Yani pipiyi rahat birakaip saklanmasını sağlamaya çalışacaksınız.

Erkekler Ne Diyor 14

• penis boyunu , ergenlikte salgılanan hormonlar belirler.. genetiklik de söz konusudur.. biçimini iki şey belirler.. penis dokusu üzerinde , sebebi bilinmeyen ve ele gelmeyen mikro kireç tabakaları ( bu tabaka, o yönde kıvrılmaya yol açar.. ileri vakalarına peyroni hastalığı denir.. cerrahi operasyonla düzeltilir.. ) ikinci sebep de, genital bölgeye gelen darbeler sonucu , sonradan oluşan peyronidir.. otouruşmadan önce ilaç tedavisiyle düzelir.. normal şartlarda bir penis her hangi bir yöne hafif meyil verebilir.. cetvel gibi dümdüzü nadirdir.

1|0
    0|0
  • Çok büyük çoğunlukla genetik ama beslenme, penisle çok oynama gibi küçük etkenlerde etkiliyor penisle çok oynanması lazım kalkması lazım çokça kan pompalanıp hücre bölünmesi oluyor yiyip içilen şeylerdeki maddeler, iklim falanda etkiler ama çok fark yaratmaz

1|0
    0|0
  • Her erkekte farklilik gosterebilir aileden genetikte olabilir yasam tarzina gorede degisebilir turkiyede ortalama 14 cm dir

1|0
    0|0
  • ne DNA ne de yaşam tarzı hani biyolojide vardır ya XY ve XX Kromozom işte bütün suçlu o Y varya ya da madalyayı hakeden Y herşey onda :))

1|0
    0|1
  • l*n bebeğin boyu 30 santim penisi 15 santim mi :D

1|1
    0|0
  • iklim
    ırk
    genetik böyle gidiyor.

1|0
    0|0
  • ilginç bir merak

1|0
    0|0
  • Bunun testini gerçekleştirebilmek için bir insanı kolanlamak lazım.

1|0
    0|0
  • Zamnla sekilleniyo

1|0
    0|0
  • Genetik canım doğuştan kısmet artık bahtına ne çıkarsa

0|0
    0|0
  • yaşam tarzına bağlı

0|0
    0|0
  • doğustan

1|0
    0|0
  • bence genetik beni mesela babama benzetirler penislerimizin ölçüsüde yakındır herhalde

1|0
    0|0
  • Dogustan 16 cm ile dolasıyorum

1|0
    0|0
    • o anlamda dememistim ama sen baska yerlerinden anlamissin

• Baska yerim mi..
      Penisimi sordun, foto mu istedin anlamadım, dur link göndereyim

Kızlar Ne Diyor 1

• Genetik doye biliyorum.
    Gögüs gibi.

1|1