Evlenince nasıl korunmayı düşünüyorsunuz?

Evlenince nasil korunmayi dusunuyorsunuz

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• ilk boşalma kontrolüm 1 saatin üzerinde. Günlük sevişme performansım 6-7 saat. 14 yaşımdan bu zamana kadar aktif seks hayatım oldu. Herhangi bir sorun veya kaza yaşamadım. Kısaca korunmaya gerek yok. Her şey kontrolüm altında:)

0|1
    0|1
  • doğum kontrol hapı ve ertesi gün hapı hariç her şey olabilir.. bu iki ilaç kadın bedenine ve hormonların çok ciddi zararlar veriyor.. kondom spiral vs anca..

0|0
    0|0
  • çoğu kişi bilmez, implant diye bir yöntem var. üst kolda derinin altına bir çubuk yerleştiriliyo, kadının yumurtalıklarında yumurta hücresinin gelişip atılmasını engelliyo. hem çok güvenli hem de doğum kontrol hapının verdiği zararları vermiyo sağlık açısından.

1|0
    0|0
  • Sevgilimle konustuk bu konuyu ilac cok kullanilinca zararli kisirlik yapiyo yumurtaligi kurutuyo ilk iki uc iliskide ilac alacak ertesi gun hapi ama sonrasinda illa prezervatif takacaksin diyo geri cekilme riskli kacabilir icine azda olsa sperm

0|0
    0|0
  • bacısı sen onları dinleme korunma diye bişi varda yeni evlenince yok hap alma der altı olmaz ria desen olabilir ama en sağlamı geri çekilme bide adet gördüğün günden 16. günü yumurtlama başlar dikkat et korunma yok taktik var.

0|0
    0|0
  • Emniyet genel mudurlugu koruma subeden yardim isticez kismetse ins

1|1
    0|0
  • elalem denen örgüt çok iyi koruyor...

1|0
    0|0
  • Evin kapısına gizli kamera taktırtacağım...

0|0
    0|0
  • özel ajanlardan kurulu bir koruma ekibi tutcam kendime.

0|0
    0|0
  • :D bir bu eksikti sorulmayan

0|0
    0|0
  • prezervatife devam :)

0|0
    0|0
  • Kökten kesecem olacak bitecek :)

0|0
    0|0
  • En iyi ve en güzeli geri çekme yöntemi, et ete değecek arkadaş

0|0
    0|0
  • direk içine boşalcam :)

0|0
    0|0
  • prezermatif le başka ne ile korunurki he bide kadın dogum kontrol hapı alırsa korunur

0|0
    0|0
  • ilaçtan uzak dur git spiral takktır.

0|0
    0|0
    • O spiralin mantigini bir turlu cozemedim zaten

• Yani sperm onu mu gecemiyo neyi engelliyo o kucucuk sey zaten garip geliyo

• Yok o sizdeki yumurtaliga takiliyor sperm yumurtaliga girmeyince sorun yok evlimisin sen

• Bodyguard tutacam.

0|0
    0|0
  • pitbull alacam, hem beni hem eşimi korusun

0|0
    0|0
  • Full içine ;)

0|0
    0|0
  • Korunmicam :D

0|0
    0|0
  • kondom kullanıyoruz

0|0
    0|1
  • Kesin doğum kontrol hapı sonra sınırsız özgür seks en az 2 ay her gece

2|0
    0|1
  • 15 çocuk yapacam evlenince boy boy buyuyunce beni koruyup kollasınlar diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki spiral

0|0
    0|0
    • Çok tehlikeli ve aci verici imiş bir arkadaşım taktirdi. Ama dayanamadı 1 hafta sonra zorlanarak çıkarttırdı.
      Takması da çıkarmasında ayrı bir dertmis

Yükleniyor...