Vajinaya giren penis boşalmazsa gebelik olur mu?

Penis vajinaya girdiği zaman tabii ki kızlık zarı bozulur fakat boşalmazsa gebe kalma riski var mıdır ya da böyle girip boşalmama gibi bişey olabilir mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeler de kayganalaştırıcı sıvı salgılarlar. boşalma olmasada bu sivinin geldiği yer meni ile aynı kaynaka olduğu için içinde spremler bulunur normalden çok çok dha az mıktardada olsa bu sivida binlerce hatta onbinlerce sprm bulunur.. bu miktarda döllenme için yeterli oılabilir.. hani derler kaza oldu ya işte kazalrin asıl sebebi bu dışarı boşalma etkin bir çözüm değildir.ama normal yola göre 20 yada 30 kat ihtimal azalır...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gebe kalmanız için sperm olması lazım, sperm olması için boşalması lazım, boşalma olmazsa gebe nasıl kalasınız? :)

0|0
    0|0
  • Yök ya adam işini bilir sen rahat ol gevşe biraz o gelince çıkartır hemen zaten ayrıca zevk suyu akma meselesi ergenlerde çoğunlukla olur çünkü adam artık 20 yaşında flansa alışmıştır yapa yapa şurda ben 18 yaşındayım spermi 4 dakika 13 saniye tutabliyorum hemde duraklamadan :)

0|0
    0|0
  • Kayganlığa yardımcı olan ve aynı zamanda gelecek olan spermlerin kanalını ıslak tutan prostat sıvısına her zaman eser miktarda Sperm karışır! Yani %100 gebelik illaki boşalınca olacak diye bir kaide yok :)

Kondom kullanmadan ilişkiye girmeyin!

0|0
    0|0
  • boşalmadan ilişkiye girsen bile gebelik ihtimali vardır

0|0
    0|0
  • hayır saçma bişey söylemişsin.hamile kalma spermle olur ama yinede dikkat et içine boşalırsa o anda hamile kalma olasılığın doğar

0|0
    0|0
  • her erkekte zevk suyu var diye bi kaide yok bende yok mesela korkma ama erkek arkadaşını bilmiyorum sence?

0|0
    0|0
  • Belki olur da bi tarafı yarım kalır o gebeliğin. Boşalmadan olan gebelik bence ruhen eksik gebelik.

0|0
    0|0
  • geri çekilme etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir.

0|1
    0|0
  • meniden ufacik sperm bile hamile birakabilir.

condom kullan

0|0
    0|0
  • boşalmazsa gebe kalmazsın.ama girincede boşalır

0|0
    0|1
  • bosalmasa da zevk suyuna sperm karisma olasiligi var

0|0
    0|0
  • 6 ayı aşkın uzun bi süredir korunmasız olarak ilişkiye giriyoruz sımdıye kadar gebelık durumu olmadı allah vermesın zaten öyle bir şey .. bir diğeri çok riskli hissettiğim durumda ertesi gün hapı kullandırtmıştım ne olur ne olmaz diye .. bu ay acaba nolcak onu merak ediyorm .. ama ilk ilişkide ya prezervatif ya ertesi gün hapı kullanın..

0|0
    0|0
  • Eger vajina kendi spermini uretmiyorsa hamile kalinmaz biri gelip caktirmadan icine sperm koya ak degil ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zevk suyunda da belli bir miktar sperm var dolayısıyla hamile kalınabilir

0|1
    0|0
    • her erkekte zevk suyu olmaz bende yok mesela

• Krokodil06 emin misin?

Prostat bezinde sorun olabilir mi?

Olmayanı ilk defa duydum da.. İlginç!

• yok sanmıyorum ama gerçekten yıllardır zevk suyu denen hani o akıntı yapışkan şey bende yok ama sex hayatım mükemmel emin ol

• zevk suyunda sperm oluyor içine girdiğinde bu mutlaka akar ..yaladığımızda da akıyor. boşalmasa bile bu zevk suyundan hamile kalabilme riskin var

0|0
    0|0
    • aslında zevk suyu dıye bir şey yok kayganlaştırıcı sıvı tıpkı vajnadaki gibi.

• zevk suyu denilen şey testislerden gelmez, prostattan gelir. yani öyle bişey var. normalde içerisinde sperm bulunmaz, ama çok zayıf bir ihtimalde olsa içerisine testislerden çok çok az karışmış olabilir.

• pfff melis cildirtiyorsun insanlari burada

• cok düsük bir risk olsada bu olasilik malesef var :) gecmis ola

0|0
    0|0
  • erkek boşalmasa da ilişki sırasında akıntı olabileceği için evet risk var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...