Bir yardimci olur musunuz?

Arkadaslar henuz yeni evliyim yani 1,5 ay falan burada isin ne derseniz akraba dugununden dolayi. Sehir disindayimmerak ettigim bisey var evliligimin ilk gecesinden sonra akintim olmaya basladi doktora gittigimde ise iltihap yok dedi vek kayinvalidem israrlar yeni gelinlerin corapsiz dolasmamasini soyluyor kuru betona oturma altina minder koy otururken ayagina corap giy bilmem ne cahilligime verin henuz 19 yasindayim neen boyle soyluyorlar

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen cahil olabilirsin de onların vardır bir bildigi:-) :-)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kasıklarını üşütürsün canım

0|0
    0|0
  • Idrar yollarini usutursen sikinti cekersin

0|0
    0|0
  • Ya evlilikle alakası olmayabilir de. Sonuçta betona oturma, yalın ayak basma her zamana uygulanabilir laflar. Halamın bir lafı vardır mesela, yılan bir kere ısırır, beton ömür boyu diye. Bir kere üşüttüğünde hep sıkıntı olacağını anlatıyor herhalde.

0|0
    0|0
  • Eskiden kalma yapmasanda olur /: bu yasında niye evlendi be /: zorun neydi

0|0
    0|0
    • Yo okuyorum ben universite birinci sinifim henuz :) zorum yoktu ama evlenmezsem okuyamayabilirdim maddiyat yani :)) pisman degilim ama gorucu usulu oldu ama sukur guzelde oldu

• İnşallah ama guzelmi bunu zamanla gorursn ama güzel olması dileğimle (:

• Umarim uzak akrabayiz gorucu usulu oldu ama ben esimi uzaktan sevmistim hep az dua etmedim bu adamda beni sevsin diye :))

• vajinal enfeksiyon geçirmişsin sıkı korunman gerek geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Kaynanasının gelini olmuş bu.😍

0|0
    0|0
    • :) evet buldu benim gibi kucuk uysal gelini tabi dalga gecmemissindir umarim kaynanasinin gelini derken :)

• Neyse ben iki sevimli kelime olarak algiliyorum 😀 ayricada sanirim oyle oldu uzak yere gelin gidince mecbur 😁

• Çıtır gelin 😁

• Valla ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • üşütmememn için

0|0
    0|0
  • takma kafanı geçer. soğuktan korun sadece. bende senin gibi yeni evliyim

0|0
    0|0
  • Bunu arkadaslarina sorabilirsin farkli orf ve adetler olabilir vardir bir bildigi

0|0
    0|0
    • Yasadigim sehirden farkli bir yere gelin gittim yani aslinda kendi memleketime gelin gittimde sadece yazlari gittigim yerde arkadasim yok sadece kuzenler onlarda kendi isinde gucunde

• Haklisin tesekkurler

• Rica ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...