Kızlık zarı dikimi? Yargılayacaklar gelmesin?

Bu sitede kızlık zarını diktiren arkadaşlar var mı? Ameliyat nasıl ağrılı mı riskli mi bunu merak ediyorum korkuyorum ama kalıcı olandan yaptırmayı düşünüyorum. Lütfen bilgi verirmisiniz şimdiden tesekkür ler

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evleneceğin kişinin daha önce bir cinsel birlikteliği olmamışsa ve bir bakire kız arıyorsa böyle bir adamla işin olmasın, böyle bir insanı da kandırmaya çalışma büyük günah. Evleneceğin kişinin daha önce bir cinsel birlikteliği olmuşsa ve bakire kız arıyorsa bu adamın bakire kız istemek çok da hakkı değil, bu adama bakire olmadığını söylemeden önce düşüncelerini öğren ve adam bakire kız istemek de çok kararlıysa sen de onu istiyorsan bu adam için diktirebilirsin o adama bu konuda yalan söyleyebilirsin.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• merhabalar,

zar dikimi yapan bir doktor değilim fakat aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışayım. lokal anastezi ile çalışma yapılmaktadır. ağrı vb hissetmiyorsunuz. fakat anastezi geçtikten sonra biraz sızınız olabilir. bunu yapan özel hastaneler yapmaktadır. güvenilir kaynaklardan garantili olanlar bulunmaktadır.

1|1
    0|0
    • Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Benim takıldığım bir nokta var özellikle enfeksiyon riski var deniyor bundan korkuyorum. bir de kendi kendine bozulur mu diye korkuyorum çünkü evlenmek için daha zamanım var dayanıklı olur mu

• Her ameliyatta enfeksiyon riski vardır. Bunun için antibiyotik kullanılır. bir sıkıntı yaşamazsınız. normal dikim yapılmaktadır. dayanıksız olması için bir sebep yoktur. kendiliğinden zarar görmez.

• Peki tesekkür ederim aydınlattığınız için

• Seni bekarete göre kabul edicek insan ile evlenmek ne kadar doğru bunu ilk önce düşünmeni öneririm.
    Eğer bakire değilsen evlenmem konusu ise boş bir zihin ile evlendiğine emin olabilirsin.
    Haddim olmayabilir kusura bakma.

2|1
    0|0
    • Haklısın gerçekten ama tek korkum ailem

• Daha evlenmeden böyle bir yalana başvuran biri kusura bakmada evlendikten sonra her zor durumda hissettiği anda sürekli yalan söyler eşine. Sonrada evlilik kısa sürer güvensizlikten. Evleneceğin şahıs yalanı nasıl karşılar bilmiyorum ama bana evleneceğim kişi o konuda yalan söylese ayrılmaya gider o iş. Sana önerim yalan söylemeyi bırakta dürüstçe açıkla. Sonuçta ailesiyle evlenmiyosun adamla evleniyosun o bunu anlar yüksek ihtimalle sonuçta onu tanımadan önce oldu bu olay.

1|0
    0|0
  • Ağrı olacağını snamıyorum

1|0
    0|0
  • biçki dikiş kursuna git dikerler :D D:

0|0
    1|0
  • Kızlık zar dikimi 3 bin tl dir o kadar paran varsa git diktir ha birde erkek arkadasın uyanıksa her türlü anlar diktirdigini diktirdiginde 1 hafta içinde birleşme olursa kanama olur 1 hafta içinde yapmazsa kanama olmaz benim arkadasım 15 gün sorunum var deyipde karısıyla ilişkiye girmemişti sürekli takip etmişti ve karısının bakire olmadıgı anladı sonrasını anlatmıyım onla bunla yat sonra aglamaya devam et kendini avut anca namusuna sahip cıkamayandan bir halt olmaz

0|1
    0|0
  • Bu devirde kimseye güvenilmez, bence de haklısın ;)

0|0
    1|0
    • Yani diktirmeli miyim

• Kimseye güvenilmez derken sana da güvenilmeyeceğini anlatmaya çalışmıştım ama, anlaşılmayacağının farkındaydım biraz da. O yüzden kızamıyoum, biraz fazla "ince" bir dokundurmaydı.

• bişi sorcam * cidden meerakediyorum kaç kişiyle yattın. yadırgamıyorum. yanlış anlama.

1|1
    0|0
  • Kalıcı olanı var mı? :O

0|0
    0|0
    • Evet var 2 türlü

• Ben pek önemsemiyorum şahsen. Şekil A :)

• Keşke herkes senin gibi olsa. Ama onlar her türlü şeyi yapıp bakire kız arıyor

• Allah bizi senin gibilerinden kurtarsın bakire olmayıpta herşeyi itiraf edeni alırım daha iyi

0|0
    0|0
    • Siz her haltı yiyorsunuz biz yiyince kötü oluyoruz

• kusura bakma biz sizin gibi 3-5 kurusluk adamlara satmıyoruz kendımızı sızı Allah duygusal oldunuz için bakireli yaratmış bizde sünnet yaratmış biz sünnet oluyoruz sizde kızlıgınızı koruyun diktirip darlatıyorsun ben le evlensen anlamıcamı sanarsın ama anlarım emin ol senı ogün boşarım eger azcık gururun varsa diktirme sevdigin cocuga 30 kısıyle yattıysan söyle dürüst ol azcık onurlu ol birşey yapıyorsan öyle kalırsın ortada noldu 2 gune yol mu verdiler anca senı böyle kullanırlar git babanın namusnu sat 3-5 kurusa diktirirsin

• sonra iltihap sıkıntısı falan olmasın?
    yaş kaç? ne zaman ilişkiye girdin?

0|0
    0|0
  • gecmis olsun bacım

0|0
    0|0
  • ben hiç evlenmiycem galiba

0|0
    0|0
  • Ailen bilmesin eşine söyle sadece

1|0
    0|0
    • Ya o ailesine falan söylerse ya da benim aileme söylerse bu devirde kimseye güvenilmez yanlış mı düşünüyorum

• Madem bu kadar önemliydi senin için neden bozdurdun ki? Yargılama için söylemiyorum

• bir anlık boşluk diyelim

• Bence konuşmayı dene..

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yadırgamak için yazmıyorum bak yapmışsın bir hata belki hata olarak görmüyorsun ama bu hatayı günahı gelecekteki kocana karşı felan işlemedin, Allaha karşı işledin. tövbe et, Allah diyor ki tövbe edin affedeyim, tövbe eden hiç günah işlememiş gibi olur diyor. sende günahın için tövbe et, evleneceğin kişiye de böyle böyle yaptım hata yaptım tövbe ettim de tabi sorarsa. Allah affediyor da kul kim ki affetmeyecek. seviyorsa bir erkek, kabul eder, sorun yapmaz.

0|0
    0|0
  • dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun :) canım

0|0
    0|0
  • Yadirgamak istemiyorum ama bir kizin ar damari catlamayacak onu biliyorum anlik zevkler icin salak sacma seyler yapiyoruz az sabredince boyle seyleri zamani gelince hayat arkadasiniz olacak kisilerle yasayin ister kadin olsun ister erkek rabbim herkesi iyi insanlarla karsilastirsin

0|2
    0|0
  • Başkasıyla yat evlendigini kandır sonra da yadirgamayin de sendeki vicdan değil bos teneke

1|9
    2|0
  • Yanlış anlama yadirgamak değil bende 1 kisi ile ilişkim oldu ve ayrıldım şimdi ise evleniyorum evlenecegim kişide herseyi biliyor neden böyle bir yalana basvuruyorsunki :-(

1|2
    1|0
    • Ya aslında ben de öyle düşünüyodum söylerim ne olcak diyodum ama aile yapım çok farklı onlar öğrenirse her şey biter zor durumdayım yapmak zorundayım

• Şans değil bu karsimdaki adam bakirelige ve durustluge çok önem veriyor aslında ama sırf yalan siz olduğum için kazandım şu an aileden korkuyorsun ama bu işin öbür tarafı zina ( yap demiyorum yapma büyük gunah) töbe edersin pişman olursun Allah affeder ama kocan yalan soylersin bu hakka girer

• Heralde birden fazlası oldu :D folloş olunca insan yalanlayacak bir koz gerek.

Yükleniyor...