Göğüs büyütücü vakumlar nerde satılıyor?

Adam gibi cevap vericek olanlar gelsin diğerleri hiç yorum yapmasın?

Şu göğüs büyütücü vakumlar nerde satılıyo? Etkili mi? ya da etkili bir çözüm var mı? ?

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

• vakum yerina gögüste kan dolaşını arttıracak şıcak bir seyle masaj yap sürekli mesal stüne sıcak havkı kavup masaj yap kan dolaşımı işe yarıya bilir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana soracak olursan bir uzmandan destek al derim. Bilip bilmedigin bir seyi kullanma. Artik devlet hastanelerinde dahi gogus buyutme kucultme vajina daraltma gibi uygulamalar yapilabiliyor

1|0
    0|0
  • Sanmam etkili olsa yok satardı

0|0
    0|0
  • Şöyle dusun malzeme o kadarken vakum neye yarar. Insanlar sirta sise vuruyorlar o da orayi vakumluyor ama sismiyor. Bence pek inandırıcı degil

0|0
    0|0
  • Alma etkisiz zararı var ayrıca büyütüp napicaksn seni seven her halinle sevmeli (:

0|0
    0|0
  • para tuzağı onlar ya. işe yarıcağını zannetmiyorum. bence göğüslerinle barışık olmalısın.

0|0
    0|0
  • banyoda soguk su ile masaj uygulamanı öneririm...

0|0
    0|0
  • sevgilin beğenmiyor mu

0|0
    0|1
  • vakumla büyüseydi. millet para verip silikon taktırmaz dı kendine. kaç yaşındasın ki sen.

0|0
    0|0
  • inanmayın böyle şeylere ya yoksa millet keriz mi kaç bin dolar verip estestisyenlere gidiyor

0|0
    0|0
  • Bnce abartıgın gibi kucuk degiller.. tutunca avuç icini dolduruyorsa bence sorun yok:-) :-) ileriyi düsun. Dogumdan sonra sarkmaz aşırı buyümez..

0|0
    0|0
  • hiç bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • Shoplarda

0|0
    0|0
  • vakumla olcaksa doğal vakumu dene :D

0|0
    0|1
  • netten araştır ama etkili olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • kısa sürede geri eski haline gelir pumpy diye yazılıyor cinselliktede çok kullanıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...