Kadın mı korunmalı erkek mi?

Arkadaslar sorum gayet ecik ve net.. sizce iliskide kadın mı korunmalı yoksa erkek mi?
Neyle korunuyosunuz?

0|0
2|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kadın erkek korunmaıs için prezervatif takması gerekir kusura bakma ama bir prezervatif ile seks yaptım o ve o vajinayı hiçhissedemedim şahsen ömrümde bri ekz taktım ve berbattı seks

0|1
    0|0
    • Bencede kadin korunmali prezervatifle seks seks olmuo..

• aynen bencede bir kez yaptım prezervatifle oda kadının isteği ile inan hiç bir zevk almadım vajinanın sıcaklığını bile rahat hissedemiyorsun ama prezervatif olmazsa o vajinan ıslaklığını kasılmasını ve penisin başının hissettiği sıcaklık var ya off

• @sevinç0607 zevkli dakikalar

Erkekler Ne Diyor 30

• Erkek korunmalı bence.

0|0
    0|0
  • Narin kadınlarımız korunmalı sevgi saygı ile canım

0|0
    0|0
  • Kadın korunmalı erkek korunursa et ete değmediği için o kadar haz alınmaz

0|0
    0|0
  • erkeğin korunması çok daha kolay.

0|0
    0|0
  • Sırayla olmalı. Prezervatif hoş birşey değil iğne olabilir ya da ertesi gün hapı olabilir. ya da kendine hakim olup son anda dışarda kalmak ben sonuncusunu yapıyorum genelde

0|0
    0|0
    • Disarda kalmak bence kötü butun zevkin yerle bir oldugu an ben bir kadin olarak sevmiorum bunu siz erkkler nasil dayaniosunuz icinde olmasi daha iyi degilmi

• Ben erkegimin korunmasini sevmiorum hem o hem ben zevk almioruz zaten.. o yuzden spiral taktirdim gayet rahatim :)

• İşte mantıklı ve zevkine gerçekten düşkün karşısındakininmutlu etmekten mutlu olan kadın profili ve yapması gerekeni... tebrik ederim. Erkeğin çok şanslı

• Evlilik dışı ise erkek her türlü önlem almalı

0|1
    0|0
  • Kadın korunsun bence ya:) iki taraf icinde en mantiklisi😄:)

0|0
    0|0
  • Sadece erkeğin korunmasıda yetebiliyo daha garanti olması için her iki partnerde korunabilir.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı kimin hamile kalıp kalmadığıyla alakalı bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle erkek korunmalı

0|0
    0|0
  • her 2 tarafta korunma yöntemlerini uygulamalı elbette prazervatif şart bence...

0|0
    0|0
  • özel güvenlik :)

0|0
    0|0
  • Neden korunsunki. her iki tarafta korunmasın ki meyvesini alsın.

0|0
    0|0
  • iki tarafın da korunması daha mantıklı olur eğer çocuk sahibi olmak istemiyorlarsa

0|0
    0|0
    • Peki srnce neden iki taraf korunuyo?

• tedbir amaçlı çocuk olmasını istemiyorlarsa 2 tarafın korunması daha sağlıklı olur. tek taraflı korunmada herhangi bir aksaklık çıkarsa ihtimalinden yola çıkarsak

• Kesinlikle kadın korunmalı.

0|0
    0|0
  • Bencr kadin korunmali

0|0
    0|0
  • Ben samperle yataga girmem kadınlar korunmali

0|0
    0|0
  • en sağlam sağlıklı ve garantilisi condom erkek korunmalı.

0|0
    0|0
  • allah korusun güzelim yoksa kondomun patlayacağı tutar bir sebep olur korunamazsın. :)))

0|0
    0|0
  • Et ete değmeli. Geri çıkma yöntemiyle yapıyorum. Partner isterse kondom kullanırım

0|0
    0|1
  • Kadınım korunsun ben hep içine boşalirim spiralide gayet güzel anlatmissin :))

0|0
    0|0
  • Geri ceksin

0|0
    0|0
  • kadında korunmalı erkkte ama bence kadın korunmalı ben prezermatıfle ılıskıye qırmeyı sevmıyorum

0|0
    0|0
  • İkiside korunmalı. Cunku kimde hastalık. Oldugunu. Bilemezsin

0|0
    0|0
  • erkek korunmalı

sence hangısı

0|0
    0|0
  • Önce sokacak bir delik bulalım da sonra onu düşüne cez

0|0
    0|1
  • kesinlikle kadın korunmalı prezervatif takarak seks yapmanın hiç zevkini alamadım

0|0
    0|0
  • Spiralli nasıl takiyolar ameliyatla falan mi? Ve cikartmak istediğinde nasil cikariyolar?

0|0
    0|0
    • Adetliyken takiolar uzun bir cubugun ucubda t sekline bakir tel rahime birakiolar o kadr cikartmk istersende ayni sekilde adetli gidiosun geri aliolar..

• Anladim iyiymis o zaman ya neden herkes taktirmiyoki :D

• Bilmm... koruyuculugunu biliolar ama.. heralde korkuolar acir ve kayar diye...:)

• Doğum kontrol hapı en iyisi hem kafa rahat hemde Zevk dorukta

0|0
    0|0
  • bizde ben korunuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her ikiside korunması lazım

0|0
    0|0
  • erkek korunsun ama korumasızda daha güzel :)

0|1
    0|1
    • aynen korumasız daha guzel o yuzden kadın korunsun erkk prezermatıf takmasın

• Yazsana yaaa...:( :)))

• İçine bosaltabilirsin diyo :))

Yükleniyor...