Bakire bir kızla ilişki yaşadınız mı?

daha önce bakire bir kızla ilişki yaşadınız mı ?dürüst cevap bekliyorum .gerçektan yaşayan varsa yazsın lütfen .sonunda ayrıldınız mı ne oldu ?

0|0
5|34

En İyi Erkek Görüşü

• Lan herkes ben yapmam, ben etmem vicdanlıyım diyorda bakire kızlar birbirleriyle mi ilişkiye giriyor biri bunu açıklasın.

10|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 33

• Bakire birisiyle olma fırsatım oldu.Hemde lisedeyken.Ama düşündüm yarın öbür gün evlenmek isterse ve ben ayrılırsam,hangi yüzle kocasının yüzüne bakacak?

Daha doğrusu evlenebilecek bir gururu kalacak mı?Sonra vazgeçtim ve kızdan ayrıldım.

4|0
    0|0
  • yaşadım ve ayrıldık. yani hemen ardından değil uzunca bir süre sonra ilişkiye girmeye dewam ettik tabi. benden sonra başka bir çocuğun evine taşınmış orda da yaklaşık 1 yıl kaldı fakat arada bir gelip benim evimde sevişiyorduk. sonra izmire döndü. izmire döndükten sonra ev arkadaşımın arkadaşı ile (askerdeyken o) tanışmışlar ve onunla da yatmış :). kısaca sex kızda bağımlılık oldu.

0|0
    0|0
    • kötü olmuş kız adına .sana neden geri dönüyor peki arada .ciddi bir ilikisi olmuyor snırım

• üniversite yıllarındaydı... ne kadar ciddi olabilirdi ki? kararların en çabuk değiştiği insanın kanının en fazla kaynadığı dönem

• evet anladım genelde o yıllarda genelde hep öyle oluyor

• eğer ciddi düşünmüyorsam o kadar büyük bi sorumluluk almak istemem ..kadınlar kullanılıp atılacak mendil değildir ama bazı gerizekalı hemcinslerimiz bunu yapıyor .. sonra evlenecek bakire kız arıyorlar ..

1|0
    1|0
  • evet totalde 3 bakire kızla ilişkim oldu. biriyle vajinal yoldan diğerleriyle anal yoldan ilişkiye girdik. kızlığı bozulan sevgilim zaten kızlık zarı davasını hiç önemsemiyordu. bugüne kadar karşıma adam gibi adam çıkmadı. ben de vermedim tabi demişti. bi sene sürdü ilişkimiz sonra ayrıldım. arada bi görüyorum gayet mutlu mesut hayatına devam ediyo. kimse kızlığı bozuldu diye ölmez zaten :)) karşıma çıksa yine bekareti önemsememesi kaydıyla yine yardımcı olurum bakire arkadaşlara. bi kız arkadaşım çok önemsiyodu yolu verdim mesela hiç işim olmaz

0|0
    1|1
    • ahahha yardımcı mı olursun lafa bak

• oğlum de git ya

• fiyat bilgisi için teklif isteyiniz :)))))

• Hayır . Helalimi beklemekteyim.

5|0
    0|0
  • bakire bir insanla beraber olmam o sorumluluğu üzerime almam. Sorumluluk yüklenmese bile benim içim rahat etmez ben yapamam.

3|0
    0|0
  • Yasamadim ama zamani gelince yasicam.sende zamani gelince ve sartlar olgunlasinca yasa yoksa eskitme kasar gibi bir lakabin olabilir ileride ;-)

0|0
    0|0
  • bakire olduğu için dokunmadım çünki uzun süreli ilişki düşünmüyordum kendisini kullanılmış hissetmesin diye

1|0
    0|0
  • yaşadım. bakire olduğunu anlamak için oraya organımı bastırdım. çok sert bişey vardı orda. ayrıca kız arkadaşım geri itti beni yapma acıyor diye. ben zaten yapmayacaktım. yani erkek dayanamaz lafı traş. erkek vicdansızsa yapar .benim arkadaşım bozmuş . sanırım kız kendisi istemiş. ne bileyim evlendiğim kızın bakireliğini almak isterdim . masum saf bir kızın değil.

0|0
    0|0
    • tamam işte yaamamışsın .düşüncen güzel

• bu kızın karakterine bağlı. kimisi erkek arkadaşından hoşlanır,onu bırakmasın diye kendini teslim eder, kimisi evlenme vaadiyle kandırılır, kimisi kendi merakından. vs vs.

• evet ama herşeyi yaşadıktan sonra zarı orda diye bakire diyenler yani bilemiorum ya birşey demek istemiorum kendileri bilir ama bcne değiller

• Hayır yaşamadım tek insan ile yaşadım onunla devam ediyorum ilk ve sonum olacaktır.

1|0
    0|0
  • yaşım 27 ancak bakire birisiyle birlikte olmak icin 16-17 yaş gurubunda olmam lazım 20 den sonrasında bakire yok

0|1
    1|0
    • e ben varım alla alla çok var benim çevremde 25 yaşında falan kız hemde güzel hiç öyle zannedliği gibi değil

• @soran zannedildiği gibi değilse nerde bu 25 yaşındaki bakireler? ben hiç tanımadım.

• valla en öleyim çevremde çok var yani

• ne bakire birt kızla ne bakire olmayan bir kızla beraber olmadım ama olsam bakire olsa olmasa ne yazar bunlaraı nie böle düşünüsunuz

0|1
    0|0
  • yaşadım nişanlandık daha sonra başka sıkıntılar oldu ayrıldık.

0|0
    0|0
    • sonra hayatını etkiledimi kızın

• etkilenmiştir tabikide nişan bozuldu bikere sonuçta iyi bişey değil.

• hayır.vicdanım buna el vermez hiç bir zaman

2|0
    0|0
  • bu bu şekilde anlaşılmaz benim eşiminde cinsel organı geniş ve etli ama çok dar

0|0
    1|1
  • evet ben yaşadım ama kesinlikle ona zarar vermeyecek şekilde yaşadım hemde o benim isteklerime cevap verdi bende onunkilere o kadar ama art niyetli olsaydım tabikide istediğimi yapardım karşılıklı saygı ve hoşgörü ön planda olduğu sürece...

0|0
    0|0
    • ben onu demiyorum ya gerçekten yaşaamışsın ki

• kız ayrıldı beaa :D

0|0
    0|0
    • ahahhaha buda iyi

• hmm bilmem ki yeter mi

• ben oynardım ;)

• bir erkek kızın evlenmeden önce bekaretini almışsa eğer belli bir zaman sonra erkek sıkılıp evlenmek istemez. erkeğe inanıp yuva kuracağını düşünenen patlak kızlarla dolu ortalık ne yazık ki :/

0|0
    1|0
  • bakire kaldı mı

0|0
    0|0
  • ben hickimse ile yasamadim.ama tanidik biri yasamis alacagi almis tekmeyi basmis.

1|0
    0|0
    • hmm kötü

• ben oyle bir duruma dussem evlenirim cunku kimsenin ahini almayi istemem.ve o kiza acidigim icin degil sevdigim icin evlenirim.sonucta belki cogu erkek icin pacavra gibi gorulsede kizlar saf sevgisi olanlarin umududur.dogru birseyde degil evlilik oncesi bu tip olaylar.

• Ön sevişme yaşadım,kızlığını vermek istemedi her ne kadar diretsem de

0|0
    0|0
  • yaşamadım yaşam ayıda düşünmüyorum kimsenin vebalini üstüme yük alamam bir sürü alternatif varken .

0|0
    0|0
    • :)

• en kötü ihtimal o bakir ile anal yaşanır ama önden yinede zor benim için tabi başkasını bilemem ama ila derse ben bakireliğimden kurtulmak istiyorum diyeee bende sok parmağınla patlat derim hahaha :)

• evet bakire bir kızla ilşki yaşadım. sonuç şuanda ayrıyız ...

0|0
    0|0
  • yaşadım halende beraberiz.

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • sorumlu olmaya ne gerek var..

0|0
    0|0
  • yaşadım zaten bütün kızlar öyle der bakire değilim diyen yokki

0|0
    0|0
    • saçmalama anlaşılır bakirelik neyse anladım yapmamışsın

• e anlıyoruz tabi e...k değiliz herşeyi yazarsk üyelik kapatılıyor

• birkaç defa denk gelmişti evet, ama sonrasında aile içi sorunlardan dolayı yollarımızı ayırmıştık :D

0|0
    0|1
    • nasıl ya bir kaç kızla mı oldun pess

• benim yaşam alanıma zaten giremezsin de bu kadar rahatsan bilmiorum yani ilginç .çevrendeki kızlarda öyle zengin tiplerden değil çok belli öyle olmamasına rağmen ilikiye girmeleride ilginç

• senin yaşam alanına zaten sen istesen de girmem vaktim yok hem çeşit çok, birde sadece fakir kızlar mı veriyor diyorsun seni çok yanılıyorsun, bana hep durumu oldukça iyi olanlar denk geldi. ama senin dünyan nasıl bir dünya bilmiyorum ve bilmekte istemem. nasıl bir düşünce yapın varsa çok farklı düşüncelere kayıyorsun

• ewet yaşadım ,merak ediyorsan sonucu artık bakire degil

0|0
    1|0
  • evet yaşadım ama kızı bozmadım , sen tam olarak neyi soruyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • ya bakireliliğini bozdun mu diye sordum zaten

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• bakir bir erkekle yaşadım :)

0|1
    0|0
  • Bu sitedekiler bunu yapacak kadar uçkuruna düşkün mü acaba ?

0|0
    0|0
  • Evet, nikahına almak istiyor..

0|0
    0|0
  • Evet :d

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyin garantisi yoktur, ayrılmamak şartıyla böyle bir ilişki yaşanmamalı sonra burada gördüğümüz gibi -isteyerek yaşamış olsa bile- beni kullandı krizine giriyor insanlar.

Evlenip birbirine ömür boyu söz veren insanlar bile ayrılırken, ayrılığı ya da yaşadığını kaldıramayacaksan düşünme bile.

Düşünüyorsan da sevdiğin insanla pazarlıksız, karşılıksız ol ki yaşadığının değeri olsun.

0|0
    0|0
    • yok ayrılsakda umarım ayrılmayız pişman olmam

• yoruldum. Senin yaşamaman beni ilgilendirmiyor benim yaşadığım da seni ilgilendirmesin. Kendi adıma konuşurum hep ne yaparsa yapsın başkası beni ilgilendirmez. Kimsenin kimseye tekmeye bastığı yok bilip bilmeden konuşma saygı çizgini aşma.

• evet. son nokta sen ne diyorsan o

Yükleniyor...