Bir kızın kızlık zarı bozulmamışsa ve vajinasına sperm bulaşmışsa hamile kalma ihtimali var mı?

Arkadaşlar saçma falan demeyin gerçekten merak ettim

eğer bi kızın kızlık zarı bozulmamışsa ve vajinasına sperm bulaşmışsa hamile kalma ihtimali var mı yok mu kızlığı bozuk değilse ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bi çoğunuz hamile kalma ihtimalİN var diyor bana bişiy olmadı biriylede olmadım ne anal ne sanal ne hiçbiri yapmadım bakireyim sadec merak ettim sordum öyle yazmazsanız sevinirim çünkü öyle yazdığınızda kendimi bi tuhaf hisediyorum ya...
ya bana bişey olmadı ne korkma bişey olmaz falan diyorsunuz yaa

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle var.. spermler çok hareketli hücreler.. internette araştırırsan dediğimi doğrular şeyler görürsün. zarla hamileliğin hiç bir alakası yok. yumurta hareketli sperm hücreleriyle bir şekilde buluşmuş ve döllenmişse hamilelik söz konusu olabilir.

0|0
    0|0
    • diylimki hamile kaldı aldıracak olsa kızlık zarının bozulması gerek eğer doğurcaksada nasıl doğurcak vajinanın büyümesi lazım sonuçta aklım karışıyor ya

Erkekler Ne Diyor 24

• Tabiki içine sperm girmişse hamile kalabilir.Bu olay adet dönemine ne kadar kala oldu o önemli ama.

0|0
    0|0
  • aman dikkat et bak kürtaj da yasak :D :D

0|0
    0|0
  • Yok arkadaşım spermler içeri girmeli yumurtaya kadar yüzerek gitmeliler öyle değme ile de hamile kalınmaz içeriye boşalma olması gerek.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı ile hamileliğin bir alakası yok..

Doğumda bekaretini kaybeden çok kadın var..

Kızlık zarı değişik şekillerdedir ve geçirgen bir özelliği vardır.. Öyle olmasa kadın adet kanını dışarı atamaz..

0|0
    0|0
  • Evet kalma ihtimali var sonucta zar bütünleşik bir yapıya sahip değil

bir cok kadında zar yırtılması bile olmuyor dogumda yırtıulıyor!

Ben aslında bunu denemek istemişimdir :o (yani hayal kuruyorum)

0|0
    0|0
  • eğer sperm içeriye kaçmadıysa bişey olmaz hamile kalmazsın ama unutma en ufak bir sperm bile içine kaçtıysa biraz bekle sonra doğum kontrol doktoruna yada gebelik testine yönel bence işte o zaman sorun çıkabilir tehlikeli çünkü.Bir erkeğin sperminin hepsi içine gitmez çoğunu kadın dışarıya atar seviştikten sonra sadece çocuk olacak kadar sperm kabul eder vucut anladın...

0|0
    0|0
  • hamile kalmak için kızlık zarının bozulmasına,hatta sperlerinin iç kısma boşalmasına gerek yok , eğer spermler vajinaya dışardan bile temas etmiş olsa hamile kalma ihtimali vardır ..

0|0
    0|0
  • Hamileliğin, kızlık zarı ile alakası yoktur...Eğer o milyonlarca spermden, tek bi tanesi ulaşmışsa olabilir...Ancak anlattığın olaya göre, çok çok küçük bir ihtimal...Samanlıkta iğne aramak gibi bişey yani :)

0|0
    0|0
  • Canım kızlık zarı spermin rahme ulaşması için engel değildir. Ancak çok zayıf bir ihtimaldir.

Vajinaya sperm bulaştı diye hamile kalınacak diye bir kural olmadığı gibi aksi de iddia edilemez...

0|0
    0|0
  • kadılar yaratılışında vajina ortasında delik vardır adet olduklarında kan bu delikten gelir.Kızlık bozulmadan hamile kalınır.Ancak vajinaya bulaşan sperm içeri girerse %30 ihtimal hamile kalabilir.Sperm içeri girmediği sürece korkma

0|0
    0|0
  • kızlık zarı hamile kalmana engel degildir. ayrıca hamilelik içine içine boşalmış olmasıda şart degil, düşüük bi ihtimal ama vajina üzerine boşalmaylada hamile kalınabilir.

0|0
    0|0
  • ihtimal azda olsa var öyle bi olay duymuştum kız bakire tecavüz etmişler ama bozmamışlar üstüne b*şalmışlar ama kız hamile kalmış çok ilginç gelmişti ama oluyo işte.

0|0
    1|0
  • ihtimal var azda olsa iyi bir şekilde temizle ditak et vajinanın dudakları arasına girdimi yol alabilir içeri doğru

0|0
    0|0
  • vay basımıza gelene bak, ıkız gelıy

1|0
    0|0
  • Birşey olmaz :)

1|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal var ama o ihtimallerden uzak kalmasını bilmeli insan

0|0
    0|0
  • yüzde sıfır

0|0
    0|0
  • ihtimali var :/

0|0
    0|0
  • evet olabilir. cünkü sperm canlı onun için rahme doğru gidebilir ve hamile kalınabilinir.

0|0
    0|0
  • Kızlık bozulmasa bile, hamile kalınabilir.

0|0
    0|0
  • üzülme bişey olmadıysa. bidaha böyle şeyler yapma ama

0|0
    0|0
    • arkadaşım sen güncellediğim yazıları falan okudun mu? bana bişey olmadı ya yoruldum anlatmaktan sadece aklıma geldi merak ettim sordum...!

• biliyorum okudum ama sinir etmek icin yazdım ^^ sanaldasın kimin ne dediğini takmana gerek yok

• çakal seni neler karıştırdın ya da karıştırmayı planlıyorsun orda gizli gizli

1|0
    0|0
  • Hamilesin. kurtaj yasak ne yapacaksın? evlen onunla. evlenmeyeceksen nedne sevgilisin?

0|0
    0|0
    • bana bişiy olmadı :D sadece aklıma geldi merak ettim sordum :D

Kızlar Ne Diyor 7

• hamile kalmak için kızlık zarının yırtık olmasına gerek yok.zaten o zar delik.(regl olduğumuzda kan o delikten geçerek dışarı çıkıyor) ama spermlerin iyice içeri girmesi gerekiyor.öyle kolay değil hemen hamile kalmak.erkeklerin orgazm olurken spermlerin tazzikle dışarı çıkmasının sebebi budur.hızlıca rahime ulaşmak için.

0|0
    0|0
  • evet öyle bir ihtimal var regl döneminde kanın çıkabildiği kadar açıklık var o açıklıktan sperm girip yolunu bulabilir gayet tabi

0|0
    0|0
  • Var

0|0
    0|0
  • düşük bir ihtimal . ama olma payı var.

0|0
    0|0
  • ben hiç duymadım bence çok zor bir ihtimal

0|0
    0|0
  • ihtimali düşük ama sürtünme yoluyla da hamıle kalanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Kızlık bozulmadan da hamile kalınabiliyor. Hamile kalmayla zarın alakası yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...