52 Kiloyum Göğüslerim 75 😢?

18 yaşındayım 52 kiloyum ama goguslerim minicik ☹ kilo alsamda hepsi göbek yapıyor spor yapacak (dışarıda, salonda) vaktim yok. Nasıl yapıcam nasıl buyuyecekler deliricem dolgun değiller nedennnnnnn:(((((((?

Güncellemeler:
Ama hiç seksi durmuyor ki küçük ☹

0|2
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hiç zorlama böyle da güzelsindir eminim.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler:)

• Daha ne diyeyim ki çok haklısın

• Rica ederim. İyi ol yeter.

Erkekler Ne Diyor 29

• Aayyyy ;))) askııım yerim o minicik göğüslerini yaa çok seviyorum öyle ufak göğüslü hanımları.
    Çok tatlı bir görüntüsü vardır eminim

1|0
    0|0
    • Ciddimisinn yaa, bak seven çıkınca mutlu oluyorum boyleee 😍

• Valla diyorum bak harbinden çok beğeni yorum ben.
      Benim gözüme okadar tatli , okadar harika geliyolarki deli oluyorum yaaa ;)))

• cok erken acele etme zamanla olur.

0|0
    0|0
  • her bayanın meme kanserine yakalanmamak için yapması gereken el mesajını yaparak ve biraz daha uzun tutarak deyim yerindeyse ovalayarak mili metrikte olsa fark oluşturabilirsin ve günlük olarak bol miktarda süt iç.

0|0
    0|0
    • cok teşekkürler denıecem

• Ricam Dasın iyi akşamlar.

• Bazısı öyle sever hiç takılma

1|0
    0|0
  • Ben büyük severim ama pek çok erkek de küçük seviyor , bence doğallığını hiç bozma , hayatında olan erkek seninle uyumlu bir beraberlik yaşıyorsa , duyguları güçlüyse , seni genel olarak beğeniyorsa bu konuya hiç takılmaz

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal. Büyük sevmeyenlerde faxla sayıda. Mesela ben.

0|0
    0|0
  • Minicik derken?

0|0
    0|0
    • 75 beden işte 😢

• Off çok sagoll yaa

• Buyuk olursa eziyeti daha fazla ;) sen keyfine bak zaten seni seven göğüslerin için değil seni sen olduğun için sever ;)

• yaşına göre normal önemli olan dik olması bence... evlendiğinde ve doğum sonrası bir miktarda olsa büyüme olacak üzülme derim...

0|0
    0|0
  • biri dolgun diye biri dolgun değil diye üzülüyor. erkekler göğüs olsun yeter derler bna emin ol rahat ol

0|0
    0|0
    • Ama seksi durmuyorlar ☹

• Hayır ya ciddiyim moral verdin :)

• hmmm iyi :) sorunun o kadar önemsizki dahada moral verebilirim ama bu kadar yeter heralde :)

• Boşver be benimde minicik ne olucak ki

0|1
    0|0
  • Süper süper canım

0|0
    0|0
  • bir erkeğin emmesi lazım

0|0
    0|0
  • zamanın var bebek

0|0
    0|0
  • foto koyda gorelım :D

0|0
    0|0
  • Takma bee o kadar yüzün Güzelse sorun olmaz :D

0|0
    0|0
  • resimli olsa yorumlardık görmeden ne deyim :D

0|0
    0|0
  • benim göğsüm kadar mı?

0|0
    0|0
  • Üzülme aşkım :) büyür hem böylesi de çok güzel

0|0
    0|0
  • Resim. koy bakalim kendi kendine karar verme

0|0
    0|0
  • fotosunu atda görek o kadar övmüşün

0|0
    0|0
  • Süper memen var emdir canım

0|0
    0|0
  • buyuk olsa daha ıyı ama yapacak bısey yokkı

0|0
    0|0
  • Hollanda ineği memesi lazım sana

0|0
    0|0
  • Böyle iyi bence

0|0
    0|0
  • Kucuksun daha 80. bedene oturur zamanla oda guzeldir yani severiz 80 sikinti yapma bence

0|0
    0|0
  • Acele etme zamanla büyürler. küçük ve dik göğüsler her zaman daha çekicidir bence. seks hayatın olduğunda zamanla büyüdüğünü fark edeceksin o zamanda küçük olsa daha iyi dersin 😊

0|0
    0|0
    • seks hayatm var zaten ama henüz kucuk :/

• oyle mıı dıyorsun rahatladım :)

• O ilgilenmiyorsa ilgilenen bulursun olur biter.😊

• Hiç üülmene gerek yok bana göre küçük ve dik meme , iri ve dolgun memeden daha seksi. ben iki yıl önce evlendiğimde eşim 19 yaşındaydı ve memeleri seninkinden bile daha küçüktü çünkü en küçük boy sütyen kullanıyordu hatta en küçük sütyen bile bol geliyordu. evlendiğimizden beri düzenli seks yapıyoruz inanki memeler biraz dolgunlaştı ve dikleşti harika boya ulaştı.
    sende endişe etme evlenip seks hayatın başlayınca biraz daha irileşir. küçük ve dik meme her zaman tercih edilir. bu nedenle çok şanslısın

0|0
    0|0
    • yaşın 18 memelerin kesinlikle biraz daha büyür

• cok teşekkürler rahatladımm bırz

• bu yorumu yaptıktan sonra eşim evlenmeden önce taktığı sütyeni memesine takmaya çalıştı ama memelerin eski sütyene sığması mümkün değil, sanırım evlendikten sonra her seks yaptığımızda hormonlar maksimum seviyeye çıkıyor ve vücutlarımız biraz gelişiyor. zaten senin yaşında baya bir genç yani

• Ama yaşın daha çok genç ya, zamnla irileşir merak etme. Peki 75 ölçünün cup u kaç canım?

0|0
    0|0
  • Bence abarttıgın gibi kücük degil gayet normal diye düsünüyorum:-) :-)

0|0
    0|0
    • Ama ele dolu dolu gelmiyorr

• Aslında şirin duruyorlar ama bilmiyorum :\

• Bencede öyle:-) :-) aslinda tuttun mü cok tasmayacak.. avuçicini doldursa yeter. Hem ilerde cocuk falan olunca cok sarkmaz.. bu yöndende düsünmek lazım:-) :-)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız ben de 52 kilo yum göğüste 75 benim de hakkaten :D

0|0
    0|1
  • Kanka benimkilrdn takviye yapalm bnde 54 kiloyum 85 küçük 90 büyük gelyor cok büykler dolgun ve dikler dar bsy gynce hemen göze carpyorlar bn nasl küçültçem

0|0
    1|1
    • Off ne güzel işte imrendimmmmmmmm☹

Yükleniyor...