Stress cinsel yaşaminizi etkiler mi?

Etkiliyorsa olumlu mu olumsuz mu?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mükemmel bir seks stresi yok eder eğer standart bir seks hayatın varsa stresinde olur bunalımında asık suratında. Seksin gerçek anlamda yaşanıldığında faydalarını araştır ne demek istediğimi anlarsın. Ben kısaca bahsedeyim sen detaylı araştır. Yüzündeki gülümsemeyi bile değiştirir hayatı dolu dolu yaşarsın ve mutlu olursun stres denen bir şey asla hayatının kapısının içinden bile giremez...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Maalesef etkiler

0|0
    0|0
  • benim hayatımın bazı dönemleri aşırı stresli olmuştu. o anda cinsel istek sıfıra indi. benim küçük "aloooo ben burdayım" bile demedi :) meğer biriktiriyormuş. stres geçince hesabını sordu bana :)

0|0
    0|0
  • Elbette etkiler , aza stresli durumların motivasyon sağladığı , çok stresli durumların olumsuz etki yaptığı uzmanların görüşleri arasında

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiliyor, aklınızda farklı düşünceler varken o tarafa yoğunlaşıp hem kendinizi hem de karşı tarafı tatmin edemiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Bende tansiyon var etkiler kesin yani şimdi yokta olursa etkiler baş ağrısı yapıyor. :))

0|0
    0|0
  • hayata karşı dik duramıyoz hep başımız eğik oluyor düşünmekten :)

0|1
    0|0
  • Evet canım

0|0
    0|0
  • etkiler

0|0
    0|0
  • stress derken aşırı stressten bahsediyor olmalıyız.
    yok yeteri kadar stress herşeyi güzelleştirir

0|0
    0|0
  • evet kus otmeyi birak, kalkmiyor bile

0|0
    0|0
  • Stres herşeyi olumsuz yönde etkiler buna cinsellik de dahil

0|0
    0|0
  • stres neyi etkilemez ki?

0|0
    0|0
  • Etkiler. Mutsuz olunca yaptığın hiç birşeyden tat alamazsın. Cinsellikde buna dahil.

0|0
    0|0
    • Geç bosalmaya yol acabilir yani

• Yani erken boşalmaya yol açarda geç bilemem. Her insandaki reaksiyonu değişir.

• olumsuz etkıler.. hiç olumlu yanı yok.

0|0
    0|0
  • Olumsuz etkıler

0|0
    0|0
  • evet etkiler hemde önemli bir ölçüde

0|0
    0|0
  • Tabiki olumsuz yonde. Kalkmaz bile mazallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1