Anal da tecrübeliler bakabilir mii?

Arkadaşlar sevgilimle böyle bişey düşünüyoz ama bunun herangi bir ters etkisi falan var mı? Sağlık açısında kız arkadaşımda bir problem falan olmaz dimi?

Güncellemeler:
Tesekkürler cevaplar için..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardesim beni iyi dinle.. saglik konusunda soruyosan bunu bir defa ya da iki defa yapmak kiza bir zarar vermez eger surekli yaparsaniz diski kacirma gibi olaylar yasar.. oda zamanla olur bole hemen olmaz.. ayrica kondom kullanmani tavsiye ederim.. ve girmeden kizarkadasinin anusunu once parmaginla vazelin gibi kaygan bir siviyla genisletmeli girisi daha kolay hale getirmelisin.. iceri girerken birden degil yavasca girmelisin bes daka sonra alisicak basta aci cekcek ama sonra zevki alabilcek.. zevkli hos bir duygu ben bicok defa denedim ve ikitarafta oldukca mutlu olduk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya analı nasıl yapabiliyorsunuz hem kız açısından o kadar zararlı o kadar saglıksız ki evlendiginde eşine bile yapmanı allah haram kılmış neyin kafasındasınız ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes netten okuduklarını çok biliyormuş gibi paylaşmış. Güzelce temizlesin wcede gir kardeşim. Herkesin kendi zevki. Ben dışkısını tutamayan falan görmedim hayatımda. O işler işin uç kısmı. İstiyorsan yap. İstemiyorsan yapma. He önle arka arasında dağlar kadar da fark yok onu bil...

0|1
    0|0
  • kiz istiyorsa yap.
    sen illa birlesme istiyorsan kiz sen istiyorsun diye tamam diyorsa yapma
    git baskasiyla yat. masum birine wevk verecegine aci verme

0|1
    0|0
  • gireceğiniz pozisyonlara çok dikkat etmelisiniz , bir arkadaşım bel fığı olmuştu :D

0|0
    0|1
  • Anüsteki kaslar çok hassas genişleme olur. ilerde dışkısını tutamaz hale gelir.
    sağlıksız tabi senin için tehlikeli pro şekilde temizlenmesi gerek.
    ilk etapta çok acı çekiyolar.
    dinimizde haram kesinlikle yasak.
    Hak yolu varken neden b*k yolu =?

0|0
    0|0
    • Ya daha evlenmedik ordan yapmak istemiyoz. anal konusundada karar vermedik ama bilemiyorum. denemek istiyoruz. ikiside aynı hesap gibi geliyo neden o haram :(

• Küçük kardeşin seni kontorl etmesine izin verme :D

• :))))

• kız arkadaşına yaptığın en büyük kötülük olur bu

0|0
    0|0
  • Zorlarsan olur

0|0
    0|2
  • ilk yapacagınız için biraz fazla korku ve acı yasayabilir kız arkadasın yogun olmamakla beraber aralıklarla yapın yoksa saglık sorunları cıkabilir..

0|0
    0|0
  • yapma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...