Göğüslerim bu şekilde sarkık (resimli)?

Arkadaşlar göğüs ölçüm 85 D Cup yani baya büyük ve bu şekilde sarkık. Cok mu kötü ve düzeltmek icin ne yapabilirim? http://hizliresim.com/nGQyJ0

0|0
9|45

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• 1|0
    0|0
  • Boy ve kilon nedir?

0|0
    0|0
  • göğüslerin sarkık değil. bedeninden dolayı bole olması normal. sadece iç giyimine özen göster. başka bir çözüm aramana gerek yok...

0|0
    0|0
    • Nasıl sarkık değil. Anlamadım

• Istedigin seye bağlı

• sadece sizi görmek istiyorum. yüzünüzü görsem yeter bana. sadece siz den istediğim bir şey değildir. bole güzel ve anlayışlı sohbet ettiğim bayanları bilmek görmek her zaman isterim.
      ama yinede saygım sonsuz istemesenizde. ama kırmassan sevinirim...

• Herşeyden önce kötü olduğu senin yorumun , pek çok erkek için normal hatta büyük bir kısmı için çekici olabilir. Vücut tipinizi çok fazla takmayın bence , seni içten , çekici , güzel bulan bir erkek aranızda uyum da varsa bu konuları önemsiz detay olarak görecektir. Belki kilo alıp vermek mümkün ama bunun dışında birkaç istisna hariç genelde şekil , form değiştirmek için tek yol estetik ama bu da gereksiz bence

0|0
    0|0
  • Ameliyat dışında yok biliyorum yolu. O büyüklükte gögüs seven insanda dimdik durmasını beklemez zaten :D

0|0
    0|0
    • Ameliyat izi kalıyor

• Yani o da doğru :D

• İri gögüs candır :D

• http://oestro.com.tr/ bu ürün tam sana göre.

0|0
    0|0
  • Bence hic bisey yapma seni seven kafaya takmaz onu

0|0
    0|0
  • Baş aşağı yat yer çekimini tersine çevir

0|0
    0|1
  • 2. ci olan iyi

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • sağdakimi soldakmi

0|0
    0|0
  • çok kötü yarın evlenip çocuk yapınca süt ağırlığı ile dahada sarkacak. holştein memesi gibi olacak. önlem al:)

0|0
    0|1
  • Ooo meme :O

0|0
    0|0
  • göğüs olsun da sarkık olmuş önemli değil türk erkeği için:))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
    • Aboo. Bu daha kötüymüs

• Hacı sen profil resminde cepten dalgayı mı avuçluyon? :)))))

• hahaahahahahah coedalton:))))) kopardın beni şu an.. dalgayı avuçlamak istesem salarım ortaya öyle avuçlarım gizli gizli ne avuçlayayım:D

• estetik yaptır başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Bence çok sıkıntı değil. Küçük olup sarkık olmasındansa büyük sarkık daha iyi. Nasılsa sarkmayacak mı?

0|0
    0|0
  • asaps. yazanın. üstündeki. mi?

0|0
    0|0
    • Soldaki

• Sutyenle iyi gözüküyor sıkıntı orda değil malzeme açık olunca sıkıntı :D

• allah. için. nerde. görülmüş. bi. erkeğin. acıkta. olan. göğüsten. şikayet. ettiği=)) istersen. özelden. konusalım. bilgi. alısverişi. için=)

• destekli sütyen bile seni kurtarmaz :D

0|0
    0|0
    • Komik mi? Sen güldun mu yani?
      Ben üzülüyorum burada

• ben kendimi destekli sütyen olarak düşündüm bir an halime güldüm :D

• 2. ıse cok ıyı daha ne ıstıın

0|0
    0|0
    • Sarkik diyorum yani 2. olamaz o düzeltilmiş hali ameliyatla

• Temsili ve daha büyük düşün

• aslında olmasa daha ıı ama ıyı sutyen kullanırsan sarkıklıgı belli etmez sadece duzeltme ımkanı bırazcık olur ama daha buyukse sarkıklıgını gizlerki

• kaç beden göğüslerin?

0|0
    0|0
  • öndeki mi arkadaki mi

0|0
    0|0
    • Soldaki fotoğraf

• evli misin bekar mı

• Sevgilim var

• Yirim

0|0
    0|0
  • valla gerçeği sölim mi ben hafif sarkık severim bana göre 10 numara

0|0
    0|0
    • Kate upton gibi mi

• Hadi bakalım inşallah :D

• umarım benim gibi birisi çıkar karşına

• Düzenli spor yap ve göğüslerine masaj yap. Her yerine ama

0|0
    0|0
    • Spora baslicam da masaj çok sıkıcı ya

• 4 5 kilo verdiğim zaman kuculmemisti. Umarım dik olur. Çünkü sarkık göğüsleri kaldırmak zor

• Dikleşir merak etme yeter ki sporunu düzeni yap

• Bencee idare eder cok kotu degill ama gene bir git istersen estetik uzmaninaa

0|0
    0|0
  • Iyyyy düşman başına!

0|0
    0|0
    • Oldu mu şimdi bu oldu mu yani?

• Bak arkadaşım, yaşının gereği göğüslerinde dışa doğru dönük bir duruş olabilir. Bu durum ilerleyen yaşlarda kendini toparlayacaktır Ama resimdeki gibi sarkık ise bizim köyde mandıra var buzağıları bile emzirirsin...

• Sanki ben yapmışım bütün hata benimmiş gibi konuşuyorsun

• iyyyyyyyyyyyy soldakı hayır sağdakınn bedeni kç çok güzel

0|0
    0|0
  • Sağdaki gibi mi soldaki gibi mi?

0|0
    0|0
  • soldaki sen misin cidden?

0|0
    0|0
  • olculeri güzel bir sutyen tak cokta kotu durmuyor..

0|0
    0|0
    • Sıkıntı sütyen takmayinca dışarı çıkarken tabi ki sütyen takıyorum ama elbet bir gün bir eşim olcak

• seni seven oldugu gibi kabul eder..

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 9

• kadin.mynet.com/.../...iklestiren-egzersizler.html

buradaki egzersizleri düzenli yap ayrıca ağırlıkların yoksa evde 1.5lt pet su şişelerinin içine su doldur
    iş görür.. bunların haricinde nette başka egzersiz videoları var onları da incele ama önemli olan sürekli olarak
    kaslarını çalıştırmak...

0|0
    0|0
  • Kendin duzeltemezsin estetik plastik cerrahiden randevu alacaksin 4 5 bin lira civarindaydi sanirim arkadasim slikon protez yaptirdi iyi bir uzman secmen gerekli bulundugun ile gore diklestirme operasyonu yaptirabilirsin sarkik meme kendi basina duzelemez gecmis olsun bu arada :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama iz kalıyor ameliyattan sonra

• Nereden kesi acilcagini sen seceblirsin kesilerin izi 6 icinde fazlasiyla küçülüyor 2 3 cm bir kesik aciyolar o sarkik memeden daha fazla dikkat cekcegini sanmam izin

• D cup derken maşallahı varmış :) ama birinci resim gibi mi ikinci resim gibi mi anlamadım ikinci çok güzel çünkü bana da nasip olsun :D

0|1
    0|0
    • Birincisi malesef digeri sarkik değil :D

• Bunun için hangi doktora gidilir bilmem ki ama göğüs toparlayıcı yağ veya kremler işe yarayabilir

• Benim kanser olma gibi bir ihtimalim vardi goguslerimden doktor baktı ama hiçbir sey demedi goguslerim hakkinda bir şey olsa derdi bence

• Egzersiz yaparak dikleştirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yas kac tatlim?

0|0
    0|0
  • Ameliyattan başka kurtuluşu yok bunların

0|0
    1|0
  • Abla ne yaptın sen ya

0|0
    1|0
  • Bu yaşta mı?

0|0
    1|0
  • O dikleştirme ameliyatlarında göğüs ucunu daha yukarıya alıyorlar, böylece sarkık görünmüyor. Kestikleri için altta çizgi şeklinde iz kalıyor. Ama bence solar o iz.

0|0
    0|0
    • Işte o iz geçmiyormus araştırdım internetten

Yükleniyor...