Bekaret bu kadar büyük bir sorun mudur?

Merhabalar. Ben cinsellikle küçükken tanıştım. İlk kez kendimi tatmin etmeye çalıştığımda bekaretin varlığından haberim yoktu ve zarım yırtıldı. Ama hiçbir şekilde kimseyle çıkmadım, kaldı ki biriyle birlikte olayım. İkeride evlenirken ne yapacağım? Ben masum olduğuma inanıyorum. Ama karşı taraf bana inanacak mı? Benim gibi dindar biriyle evlenmek istiyorum. Açık açık mastürbasyon yaptım diyemem. Yalan söylemek kadar alçakça bir şey de yapmam. Ne yapayım? Lütfen yardım edin. Yıllardır bunu düşünüyorum. Bir şekilde su serpin gönlüme :'(

Güncellemeler:
Ay harikasınız gerçekten çok sevindim hepinize çok teşekkür ederiim!!!

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Sen bunu bukadar kafana takmış ve masumken allah öyle birini karşına çıkarıcak ki..
    aa böyle şeyler düşünüyodum ama gerek kalmadı diyeceksin. Senin her halinden anlar eşin neyin ne olduğunu

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç sıkıntı yapma birisinin altına yatmaktansa yanlışlıkla kendine zarar vermiş olman ki bu aslına bakarsan zararda sayılmaz, sevdiğin adamla hayatını paylaşmayı düşündüğün adama olayı tamamen anlatmalısın yalan söylemeye gerek yok saklamaya gerek yok net olarak anlat o sana inanacaktır Rabbim doğru insanla karşılaştırsın seni

2|0
    0|0
  • Söylemelisin utanılacak bir şey değil inanıp inanmamak ona kalmış yalan üzerine kurma dağılır gider parçalanır.

1|1
    0|0
  • yaa türkiyenin yarıdan çoğunluğu bakire olmadan evleniyor artık bu devirde bekaret mi kaldı? boşuna takıyorsun git hayatını yaşa zamanı gelince her şey olur merak etme.

1|0
    1|0
  • walla arkadasım geride kalmış artık bunlar. bu duruma alışmak kendi psikolojini bu duruma ayak uydurtmak duurmda işte insan. o zaman butün olumlu savlarımı sana ileteyim:) olumsuzları yazmıyım.1 artık eskisi gibi değil arkadaşım. toplum genelinde bu konuya önem verenlerin ağırlığı kaybediliyor. artık herkes bu konuya daha bir ılımlı. artı eskisi gibi de bakire kız da kalmadı. zaman değişti. yani genel kategorisi içindesin. artık bakire kız anormal. 2. bunu bir güzel yutturrursun bir hemcinsime. akıllı kadın yutturur. sadece iş karakter insanlık delikanlılık durumu. içine sindirmene bağlı. en mal kız bile erkeği uyutmayı bilir bu kadınlık sanatıdır. 3. masum kız ayağı yapıp hikayen doğruysa tabiki öyle gözüküypr ama artı puan da alablirsin adamdan. hani doğruyu deyip. erkeğin kalbine ulaşma derecene bağlı. artı aşık erkek bunları kabul eder. artık erkek penceresinden arkadasım kafa barıstırdıgın kız buldummu kaçırmcan düşüncesi var. 3. reel olarak bakarsak bu konu çok birşey değil. tabi tercih edilir de. hani çocugun olsa evlenince gelinin bakire olmasını sanırım sende istersin. ya da tercih edersin kaynana olarak bile. ama dediğim gibi olan bu iş sadece bir karakter nişanesidir. yani kız edeplimi namuslumu budur. o da zincirin kırılmasını engellemek maksatlı bir zar. olabiliyor kızlar cocukken oynarken bozuyoarl sonra inandır inandırabilirsen tabi:) neyse bu iş araba gibi ufak kaza yap sürt aracı. boyat sonrada servisinde gıcır gıcır olsun. ama satarken alıcı inanmaz ya büyük kaza yapmışsa arac boyalı der almaz aracı. ama boyalı araclardan da temizi çok var. üzülme arkadaım umarım yararl ı olmustur

0|0
    0|0
  • Sirf su yazdiklarindan bile bende samimi ve masum oldgunu dusunuyorum. Bu sekilde alir birini karsina anlatirsan inanacaklardir sana. Uzulme

2|0
    0|0
  • merhabalar,

gördüğüm kadarıyla hayatının merkezine bekaret konusunu almış durumdasın. Anladığım kadarıyla evlenmene de daha uzun bir zaman var. şu anda hayatında yapman gereken başka önceliklerinin de olduğunu düşünmekteyim. hayatının merkezine bu konuyu almak yerine bir kenara kaldırmayı denesen nasıl olur? zamanı geldiğinde ayrıntılı bir çözüm bulacağını düşünmekteyim.

0|0
    0|0
    • Haklısınız galiba. Namusu zarda arayanlar yüzünden bu hale geldim.

• Seni kim uzman yaptı arkadaşım? Ks de kariyer yapmış olman seni gerçek hayatta da uzman yapmaz. Bence söylediklerinin hiç bir değeri yok

• Görüşürüze saygı duyuyorum. Her alınan cevap yaşantı ile algılanır. Burada uzman olarak görünmesin sebebi alınan eğitimlerden ve çalışmalardan kaynaklanmaktadır. Her insanını memnun etmek mümkün değildir. Eleştiriniz için teşekkürler.

• İlişkiden bir kaç gün önce diktir
    Sonuçta olası bir problemi engellemek için yapacağın bir şey.

2|0
    0|1
  • Onemli olan ruhunun bakireliyi bence

0|1
    0|0
  • Vajinan dar oldugu icin evlencen kisi inanir ama bisi olmaz sexe devam dersen genisler inanmaz

0|0
    0|0
  • utanırım diye bekaretimi bozdum diyemezsen. Pİşman olursun neyse onu söyle

0|0
    0|0
  • Cocukken denemek icin yaptim desen inanmazsa gitsin zaten guzelce anlat seven onemsemez

0|0
    0|0
  • bence buyuk bı sorun degıl hayatta hersey olabılır seven kalbını sevsın sana guvensın

0|0
    0|0
  • senin bedenin bakire degil ama ruhunda fahişe degil iyi kızssın diktir bence yad evlenirken anlat kocana

0|0
    0|0
  • bende bu yaşımdayım ve bakirim öpüşmedim bile ama ben böyleyken evleneceğim kız bakire olmasın sorun etmem birkere yaptıysa hata yapmıştır derim sorun etmem ve inanırım güvenirim güvendikten sonra hiçbirsorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence umrunda olmasın şimdikilerde bekaret yok zaten eğer öyle birini bulursanda anlatırsın ha olmadı diktirirsin

0|0
    0|1
    • Sen ole san

• sagol canımss :D sen kendını kocana sakla gerisini takma ilerde hesaıbını öderler elbet

• @azizşahin umarım öyle olur:)

• Ah kardeşim aynı durumdayız desene bende bu soruyu aylar önce sormuştum ve benimkide mastürbasyonla yırtıldı :( şahsen benim öyle kafam karışıktı ki öyle dagılmıştım ki tanıdıgım bir psikologa gittim sagolsun manevi bakımdan cok yardımcı oldu bunun cok normal bişey oldugunu fakat evlenecegim insanın buna inanmayabilecegini ve diktirmem gerektigini söyledi tıp cok ilerledi artık kızlık zarını dikiyolar şu an 17 yasında yım ve 18 e girdiğim an hemen diktiricem burdada sordum cogu arkadaslar yanlış anlaşılmaktansa işi saglama alıp diktirmem gerektigini söylediler evlenecegim insana anlattım diyelim belki inanabilir belki inanmaz ama ya inanıp fakat yıllar boyunca kafasında soru işareti kalırsa? Bende dindar bir ailedenim böyle seyler ters bu yüzden yıllar boyu içimde kuşku kalacagına diktiririm kafam rahat olur iki cesit diktirmem var biri kalıcı yani uzun yıllar kalabilen digeri gecici yani 15 gün dayanan ben kalıcı olanı tercih edicem. Allah yardımcımız olsun kardeşim..

0|0
    0|0
    • Ilıskıye girme hic zaten gırmedıysen dap dar olur oyle ınanır

• İlişkiye falan girmedim ama işte mastürbasyon yaparken çocuktum o zamanlar bir anlık kızlık zarı bozuldu ve kan çıktı kan cıktıgı için bozuldu ve ben evlenecegim zaman kanamıcak evlenicegim insanın kafasında soru işareti bırakmak istemiyorum ve diktiricem

Yükleniyor...