Kız beni çok seviyordu çok üzüldü yalvardı resmen ama dinlemedim... Ne dersiniz yanlış mı yaptım siz olsanız ne yapardınız?

bir kız arkadaşım vardı .. çok güzel vakit geçiriyoduk falan .. bir ara konuşurken kızın eski bsevgisinden konu açıldı evine gitmiş bende takıldım tamam kız bakire bizde sadece sevişiyorduk.. ama eve gittiyse kesin olmuştur dedim hayır dedi yeminler etti ama ben inanmadım takıldım bu konuya ilişkiyi bitirdim .. kız beni çok seviyordu çok üzüldü yalvardı resmen ama dinlemedim .. siz olsanız ne yapardınız? yanlışmı yaptım acaba çok takıldım hep inkar etti ama yorum bekliyorum sizden şu an çok üzülüyorum ama hazmedemiyorum olanları

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• çok yanlış düşünüyorsun her erkek arkadaşının evine giden birşeyler mi yaşıyor erkek arkadaşıyla. hayır. böyle bir kaide yok. kesin bir şey yok ki hazmedemeyecek bir durumda yok bu yüzden. günahını alma kızın. yeminler etmiş hem. bence çok fevri karar vermişsin. yazık kıza. yanlış yapmışsın. birde yaşadığını düşün birşeyler. her insan hata yapabilir. erkekler kızların ilki olmak ister ama kızlar erkek değil mi yapar der. ayrıca kız bakire çok takılma bence bazı şeylere. neler yaşayanlar var. kız sana dürüst davranıp evine gittim demiş. senden önce olan birşey. tabiyki insan sevgidiğine başkasının dokunduğunu bile düşününce kötü oluyor ama abartılacak bir durum yok bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafanda soru isaretiyle bir iliski yürütemessin. Ve bu kiz arkadasin bu soru isaretini gideremediyse bence dogru karari verdin. simdi üzülürsün ama zamanla herseyi atlatirsin, bundan eminim. Bu yorumu senin yazini görmeden yapardim. ama senin yazini burda görünce dedimki, demekki sen kendin de soru isaretini cözmeye calisiyorsun ve kiz arkadasinada biraz inanmamis degilsinki böyle iki sandalyenin arasinda kaliyorsun. Karar senin. Kiz arkadasina bir sans daha verebilir ve onunla bu konu hakkinda tekrar sakin bir sekilde konusabilirsin, yada kitap kapandi benim icin diyip hayatna devam edebilirsn. Kalbini ve mantigini kullan, ne kalbin nede mantigin agir basmali iliskinde saglikli bir denge arasinda olmali.

0|0
    0|0
  • Kırmışsın ...çok..Ne pislikler yaparsa yapsın bakire olsun benim olsun diyorsan o başka ! Hadi gerçekten o kişiyle bişeyler yaşadı ve bakire kaldı ? bunu sorun etmeden ilişkiye devam mı edeceksin ? bu kadar cahil herkes..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• azizim kız mertce sna demıs demeseydı ruhun duymazdı cok pısman olcan cokk

0|0
    0|0
  • geçmişini kabul edemediğin, hazmedemediğin insan ile ilişkiye kalkışmayacaksın.

0|0
    0|0
  • arkadaşim büyük konuşma insanin başina geliyor dünyalar yıkılıyor herşey toz toprak :(((sonuçta sende oda seni seviyorsa geçmisin üstünü kapatmaniz lazım bende yok nasıl olur falan dedım oldu zamanı geriye almanizda mümkun degil kizda çok pişmandir sende eminsen karanlık tek bir nokta kalmazssa sevgin daha agir basarsa devam et

0|0
    0|0
  • Tam bir malsın. kızların en hassas oldugu konudur bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...