Basür oldum galiba Dişkilama sirasinda Ağrilar var Rahat olamiyorum lütfen yardim?

Basür oldum galiba Dişkilama sirasinda Ağrilar var Rahat olamiyorum lütfen yardim

daha önceler kanamalar oldu daha sonra kanama olmadi ama aciyla dişkiliyorum rahat değilim birilerine söylemeyede utaniyorum amelyat falan gerekmez imarim bitiksel ilaclaar mazlr varmi? sürmek iççin nasil kurtula bilirim?

NOT Çok bilgisayar başinda oturuyorm

Güncellemeler:
krme falan yok mu

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum anüs firtüs diye birşey var google yazarsan çıkar, o organın hemen deri altındaki damarlardan birinin çatlaması ya da özetle yırtık oluşması sonucu böyle bir sıkıntı yaşanıyor. Bence sorunun bu pc başında uzun süre hareketsiz kalıp birde katı yiyecekler tüketiyorsan sürekli, sürekli bir kabız durumun olur sen sallamazsın belki ama anüs firtüs e sebep olabiliyor bu durum. Basür sadece acı yedigin zaman, anüsün hemen dış kışmında şişlikler oluşur, her acı yediginde olur bu bir süre sonra normale döner, ama her acı birşey yediginde tekrarlar bu durum. Şimdi bu 2 rahatsızlık birden varsa işin yaş onu söyleyim. Hekime gitmen en iyisi tabi, Sadece basür varsa acı yemeyerek ömür boyu bile idare edebilirsin. tamamen kurtulmak istersen operasyonya kurtulabiliyorsun sadece.

cevabın çok uzun dedi devamını yorum olarak atıyorum.

0|0
    0|0
    • Anüs firtüs ise, + basür varsa önce acı yemeyi bırak.
      Şimdi dedikya yırtık oluşmasından dolayı, dışkılarken hem canın yanar hemde sonrasın acayip yanar o bölge çekilir dert degil gerçekten ızdıraptır. Mümkün oldugunca katı dışkı oluşmaması için yiyeceklerine dikkat etmen gerek, çünkü bu yırtık her zorlamada daha kapanamadan tekrar tekrar yırtılabildigi için uzun süre kapanmayabilir. Yemeklere dikkat ettikten sonra kendi başına yapabilecegin tek birşey kalıyor, oda legene sıcak su koyup içine oturmak, sıcak su kan akışını hızlandıracagından iyileşme sürecini hızlandırır. bunu mümkün oldugunca sık yapmakta fayda var, ayrıca tuvalet sonra oluşan yanma hissinede çok iyi gelir sıcak su. Birde ben, araştırdıgımda bir ilaç bulmuştum internet satılan, oraya sürme şeklinde kullanılan birşey galiba, temin etmek istedim ama edemedim malesef. Diger bitkisel filan diye tv de satılan ilaçlara pek güvenim yok açıkçası bide ben bunu yaşadıgımda tv de basür kremi satma diye birşey yoktu aslında, olsa

• Valla dostum uzun süreler pc başında oturmak sakıncalı zaten. Hergün birkaç saat yürürsen iyi olur senin için :) Spor yap tempolu koş dicem de sallayacagını pek sanmıyorum, ama en azından 1-2 saat gezme maksatlı çık dolaş etrafta.

• tamam knka

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çörek otu..

*Her sabah bir yemek kaşığı, aç karnına su ile birlikte al..

Kısa zamanda geçer..

0|0
    0|0
  • anüsün oralarda ufak şişliklerde hissediyomusun

0|0
    0|0
    • yok elemedin ama var bişeyler

• bende eletmem zkerm böyle işi iğneyi bile izin vermiyorum ooo

• :D:D

Yükleniyor...