Sizce eşcinsellik?

Sizce bir kız neden eşcinsel olur bir sebebi varmidir?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğunlukla merak ve özenti. Birde ailesinin sosyo-ekonomik durumundan dolayı. Zaten eşcinsel olmaz, eşcinsel olduğunu sanır. Amaç kendine cinsel bir kimlik edinme çabası. İlerde farklı deneyimler yaşadıkça, bunun böyle olmadığını anlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• merhabalar.

bu konuyla ilgili çok geniş araştırmalar yapılmış. kısaca başlıkları söyleyecek olursam; çevresel, psikolojik ve hormonal etmenlerden kaynaklanmakta. her birey için farklılık gözlenebiliyor

1|0
    0|0
  • ben anlıyorum sizi. kadınlar gibi güzel yaratıklar varken erkekleri ne yapacaksın. ben de kız olsam lez olurdum. hem cinslerimden nefret ediyrum ya

1|1
    0|0
  • Tamamen marjinal olma yolunda taviz ;)

0|0
    0|0
  • Karsi cinsten nefret ettigi icindir ya da aile ortami yetisme tarzina goredir

0|0
    0|0
  • valla kendi biseksüel ve lezbiyen arkadaşlarımdan bildiklerim farklı tatlar aramaları

1|0
    0|0
    • Hic bişe yapmayan farkli tadi nerden bilsin ki

• Hepsimi boyle olcak. bir tanesi iki tanesi ya digerleri?

• yahu ne bileyim o kadarını ilkinde denemiştir çok sevmiştir iki üçte onlar olmuştur belki sonra erkeklerden keyif alacak

• valla ben erkğim bana kadın lazım

0|1
    0|0
  • meraktan özentiden ya da erkeklik hormonlarının baskısından ki buna pek katılmıyorum isteseler hormonlarını düzende tutacak ilaçlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl ki erkek ister canın normal kadınsındır.

Canın kadın istedimi de eşcinsel oluyorsun. Nasıl olunuyo dersen bilmiyorum. BEn çok yakın arkadaşımla başladım.

1|0
    0|0
    • Neden peki hani erkekle boyle bisi yasadinda istedigin gibi olmadimi.

• Yoo oluyor. Erkekle yaşamakta güzel kadınla yaşamakta güzel. Bazen kadınla harika oluyor ama çünkü ne yapınca nasıl olduğunu çok iyi biliyor kadın kadınayken.

• Doğuştan olan bir şey. Bir kız psikoloğa gitmiş bir sürü tedavi falan olmuş işe yaramamış.
    Onlarida öyle kabul etmeliyiz.

1|0
    0|0
  • Kızı erkeği yok, doğuştan olan bir durum. Kaldı ki doğuştan olmasaydı bile kimseyi ilgilendirmezdi. Uzmanlar kaç araştırma yapmış buna dair yıllarca lakin millet hala tüm cahilliği ile buna hastalık, marjinallik vs diyor ya, yazık. Tabular sağolsun tabii.

1|1
    0|0
    • Ee ozaman neden escinsel olmak gunah? Doğustansa onlarmi secti oyle olmayi hepten kafam karisti?

• Müdahale vardır yaşamda. Onu kastettim.

• Yaşamda var evet. insanlari dişlayamayiz onlarin tercihi, hayat hep adaletsiz her zaman demişimdir

Yükleniyor...