Cinsel isteksizlik?

Arkadaslar son 2 haftadır mastürbasyon yapmıyorum. Pek de cinsel isteğim olduğu söylenemez. Sıcaktan olabilir mi, sizce sebebi nedir?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Can sıkıntısındandır. Yapacak daha iyi bir iş bul.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıcaktandır aynı durum bendede var malesef :(

0|1
    0|0
    • ne alaka sıcaktan açıklamasını yaparsanız ?

• sence :)

• valla bende yok hatta daha cok isterikli oluyorum ve bunu durduramıyorum ? hatta imdatt

• üzülme geçer bu ğünlerde :D hiç ereksiyon olmuyo musun peki sabahları felanda

0|0
    0|0
    • hayır olmuyorum. 15 gündür icerideler :)

• ordmsn hala ?

• buralardayım

Erkekler Ne Diyor 8

• Erotik sanatsal Nü fotoğraflara bak. İştahın açılır!

Daha olmazsa seçkin, kaliteli P*rno filmler izle.

Hala yoksa kız arkadaşın da varsa iyi ve ateşli bir öpüşme hormonlarına tavan yaptırır.

:D

0|0
    0|0
  • 2 hafta ne ben 2 aydır yapamıyorm

0|1
    0|0
  • benim 3-4 aydır masturbasyon yapma isteiğim sadece 3-4 edfa gelmiştir zevk vermio artık be ya canlı ya hiç :)

0|0
    0|0
  • Havaların sıcakılığı gün içinde yaşamış olduğun stres koşturmaca yorgunluklar hepsi isteksizlik sebebi olabilirler...canını sıkma bir kaç gün sonra çözülürüsün.

0|0
    0|0
  • kafan başka bişeyle çok meşgul olabilir , vucudun yorgun olabilir ya da direk tembelliktir =)

1|0
    0|0
  • hormonlarındadır sorun:) üroloji uzmanına görün.. gerekli ilacı verir kullanırsın düzelir .. ya da psikolojikte olabilir.. sabahları ereksiyon olmaması kuşkulandırıcı biraz..

0|0
    0|0
  • bence normal degil sıcaklarlada ilgisi oldugunu sanmıorum bi ürolojiye görünmeni tavsiye ediorum psikolojikte olabilir hastalıkta olabilir

0|0
    0|0
    • hm.. bayanlara iligm h?la devam ediyor onu söyleyimde :) hormonlarda sorun olduğunu zannetmiyorum

• o zman psikolojik dostum bi bayan yanındayken dene yani ilişkiye girmeyi dene hala sorun devam ediosa bi uzmandan yardım al

• beyninle alakalı . yogun dusunceler ıcerısındeysen olabilir .kafana takılan bır seyler olmalı ?

0|0
    0|0
    • e heralde kafasına takılan bişeyler var adamın 2 haftadır tık yok kalkmıo :)))

Yükleniyor...