Kapat

Açık seçik şeyleri ortamda rahatlıkla konuşabilen kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

Özellikle erkekler, arkadaş ortamında çekinmeden açık seçik konulardan (yeri geldiğinde tabi) konuşan kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yeri gelmişse ve gereklilik duymuşsa, normalde kaliteli bir insansa, nerede ne konuşulup ne konuşulmayacağını bilen bir kadınsa, bende konuştuğu şeyin farkında olan bir kişi fikri oluşur.

Fakat eskiden de ne konuştuğunun ayırdımına pek varamayan bir kişi ise mümkünse bulunduğu ortamı terk etmeye çalışırım.

O devam etsin.!

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek; kalitelidir..

2|0
    0|0
  • Aşırı acık sacık konuşan kızlar pek de gerekli insan gözüyle bakmam.

0|0
    0|0
  • eğer bilipte konuşuyorsa olgun diyorum, sadece yırtık diye tabir edilen şekilde zırvalıyorsa çekilmez oluyor, susmasını sabırsızlııkla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Açık seçik nedir bilmem de yeri gelince hereyi konuşabilmeli insan. Çok normal ama normal dediğimiz insanlar garip oldukları için çok özel gözüyle bakardım.

0|0
    0|0
    • evet aslnda cok normal ama kimse cesaret edip konusamıyor belki de konusan kişiyle aynı dusuncedeler aslında

• taş yerinde ağırdır , Yiğni taşı ise k..larına sürerler bu sözü ailem devamlı söyler edep ,haya kadına yakışır .Bayan edepli ve alımlı olmalı .

0|0
    0|0
  • seviyesiz hafif ucuz ve kolay erişilir olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herşeyin bir zamanı yeri var.hiç de iyişeyler düşünmem.rezillikten başka bişey değil hatta iğrenç

0|0
    0|0
  • rahat bir insandir

0|0
    0|0
  • ben çok severim öyle kadınları...kendimi yanlarında çok da rahat hissederim...

0|0
    0|0
  • ... Örnek?

0|0
    0|0
  • Sinir olurum kadin dedigin agir basli olacak

0|0
    1|0
  • Bildiğin epic fail. Girişmeyin böyle atraksiyonlara. Her birey bir değil. Kötü bir izlenim bırakmanız muhtemel, hatta çok yüksek.

0|0
    0|0
  • ''bu kadın kezban değildir''

''Özel'' kategorisine sokarım hemen.

2|1
    0|0
    • ne anlamda ozel:)

• bu sitede kadınlar pek bilgi sızdırmıyorlar içeriden. Bilinçaltları ile cevaplanmıyor sorular. Şimdi de ben anlatmıycam lan, çatlayın meraktan. :))

• :D sen bilirsin cevaplama o zaman dusunelim biraz :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Adalet her insanda güzeldir ama hükümdarda olunca daha bir güzel olur

Edep erkektede güzeldir ama kadında bir başka özel durur

Bu toplumun gerçek düzenleyeni kadındır o yüzden erkeğin yanında edebini bozan kadını sevmem hatta nefret ederim yüzünede söylerim ki kadının yanında edebini bozan erkekden iki kat nefret ederim etrafındakileri basit gördüğünün enbüyük kanıtıdır bence her ikiside iğrenç denilecek bir durumdur. Hiçbirşeyi olmayan bir adamla cinsellik konuşan kadın yada erkek karşısındaki hakkında ne kadar iyi niyetlidir.

Bazı kadınlar sırf kendilerini erkeğe düşündürmek için bile bunu yapabiliyor çok iyi bildiğim bi örnek vardıda taaaaa önceden ...

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğin de diye belirtmişsin zaten yerli yerin de konuşan kişi ye kötü gözle bakılacağını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Bir bayan olarak bile iyi şeyler düşünmüyorken erkeklerin bu konuda iyi düşüneceğini hiç düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Dediğin gibi yeri geldiğindeyse ve samimi arkadaşlar varsa -ki bazen bu bile arkadaşınızdan soğumaya neden olabilir- belki..

Yoksa öyle aşırı rahat şuh kadınlar çok itici geliyor bana

0|0
    0|0
  • Pratikte sıfır olduklarını...

0|0
    1|0
  • Yeri geldiğinde demişssiniz

durduk yere konuşan zaten ya abazadır ya da çok densiz

Şu da var bir insan neden cok bahsedıyorsa ,onunla alakası çok uzaktır

Yapan konuşma geregı duymaz

0|0
    0|0
  • ben konuşmam..

ama konuşan varsada ayıplamam..

herkesin karakteri farklı..

0|0
    0|0
  • bu kadını dövesim gelir. bir sorunun varsa kadınla paylaş

0|0
    0|0
  • aşmış onlar kendilerini:))onlara diyecek bişi bulamıyorum:)

0|0
    0|0
  • acik secik konuya bir örnek versen ona göre yorum yapardik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...