Zamanında çok şey görmüş, gezmiş herşey yapmış erkek ileride uslanır mı?

Eskiden gitmediği mekan görmediği bar, club kalmamış yeni bir kızla gezmiş tozmuş barlarda çalışmış, İstanbul gece hayatını dolu dolu yaşamış bir erkek ne kadar güvenilir? Ayrıca bu tür kişiler ilişkilerinde cinsellik arar mı?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu dediğin yaşam tarzını bende yaşadım. insanın iradesi ile ilgili bir durum bu. Gün oluyordu artık kiminle beraber olduğumu karıştırdığım dönemler oluyordu. Olay aslında şundan kaynaklanıyor öyle bir ortamın içindeysen gece hayatı vs sen istemesen de onlar gelip buluyor seni üstüne birde işin üzerine gidiyorsan daha başka oluyor. Ben tövbe ettim bu işlere 5 yıl önce ve bir karar aldım "evlenmediğim sürece kimseyle beraber olmayacağım" diye ve halada durum böyle ama yaşam tarzımı oturduğum şehri yaptığım işi hepsini baştan aşağı değiştirdim. Dediğim gibi irade meselesi. Sizin sevgiliniz ya da evlenmeyi düşündüğünüz kişi o yaşam tarzından uzaklaşmadığı sürece sizde hep bir acaba kalacaktır ve üstüne o kişide daha önce böyle şeylerin içinde olduğu bilindiği sürece bazı şeyleri yaşamaya açık olacaktır. Kişisel fikrim böyle umarım yardımcı olabilmişimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• son sorun saçma değil mi. insanlar iki cins yaratılıp cinsellik oluşmuş. düzen buna göre kurulmuş. cinsellik olmadan olur mu. oturup fıkra anlatacak değiller. elbette olacak.

uslanma meselesine gelince bu alışkanlık yapmışsa asla uslanmaz.

0|0
    0|0
  • Bir insan 7sinde neyse 70inde de oyledir... Olanustu sartlar haricinde.. Yani kotu huyu vardir.. Ailesinden birini ya da kaza gecirmis son anda kurtulmus ya da tehlikeli bir alydan son andayirtmis gibi bircok benzeri akillanacagi olaylardan birini yasadiysa degisebilir yoksa zor... gibi ama yinede belli de olmaz.. Sen yinede kendini hazirla ki sonra uzulme aldatirsa diye...

1|0
    0|0
    • benım arkadaşımın sevgılısı boyle kızla tanışmıs 8 yıldır evlenmeyı beklıyor kızla arasıda çok ıyı ve gorunduğu kadarıyla sadık.

• uslanır sıkıntı yok. kadın olarak sen onun için yek olursan adamın kalbine girersen diğerleri ve sadece sen diye 2 ye ayrılıır bütün kadınlar arkadasım. gençlikte olanlar olur onlar önemsiz işlerdir. ama yine de enişteyi tanımakta gerek. hayat malum keskin yargılarla gitmez. birsürü detayı değerlendirmek gerek

0|0
    0|0
    • uslanmıyormus gordum ayrıca kaypak oluyorlar.

• umrumda degıl zaten. konuşmuyroum artık.

• hadi bakam hayırlısı diyelim o zaman arkadasım

• 0|0
    0|0
  • bir insan 7'sinde neyse 77'sinde de odur.

0|0
    0|0
  • Can çıkar huy çıkmaz
    Huylu huyundan vazgeçmez
    Diyorum

0|0
    0|0
  • Severse evlenir eşinden başkasını görmez canım

0|0
    0|0
    • ama evlenecek ona rağmen başka kızlara bakıyor canım :)

• yok ya ıstedıgınde kız buluyor ben onun yerınde olsam evlenemzdım hayatımı yasardım demekki ev işinden sıkılmış.

• Senle mi evlenecek ama duzenli seks hayatı bir noktadan sonra gerekli canım

• uslanmak demeyelim de tam tersine kendine güvenmen ve onu iyi doyurman lazım!!!

0|0
    0|0
    • ne alaka yaa

• şu an tanıdığım bir kız arkadaşım var ve sevgilisi de tam senin tarifindeki gibi. ama şu an ayrılmayı düşünüyor desem? bir de niye tersler gibi konuşuyosun merak ettim doğrusu, sordun ve cevapladık. tafra atmana gerek yok.

• Bu soruydu oyle bir sevgilim oldugunu soyledigimi sanmiyorum ;)

• cok masum olur

0|0
    0|0
  • onlarda usluysa ozaman aldatanlar kim :/

0|0
    0|0
  • değişşmez ve zaten büyük ihtimalle önce cinsellik veya eğlence arar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç güvenme öyle erkeklerle işiniz olmasın erkek bile değil o tür mahlukatlar bunlar aldatır gözü doymaz cinselliğe kullanıp atarlar. Sonrada ağlayıp sızlama nerde iti kopuğu var onlarla çıkıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Helal sana seninle gurur duyuyorum. Yillarca arkadasimla birlikte soylemek istediklerimi yazdin. Yani bakin bu kiskanclik degil benimkisi asla, yolda goruyorum kiz mis gibi efendi guzel temiz kiz, yanindaki sevgilisine bakiyorum kollari dovmeli jiletli serseri giydigi elbiseler desen tuhaf erkek giyer mi oyle pembe t-shirt altinda afferdersin b*k sarisi pantolon saclar desen kaymis sakallar cizmiz degisik bir sekil. Yani kizlar bu tur erkeklerden ne anliyorsunuz anlamiyorum ben bu anlattiklarimin birini yapsam babam eve almaz sanma sakin bu sut cocugu korkak tirsak soz konusi sevgilim oldugu zaman o cok konusan serseri tipleri ciksa karsima dalarim ki zaten unutmayin kendini guclu gosteren oven cok konusan ben sunu yaparim bunu ederim doverim vb. Diyen erkekler bostur yanindaki kiza laf atsan iki kelime etsen biraz korkutsan birakir gider seni orda haberin yok. Boyle serseri tiplerden uzak durun sonra sizi sikip ortada birakti mi bana gelmeyin... Uzak durun oylelerinden..

• yaw beni saf mıs sandınız bende ınsnaları gordum. o kadarda aptal değilim yani.

• ne serserisi adam için serseri mi dedik , gayet ıyı okumuş ıyı bır ışı olan bırısı kım serseri sandı?

Yükleniyor...